МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Львові вимагають відставки міліцейського керівництва

04/06/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Понад 100 представників Львівської організації Всеукраїнське об'єднання “Свобода” пікетують приміщення Львівського міського управління внутрішніх справ, вимагаючи припинити політичні переслідування і відправити у відставку керівництво львівської міліції.

Присутні тримають транспаранти з написами: “Міліція - не осередок СДПУ(О)!”, “Міліція, служи народові, а не бандитам ”, “Не будьте каральним органом есдеків!”, “Шановні міліціонери, припиніть репресії щодо опозиційних сил!”.

Під час пікетування заступник голови “Свободи” Ярослав Свелеба зачитав резолюцію учасників акції на ім'я Уповноваженого ВР з прав людини Ніни Карпачової, в якій зокрема зазначається, що “на замовлення СДПУ(О) Львівське міське управління внутрішніх справ розпочало переслідування
активістів “Комітету Свободи”, які брали участь у акції 30 березня щодо недопущення диктатури і підтримки демократії на Львівщині біля стін обласної ради”.

Учасники пікету вимагають припинити переслідування за висловлення своїх поглядів і переконань, виконання львівськими правоохоронцями політичних замовлень і здійснення функцій політичної поліції. Учасники пікету скандують “Ганьба продажній міліції!” і вимагають відставки
керівництва львівської міліції за недотримання вимог закону про міліцію. До учасників акції приєднуються численні перехожі.


УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua