МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фольклорне дійство „Великодні Дзвони”

04/06/2004 | Майдан-ІНФОРМ
в неділю 11 квітня 2004 року за адресою в Києві: вул. Ромена Ролана, 10а (біля каплиці Введення в Храм Пресвятої Богородиці). Їхати швидкісним трамваєм №3 до зупинки Ромена Ролана, чи маршрутками від метро Святошин. Початок о 14:00

Беруть участь фольклорні гурти:
НАДОБРИДЕНЬ
ГУЛЯЙГОРОД
ГУРТОПРАВЦІ
ЯВОРИНА
БОЖИЧІ
КАРПАТІЯНС
Рок гурти:
ДНК
АТМОСФЕРА

Великдень – це день вселюдської любові, свято весняного сонця і пробудження природи, день зміцнення надії на радісне і щасливе життя. Як святкували Великдень наші предки, як водили гаївки, розважались, що співали і які пісні слухали? Все це ви зможете побачити, почути і спробувати на святковій забаві “Великодні Дзвони”, яка цього року проводиться вже вп’яте.

Всі обряди і пісні, які звучатимуть на святі - автентичні, записані, чи віднайдені під час фольклорних експедицій. Колективи, які братимуть участь в святі займаються відтворенням найдревніших перлин української культури.
Зокрема на глядачів чекає прем’єрний виступ гурту “КАРПАТІЯНС”, який зовсім недавно з’явився в українському музичному просторі і вже завоював безліч фанів, успішно поєднуючи в своїй творчості народний мелос, старовинні інструменти із драйвом модернової музики.

Доторкніться до глибинних джерел своєї душі...

Відсвяткуйте Великдень по-українському!

Клуб етнічної музики


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua