МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Kill Bill-ІІ", вибачте, "Вбий телевізора-ІІ"

04/06/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє веблог угрупування "ВАРТО!", вони знову розбили у центрі Києва телевізор. Схоже, вони вже без цього не можуть ;) Фото є у них на сайті.
----------- Прес-реліз "ВАРТО!" -----------------
ВИКИНЬ ТЕЛЕВІЗОР! (епізод 2)Цієї Вербної неділі активісти ВАРТО! на осьовій Хрещатика розібрали телевізор “Весна” на дрібні деталі кувалдами й молотками.

Як і минулого разу, всередині виявилася купа непотребу - якісь перегорілі деталі, пружинки, дротики, портрети голови держави Президента України Леоніда Даниловича Кучми та інша пропаганда, маніпуляція і брехня.

Таким чином, учасники події та перехожі наочно переконалися, що ж насправді потрапляє в голови телеглядачів. Переконайтеся в цьому й ви. Або на фото, або на відео, або під час наступної акції.

ВАРТО! думати самому. ВАРТО діяти!

Як це було?

Цього разу в заході взяли участь набагато більше чоловік, ніж минулого тижня, коли був дощ. Тоді було 20 активістів і добровольців, цього разу - близько 50-ти. Святковий настрій і прекрасна погода забезпечили увагу до події кількох десятків перехожих, а за 5 хвилин ми роздали 120 листівок.

Рівно о 14:15 посеред Хрещатика два нєізвєсних поставили телевізор, який транслював слово БРЕХНЯ. Протягом хвилини довкола апарата посідали на асфальт близько 30 людей, які зазомбовано вшнипилися в екран. Швидко зібрався натовп зацікавлених. Через 5 хвилин бездумного споглядання в колективі TV-ЗОМБІ прокинулося двоє активістів ВАРТО!, які закликали присутніх вирватися з віртуального світу брехні і маніпуляції.

А оскільки ніхто не реагував, довелося телевізор розтрощити. Щойно розбився кінескоп, як зомбі перетворилися на людей, радісно подякували за звільнення, а дехто навіть доклався до перетворення ретранслятора брехні на купу брухту. Ще через пару хвилин учасники події розчинилися в натовпі. Брухт із залишками пропаганди віднесли туди, де йому місце - у смітник.

Навіщо ми це робимо?

Причина перша - телебачення з джерела інформації перетворилося на джерело маніпуляції. Якщо на телебаченні не можна забезпечити свободу слова, то навіщо таке телебачення взагалі дивитися? Слава Богу, альтернативи є.

Причина друга - на відміну від інших ЗМІ, телебачення є структурою, в якій кілька осіб вирішують за мільйонів, що їм дивитися. Українці змушені обирати серед кількох однакових каналів. Все, що намагається зберегти хоч якусь об’єктивність, знищується. Це вже якийсь тоталітаризм, а тоталітаризм - це гидко.

ВАРТО! думати самому. ВАРТО діяти!

Наша адреса:
www.livejournal.com/users/varto_ua

Наше мило:
varto_ua AT yahoo DOT com
varto_ua AT ukr DOT net

###


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua