МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У ВР є бажання до Великодня прийняти зміни до Конституції

04/06/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Є всі підстави прогнозувати, що Верховна Рада України до Великодня (11 квітня) прийме зміни до Конституції. Про це у понеділок, 5-го квітня сказав в інтерв'ю журналістам представник Президента у Верховній Раді Олександр Задорожній.

За його словами, “бажання у всіх - до Великодня завершити процес”. “Але чи буде це можливо побачимо у вівторок в залі”, - додав О.Задорожній. Він зазначив, що у вівторок Верховна Рада України передбачає прийняти закон про вибори депутатів ВР Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Він нагадав, що на сьогодні внесено 732 поправки до даного законопроекту. За його словами, представники парламентської більшості запропонують скоротити розгляд даного законопроекту, відкинувши поправки, “які фактично повертають до мажоритарних виборів”.

О.Задорожній підкреслив, що на сьогодні всі домовленості дотримуються (М.-І.: Хто з ким і про що домовлявся?), але поки що не прийнято рішення щодо процедури розгляду змін до Конституції. Він зазначив, що на понеділковому засіданні погоджувальної ради лідерів фракцій і груп парламенту “майже всі висловили бажання голосувати зміни до Конституції 400 голосами”. Він зазначив, що залишається питання “чи буде це можливо”. О.Задорожній повідомив, що у вівторок о 15 годині відбудеться погоджувальна рада лідерів фракцій і груп, що розглядатиме, в тому числі, і порядок розгляду змін до Конституції.

УНІАН

Від М.-І.: В Україні вже стає традицією робити чорні справи напередодні свят


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua