МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Завтра - пікет під ВР, проти змін до Конституції

04/07/2004 | Майдан-ІНФОРМ
8 квітня “Наша Україна” під стінами Верховної Ради України проводитиме пікетування.

Як повідомив народний депутат Володимир Філенко, 8 квітня, “в день проштовхування більшовиками через парламент провладної політреформи, протестний марафон, ініціатором якого є Блок Віктора ЮЩЕНКА "Наша Україна", збере під стінами Верховної Ради кілька тисяч чоловік”. За словами депутата, о 10.00 розпочнеться мітинг, головне гасло якого -“Змінами до Конституції народ не нагодуєш!”.

Філенко нагадав, що сьогодні стартував протестний марафон "ТАК – добробуту! НІ – диктатурі!". Біля Верховної Ради України було встановлено 10 наметів. “Головна вимога марафону – перегляд бюджету–2004 та повернення урядом прихованих 10 мільярдів гривень".

Сьогодні ВР України ухвалила процедуру розгляду внесення змін до Конституції. Згідно з прийнятою постановою, голосування за проект закону “Про внесення змін до Конституції України” відбудеться в цілому, без постатейного розгляду, завтра, 8 квітня.

УНІАН

Відповіді

 • 2004.04.07 | Yura

  Re: Завтра - пікет під ВР, проти змін до Конституції

  Замість 10 палаток варто б перед ВР розгорнути 10 танків.
  Це вагоміший аргумент.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.07 | Vadym Gladchuk

   Re: Завтра - пікет під ВР, проти змін до Конституції

   Завтра треба будь що зупинити антиконституційний заколот !!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.07 | Максим’як

    Re: Gladchuk, для чого зупиняти? Реформа - пастка для режиму

    Особливо,пастка для Януковича. Думаю, що есдеки ще Ющенку будуть допомагати, щоб Янукович не пройшов.

    Програвши вибори він не зможе бути головою уряду.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.07 | Михайло Свистович

     Re: Gladchuk, для чого зупиняти? Реформа - пастка для режиму

     Максим’як пише:
     > Думаю, що есдеки ще Ющенку будуть допомагати, щоб Янукович не пройшов.

     Не будуть.
 • 2004.04.07 | Максим’як

  Опоз.депутатам варто пройти місячний курс підготовки до 37 року.

  Опозиційним депутатам варто пройти місячний курс підготовки до 37 року.

  У палатках перед Верховною Радою.

  Можна палатки навіть колючим дротом обвести. А палицями по плечах теж можна щоденно собі забеспечити. Якщо ще оголосити голодовку, то умови будуть ідеально наближені до зони-2005.

  Немає що їсти, зверху тече, знизу холодно, щоденно лупцюють по плечах... Переконаний, що можна себе загартувати і спробувати вижити у зоні. (Тут я сподіваюся, що 250 чоловік за ніч, який Дієзовіч не буде розстрілювати).
 • 2004.04.07 | Михайло Свистович

  Якщо розуму нема - в аптеці не купиш.

  До Ірпінської "Нашої України" інформація про те, що на завтра треба збирати людей, дійшла лише сьогодні по обіді. Вчора я був в НУ, але ніхто нічого про акцію не казав.

  Таке враження, що НУ вважає людей за якесь бидло, які за криком пастуха готові здійнятися і побігти, не обговорюючи наказів. яким чином можна зібрати людей, коли листівок - йок, люди вдома будуть лише ввечері, в людей є якісь плани.

  Я розумію, коли зненацька щось відбувається, але ж про голосування за реформу, окрім дати, було відомо давно. Невже не можна було завчасно готувати до акції народ, постійно наголошуючи, що в день голосування треба бути біля ВР? Так ні, вони економлять гроші для президентської кампанії Ющенка. Як соціалісти під час УБК для президентської кампанії Мороза. Ну і "Батьківщина" відповідно.

  Одні вже доекономились. Можуть доекономитись й інші.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.07 | M.

   Re: Якщо розуму нема - в аптеці не купиш.

   Просто до НУ нарешті дійшло дві речі:
   1. Людей треба було на вулиці виводити перед новим роком, а не в дудки дудіти. Ключові події, що тоді відбулись в останній тиждень 2003, зачепили всіх: пресі - відміну пільг, аграріям - ПДВ, громадянам - 13% податку з авто, пенсіонерам - 3 грн добавки, юристам - нові дурнуваті кодекси, кухонним політикам - рішення КС про третій термін кучми... Тоді на вулиці готові були вийти дуже багато хто.
   2. Всі масові акції на вулиці гребуть зараз владу як прищ на задниці в китайця у австралії. А на силові рухи протестантів медведчук має півмільйонну армію вишколених і озброєних силових структур і ще півмільйона відданих стукачків, яким платяться великі бабки за те, щоб вони з ранку до вечора тренувались ті силові рухи подавляти.

   Тому зараз люди вже три місяці пробують в нових умовах вижити, садять бульбу і на мітинги ходити в них не має часу і бажання, як і в НУ сенсу їх організовувати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.08 | Михайло Свистович

    Re: Якщо розуму нема - в аптеці не купиш.

