МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Наша Україна”..йдеться про масштабне приховування грошей.

04/06/2004 | настрадамус

Віктор Пинзеник: “Наша Україна” наполягає на негайному розгляді в парламенті питання фальсифікації бюджету
05-04-04 17:35 // версія для друкуКоординатор парламентської фракції “Наша Україна” Віктор Пинзеник повідомив, що на сьогоднішній погоджувальній раді керівників фракцій та депутатських груп “Наша Україна” вимагала розглянути в терміновому порядку на вівторковому засіданні Верховної Ради питання, які стосуються фальсифікацій бюджету. “Блок Ющенка наполягає на тому, щоб парламент заслухав звіт уряду про виконання бюджету на 2003 рік, зокрема – про значне заниження рівня доходів у минулорічному проекті бюджету, адже тут є дуже багато питань. Крім того, ми вимагаємо розгляду питань щодо використання прихованих 10 мільярдів гривень, які не враховані в цьогорічному бюджет, – зазначив Віктор Пинзеник, - Ми на погоджувальній раді вимагали терміново розглянути це питання, і завтра на сесії будемо наполягати винести його на розгляд”.

“Звичайно, у більшовиків є достатня кількість голосів, але уряд повинен аргументувати свою позицію. Досі ніяких спростувань з боку Кабміну щодо приховування доходів бюджету не було. Навпаки – уряд по суті підтвердив, що він занизив показники ВВП. Отже, йдеться про масштабне приховування грошей. Ми не відмовляємося від своїх слів і наполягатимемо на розгляді цього питання, доки воно не буде вирішене,” – заявив Віктор Пинзеник.

Відповіді

 • 2004.04.07 | настрадамус

  Едуард Гурвіц назвав цілком зрозумілими вимоги опозиційних фракц


  Народний депутат України Едуард Гурвіц назвав цілком зрозумілими вимоги опозиційних фракцій парламенту щодо необхідності перегляду бюджету на 2004 рік. „Якщо в бюджеті приховані прибутки у розмірі близько 10 мільярдів гривень - з цим питанням необхідно негайно розібратися. Ці гроші можна було б спрямувати на покращення життя українського народу, - стабілізацію ситуації з оплатою праці працівників бюджетної сфери, підвищення мінімальної зарплати. Не можна допустити, щоби ці кошти були таємно витрачені під час майбутніх виборів Президента”, - наголосив представник “Нашої України”.

  За словами Едуарда Гурвіца, „Фракція „Наша Україна” і далі наполегливо буде вимагати легалізувати бюджетні кошти, які опинилися в тіні, щоби використати їх на користь народу”.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.08 | Сергiй

   Якiсь дуже м'якi оцiнки - приховання грошей.

   А може як завжди розкрадання державних коштiв?
   Нецiльове використання?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.10 | настрадамус

    На форуме обовсём но не о главном ...

    Если бы оппозиция проводила политику о главном , и знало што и как подавать народу .......!
    А так кажется што в штабах сидят люди и отрабатывают гривначасы...
   • 2004.04.10 | SpokusXalepniy

    - Подсудимый, вы признаете, что украли у народа все эти деньги?

    - Нет, не признаю!У народа таких денег отродясь не было.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.13 | настрадамус

     Так это даже больше чем Паша Лазаренко ...(_)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua