МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пинчук это не Медведчук !

04/06/2004 | настрадамус
- Медведчук выбрал стиль обращения динозавров, которые признают аргументы оппонента, только если они выражены мышечной массой. Подход Пінчука стратегически намного более сильный - в том, чтобы иметь будущее при любом результате.

Последними месяцами Пінчук активно работает над своим новым имиджем европейского политик-общественного деятеля. Он хочет быть самодовлеющим - и теперь, и после отставки теста.

Можно сказать, что Пінчук, в отличие от Медведчука, заслужил лучшей судьбе через другие человеческие качества. Однако есть еще одна причина - это желания самого Пінчука быть другим в глазах людей.

Пінчук максимально концентрирует свой образ на меценатстве. Фонд "Антиспид" борется с глобальной проблемой человечества, Пінчук - участник встреч мировой элиты у генсека ООН Кофі Аннана.

Новый проект - Фонд из финансирования юридических клиник - сделал его партнером Сороса. На минувшей неделе Пінчук спасал репутацию страны и ее власти, пока Медведчук ее активно гробил. Начиная из того, что Пінчук выделил Соросу одного с своих охранников. И заканчивая "днем борьбы с темниками Медведчука", что состоялся на ІCTV в воскресной программе "Подробно с Дмитрием Киселевым". Теперь Сорос точно знает, кто в Украине "плохие ребята", а кто - "хорошие".

Еще один учинок Пінчука из этого ряда: на минувшей неделе Киев посетила делегация Совета из международных отношений, одного из ведущих американских аналитических центров. У нас он известный как издатель толстого журнала "Foreіgn Affaіrs". Эти люди побывали в Украине также по приглашению зятя президента.

Доброй мысли про Пінчука и в Фонде Карнеги - результат его доверчивых отношений с директором программ России и СНГ Андерсом Ослундом.

Дале. Минувшей недели Пінчука было избрано к опекунскому совету Международной кризисной группы (Іnternatіonal Crіsіs Group)). Вместе с ним к совету попали бывший генсек НАТО Джордж Робертсон, спикер Европарламента Пет Кокс, заместитель главы МВФ Стенли Фішер.

Відповіді

 • 2004.04.06 | Тестер

  Re: Ммм-да-а поважно подумав

  Я. Медведчук - це не Пінчук. І грошей менше і чужий він Кучмі і вибачте, не рафінований інтелігентний єврей.
  І скоро Вітик то зрозуміє.
  Бідною сиротинкою стане. Як подумаєш, аж сльози навертаються.
  Юля правильно охарактеризувала його перспективи.
  Воістину "брехнею світ можна пройти...".
 • 2004.04.06 | Нестор

  Та годі Вам. Кучма вирішив погратися

  в поганого і доброго слідчого. А ви і вуха розвісили. Тобто не ви, а всі ці сороси і фонди міжнародні. Кучмі якось треба рятувати свою шкуру і для цього гра в поганого слідчого Медвидчука і доброго слідчого Пінчука підходить ідеально.

  Медведчук занадто розумний, щоб кидатися в Сороса майонезом. Не виключено, що він сам автор цієї технології і свідомо гробить залишки свого іміджу в обмін на тверді гарантії для свого клану. Адже останньому ідіоту зрозуміло, що потрібно намагатися виглядати білим і пухнастим замість того, щоб виглядати злим генієм темників, які ніхто крім його власних каналів не виконує.

  І кожному також зрозуміло, що керувати редакційною політикою медія можна делікатно (так що комар носа не підточить), замість того, щоб виконувати цю топорну роботу з темниками.

  Технологія про поганого і доброго слідчого не український винахід. Ще Березовський говорив, що російському народу обов"язково потрібен якийсь єврей для всенародної ненависті. В нас таким євреєм став Медвидчук. Причому став ним свідомо. Я в цьому переконаний. І вся ця гра з конфліктом проти зятя Кучми - цирк від початку і до кінця.

  Це для того щоб Ющенко ночей не спав і думав як перемогти свого особистого ворога. А потім прийде прасвєщьонний олігарх Пінчук і всі будуть радіти, що Медведчук "програв".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.06 | технолог

   Re: Та годі Вам... Пінчук обгризає тим людям (+)

   які працюють на його, не тільки вуха, а й все що можливо. Він до останку висотує всі як людські, так і технічні можливості, після цього викидає людей на помийку.

   А гастролі Лєни Франчук - це взагалі верх зверхцинізму...
   Доця, яка разом з батьком витягла все, що може з країни, витрачає аж мільйон на боротьбу з хворобою, якою хворіє щонайменше кожний сотий житель країни - і ніколи за їхнього правління не буде мати найменшої можливості лікуватись...

   Суки, блядь(с) (Л.Кучма)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.07 | Нестор

    Бачу, що на вас гра не подіяла

    Я радий. Але нажаль подіяла на Захід, який уже приймає зятька в різні фонди.
  • 2004.04.07 | Українець, громадянин України

   Згоден. Я зробив той же висновок. (-)

  • 2004.04.07 | Лікар Айболить

   Маєте рацію. Пригадайте, повідомлення два тижні тому

   коли у Вашингтоні радник посольства Щерба сказав держдепівцям, щоб вони не хвилювалися за вибори, бо, бачте, Ющенко і Пінчук ведуть переговори про об"єднання. Все тепер виглядає логічно. За такого союзу Ющенко отримує омріяну посаду президента із повноваженнями розводити бджіл беж жодних обмежень, Пінчук легалізується як благодійник і капіталіст з "людським обличчям", а Кучмо отримує гарантії недоторканості для тихої алкогольної старості.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".