    M. пише:
    > Просто до НУ нарешті дійшло дві речі:
    > 1. Людей треба було на вулиці виводити перед новим роком, а не в дудки дудіти... Тоді на вулиці готові були вийти дуже багато хто.
    > 2. Всі масові акції на вулиці гребуть зараз владу як прищ на задниці в китайця у австралії. А на силові рухи протестантів медведчук має півмільйонну армію вишколених і озброєних силових структур і ще півмільйона відданих стукачків, яким платяться великі бабки за те, щоб вони з ранку до вечора тренувались ті силові рухи подавляти.
    >
    > Тому зараз люди вже три місяці пробують в нових умовах вижити, садять бульбу і на мітинги ходити в них не має часу і бажання, як і в НУ сенсу їх організовувати.

    Навіщо ж тоді НУ організовує завтрашню акцію, якщо до неї "дійшло"? Причому так миттєво, сьогодні на завтра. Де логіка у Вашому дописі?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.08 | M.

     Re: Якщо розуму нема - в аптеці не купиш.

     Логіка в слові "організовує". Ніхто нічого не організовує бо це не організація. Так собі, просто клич кинули в нікуди...
  • 2004.04.07 | Pavlo Z.

   Re: Якщо розуму нема - в аптеці не купиш.

   В Донецьк повідомлення про необхідність провести масову акцію ЗАВТРА прийшло сьгодні о 16-30...
   Це навіть на дурість вже не схоже...
   Свистовичу, на що надіємось?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.07 | Shooter

   НУ плюнула на реформу

   Оскільки не могла їй (починаючи з Нового Року) завадити. Як вже не раз згадувалося - щодо реХВорми НУ була допущена суттєва стратегічна помилка - реХВорму потрібно було очолювати і заводити в болото.

   Завтрашня акція - це на 95% вияв позиції (публічні політики це МУСЯТЬ робити), створення одного з інформаційних приводів для осінньої кампанії, а не намагання завадити голосуванню. Тому й рівень мобілізації не є аж таким суттєвим.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.08 | Роман ShaRP

    "Шеф не гальмує, шеф роздумує". Старий прикол. (-)

   • 2004.04.08 | Pavlo Z.

    Re: НУ плюнула на реформу

    В акціях, а тим більше в масових, повинен бути ритм. Це як рух штурмової колоди - чим він ритмічніший тим більше людей можуть приєднатися до поштовхів у потрібному напрямку. Тому потенційні "штурмовики" повинні бачити і колоду, і її частоту та амплітуду, щоб без сумніву взятися за неї у вільному місці і додати рушійної сили, а не заважати ні рухові, ні іншим учасникам.
    Якщо призвичаїти тих, хто прийшов і готовий приєднатися до штурму, до того, що штатні тримачі колоди пускають її в хід зненацька і так само зненацька припиняють її рух - не буде ні масового приєднання до колоди, ні повалення муру.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.08 | Shooter

     Імхо згоден з ідеєю

     Pavlo Z. пише:
     > В акціях, а тим більше в масових, повинен бути ритм. Це як рух штурмової колоди - чим він ритмічніший тим більше людей можуть приєднатися до поштовхів у потрібному напрямку. Тому потенційні "штурмовики" повинні бачити і колоду, і її частоту та амплітуду, щоб без сумніву взятися за неї у вільному місці і додати рушійної сили, а не заважати ні рухові, ні іншим учасникам.
     > Якщо призвичаїти тих, хто прийшов і готовий приєднатися до штурму, до того, що штатні тримачі колоди пускають її в хід зненацька і так само зненацька припиняють її рух - не буде ні масового приєднання до колоди, ні повалення муру.

     Проте говорим про четвер. Про який стало відомо у вівторок. (?)

     P.S. А Ющ виступив харашо..вєсьма, вєсьма ;)
     Доживем до вечора.
 • 2004.04.07 | композитор

  Змінами до Конституції народ не нагодуєш - гасло ІДІОТСЬКЕ (-)

 • 2004.04.08 | dizzy

  Re: Завтра - пікет під ВР, проти змін до Конституції

  Для чого виводили 10000 людей тиждень тому на не зовсім зрозумілу акцію проти Януковича коли знали що треба буде їх виводити знову для "захисту Конституції". Випустили пару перед КМ, а для ВР вже пари нема. Дурні вони чи що?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.08 | Shooter

   Re: Завтра - пікет під ВР, проти змін до Конституції

   dizzy пише:
   > Для чого виводили 10000 людей тиждень тому на не зовсім зрозумілу акцію проти Януковича

   Чому не зрозумілу. Мессидж Януковичу (підтриманий Кучмою, бай зе вей, тільки з точністю до навпаки): забезпечиш реХВорму - маєш великі шанси позбутися ПМ-а, та ще немалі шанси програти осінні вибори. Результат - 6-7% восени-2006.

   Проте, як на мене, данєцкі "не послухають" Юща...

   >коли знали що треба буде їх виводити знову для "захисту Конституції". Випустили пару перед КМ, а для ВР вже пари нема.

   Та чого нема. Тисяч 5-7 людей назбирається...Проте причина, як на мене, - тут:
   http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1081371256&first=1081418102&last=1081365122


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua