МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Медведчуку потрібно голосування "руками і ногами"

04/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Народні депутати від “Нашої України” вимагають від керівництва Верховної Ради України вивести із парламенту групу “бритоголових людей”, які прийшли до ВР для вчинення провокацій під час голосування змін до Конституції.


Про це повідомив в інтерв`ю журналістам Віктор Ющенко. Він сказав, що депутати від фракції вимагають, щоб група людей, “спортивної статури та з характерними зачісками”, які сьогодні знаходяться в парламенті, пред`явили документи, і пояснили, навіщо вони прийшли до Верховної Ради України.

За словами Ющенка, наскільки відомо нашоукраїнцям, провладні сили планують на момент голосування за внесення змін до Конституції здійснити провокації, “на кшталт кидання презервативів в сесійну залу з балкону”, виведення системи “Рада” із ладу для того, щоб здійснити голосування “руками і ногами”, а не голосувати за допомогою електронної системи, тому що голосів у них не вистачає.


Віктор Ющенко підкреслив, що “Наша Україна” відмежовується від того, що може відбутись, і заявляє, що в жодному разі не перешкоджатиме голосуванню за законопроект “Про внесення змін до Конституції України”. “Ми хочемо, щоб воно пройшло кристально чисто”, - сказав лідер “Нашої Країни”. У ці хвилини група народних депутатів з`ясовує з комендатурою Верховної Ради України та представниками Апарату ВР, як потрапили до парламенту люди, які сидять в залі засідань біля балкону сесійної зали.

Комендатура стверджує, що це співробітники Управління державної охорони, які перебуваються в парламенті в рамках проведення планових занять з відпрацювання антитерористичних заходів.

УНІАН

Відповіді

  • 2004.04.08 | S@nya

    Re: От жe ж йо-мойо!

    От жe ж йо-мойо! Ну як з такими можна розмовляти і домовлятися?

    Маразм... І на цeй маразм вони пeрeтворили всю Україну!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua