МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юлiя Тимошенко (17:22, 05.04.2004)

04/06/2004 | настрадамус

Еremeevich, об‘єднанню зусиль опозиції на цих президентських виборах немає альтернативи. БЮТ, “Наша Україна” і СПУ приречені домовлятися між собою, бо в іншому разі вся наша опозиційна діяльність і боротьба не варті виїденого яйця. Так звана конституційна реформа зайвий раз показала, що влада не гребуватиме жодними методами, аби посварити опозицію, розладнати і внести хаос у її роботу. Тільки БЮТ і “НУ” на сьогоднішній день тримаються однієї лінії політичної поведінки, у той час, як нам ще належить докласти зусиль, щоб знову був відновлений формат “трійки”.

Віктор Ющенко багатогранна особистість і він еволюціонує. Влада загартовує його і, можливо, у цьому основне історичне призначення Віктора Медведчука, як основного автора й ініціатора всіх провокацій і інтриг Банкової проти опозиції. Сьогоднішній Віктор Андрійович дуже сильно відрізняється від Ющенка-прем‘єра, який спільно з Плющем і Кучмою підписував горезвісний лист проти опозиційних виступів. Залишаючись людиною традиційного для себе морально-етичного світогляду, він отримав достатньо політичних стусанів, щоб навчитися давати здачі. Об‘єднання допоможе нам не тільки відбиватися, але й завдати рішучого удару, після якого опоненти на ринг викинуть білий рушник.
Стосовно блокування роботи Верховної Ради не переймайтесь. Чим більше їхніх питань ми заблокуємо сьогодні, тим менше за обсягом, нам доведеться розчищати Авгієвих стаєн після перемоги


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua