МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

12 позафракційних депутатів не будуть голосувати за реформу

04/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
12 позафракційних депутатів, що входять до складу більшості, вважають підтримку політичної реформи передчасною. Гаврилюк говорить що Кравчук бреше, і що на депутатів з більшості йде величезний тиск

Від імені цих 12 депутатів про це сказав з парламентської трибуни позафракційний депутат Василь Гаврилюк.

Він підкреслив, що депутати виступають за проведення політичної реформи, але переконані, що “та ціна, якою вона приймається”, є занадто високою. Він підкреслив, що Україна не готова перейти до пропорційної системи виборів, а саме це було зроблено, щоб знайти голоси на підтримку політичної реформи. Гаврилюк наголосив, що “дикий темп” ухвалення змін до Конституції шкодить політичній реформі. На його думку, депутати не в змозі не лише покращити текст законопроекту, а навіть розібратись у ньому через брак часу.

Звертаючись до лідера фракції СДПУ(О) Леоніда Кравчука, В Гаврилюк сказав, що не відповідають дійсності його заяви про те, що на депутатів не чиниться тиск, оскільки сам В Гаврилюк на собі його відчув. “Як тільки я заявив про свою незалежну позицію, почалась дика дискредитація по всіх напрямках, іде величезний тиск”


УНІАН

Відповіді

 • 2004.04.08 | Shooter

  Малавато...

  100+19+12=131...

  Ще потрібно 20...Якраз СПУ :(
 • 2004.04.08 | Ок

  Важке рішення

  Загрожували покалічити, осоромити, вигнати з роботи і все розказати мамі,.. та потім знову, обіцяли звільнити від податків до сьомого коліна, подарувати красивий мандат і хатинку в Швейцбанкії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua