МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Саакашвілі у Брюсселі підтримав Кучму

04/07/2004 | СЕМЕН
Саакашвілі розказав у Брюсселі про величезну роль Кучми

www.ПРАВДА.com.ua, 7.04.2004, 10:16

Президент Грузії Михайло Саакашвілі виступив у вівторок у Брюсселі на підтримку України.

При цьому разом з українською державою він підтримав і її керівника, повідомляє Радіо Свобода.

Виступаючи перед журналістами разом із головою Європейської комісії Романо Проді, Саакашвілі заявив: "Мої політичні функції вищі за мої партійні уподобання, а дружба між Україною й Грузією не залежить від конкретних осіб. Я вважаю, що президент Кучма відіграв величезну роль у поліпшенні відносин між Грузією й Україною. Він є президент України, тож нам не можна було б пробачити, якби ми не мали добрих і тісних стосунків".

Напередодні, в понеділок, Михайло Саакашвілі розмовляв телефоном із Леонідом Кучмою. За офіційною інформацією, обидва президенти домовилися про обмін візитами, що їхні дати буде узгоджено окремо.

"Єдине, в чому я впевнений: хто б не був при владі в Україні, він матиме добрі відносини з Грузією. Звичайно, що швидше розвиватиметься Україна, то краще буде для всього регіону, бо Україна може стати справжнім регіональним лідером, справжньою регіональною наддержавою", - сказав Саакашвілі.

"А коли в Україні буде більше демократії, більше осучаснення, то в регіоні з’явиться країна, що стане головним гарантом безпеки для всього регіону, а ще стандартом європейської інтеграції й демократії" – зазначив президент Грузії.

Грузинський керівник вів у Брюсселі переговори з Романо Проді та іншими провідниками Європейського союзу в першу чергу про зближення Грузії з ЄС.

Як відомо, після приходу Саакашвілі до влади в Грузії українські ЗМІ, підконтрольні главі адміністрації президента України Вікторові Медведчукові, проводили кампанію дискредитації грузинського лідера.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua