МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучма впустив в Україну НАТО

04/06/2004 | СЕМЕН
Кучма впустив в Україну НАТО

www.ПРАВДА.com.ua, 6.04.2004, 11:23

Президент України Леонід Кучма підписав закон про швидкий доступ сил НАТО на територію України. Про це у вівторок повідомила прес-служба президента.

Кучма підписав ухвалений Верховною Радою України Закон України "Про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України і штабом Верховного головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО на Атлантиці та штабом Верховного головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО в Європі щодо забезпечення підтримки операцій НАТО з боку України".

Відповіді

 • 2004.04.06 | СЕМЕН

  Українську авіацію узгоджують зі стандартами США та НАТО  Українські і американські військові обговорюють питання технічних вимог до експлуатації систем радіотехнічного забезпечення щодо досягнення взаємосумісності між авіаційними підрозділами України та США і НАТО.

  Як повідомили ForUm’у в прес-службі Міністерства оборони, обговорення відбувається в рамках візиту до Вінниці групи фахівців Військово-Повітряних Сил США на чолі зі старшим офіцером відділу систем управління майором Джиною Хенсен. Даний візит відбувається в рамках реалізації заходів Програми українсько-американських військових контактів на 2004 рік.

  Під час перебування у Вінниці американські військові проведуть робочі зустрічі з представниками Головного командування Військово-Повітряних Сил ЗС України. В ході переговорів сторони обговорять питання технічних вимог до експлуатації систем радіотехнічного забезпечення щодо досягнення взаємосумісності між авіаційними підрозділами України та США і НАТО.

  Візит американських військових триватиме до 9 квітня.


  ForUm
 • 2004.04.06 | Navigator

  Впускаючи в в Україну НАТО і Росію одночасно Кучма нагадує Сталі

  на в 1941. :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua