МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Іван Заєць стурбований намаганнями змінити Конституцію.

04/07/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Під час інтернет-конференції , яка відбулася на сайті “Майдан” народний депутат Іван Заєць попередив що завтра парламентська більшість і комуністи включать всі резерви, аби домогтися ухвалення змін до Конституції.

Зокрема він заявив :”Виборче законодавство, створенням якого так пишаються ліві, є нічим іншим, як фіґовим листком для прикриття їхньої позиції, спрямованої на обслуговування олігархічних кланів. Тому завтра буде зроблено спробу ухвалити зміни до Конституції. Уже сьогодні в незаконний спосіб, із грубим порушенням Конституції парламентська більшість і комуністи проголосували за постанову про порядок розгляду законопроекту про зміни до Конституції, чим фактично “розчистили” дорогу до завершення завтра важливої ланки конституційного перевороту”.

Також народний депутат і колишній міністр негативно оцінив дії уряду Януковича в царині захисту навколишнього природнього середовища. Він зокрема сказав : “Уряд Януковича не проводив жодних реформ в екологічній сфері. Навпаки – під час правління цього уряду було остаточно знищено систему інтеґрованого державного управління природними ресурсами. Було знищено міністерство екології та природних ресурсів, яке виступало в якості ядра такої системи. По-суті, державне управління в цій сфері повернулося до так званого галузевого принципу, коли для державного управління окремим видом природного ресурсу створювався окремий центральний орган виконавчої влади. Все те, що відбувається зараз у ділянці державного управління, переслідує лише одну мету – забезпечити доступ олігархічних кланів до природних ресурсів задля їх безконтрольного використання і приватизації.”

Іван Заєць також повідомив що він уболіває за футбольний клуб “Оболонь” а Пасху буде святкувати у своїх батьків у селі Головенка що на Житомирщині.

Відповіді

  • 2004.04.07 | Len

    Re: Заячья логика!

    Заячий шедевр: "Виборче законодавство, створенням якого так пишаються ліві, є нічим іншим, як фіґовим листком для прикриття їхньої позиції, спрямованої на обслуговування олігархічних кланів".

    Это так у Зайця но любому здравомыслящему человеку ясно что президентская республика больше устраивает олигархию. А парламентская республика может размыть власть олигархов, во многом на Украине мифическую.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua