МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Київська влада знахабніла до неможливого

04/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Вона не збирається відмовлятися від забудівлі набережної Дніпра. Про це сказав сьогодні в інтерв'ю журналістам головний архітектор столиці Василь Присяжнюк.


За його словами, в районах мосту Метро і Пішохідного мосту має бути створена "відповідна інфраструктура". Це також стосується Поштової площі Києва. “Це будуть перші ділянки для освоєння набережної з відповідним інженерним і транспортним вирішенням та зі створенням об'єктів обслуговування і відпочинку населення".

Присяжнюк наголосив, що столичну владу "хвилює питання збереження" історичного осередку набережної, а також збереження зелених насаджень і загалом ландшафту зазначеної місцевості. “Тому необхідно дуже обережно ставитися до проектування і забудови цієї частини міста”.

Днями Українське товариство охорони пам'яток історії та культури виступило з різкою критикою плану забудівлі Дніпровської набережної. Представники товариства висловили думку, що зазначений проект фактично зруйнує ландшафт набережної та Дніпровські схили. Вони направили листа до Президента України, в якому просять главу держави вирішити це питання.

УНІАН

P.S. схоже, Омельченко і ко, користуючись отриманим карт-бланшем від Конст. Суду, та постійно демонструючи лояльність до Кучми, хочуть урвати максимум бюджетних грошей, забудовуючи все що рухається і все що стоїть. Якщо зрештою киянам хоч трохи цікаво, чи буде збережено такі місця як Труханів острів, набережна Дніпра та інші, чи навпаки їх буде забетоновано, обкладено омельченківською плиткою та перетворено у сучасний "Майдан Незалежності - 2", потрібно підніматися і чинити спротив знахабнілим до неможливого київським "слугам народу".

В країнах західних демократій, у таких випадках, радикальні екологи на кшалт "Earth Liberation Front" та інших, вночі знищують будівельну техніку там, де влада вдень збирається знищувати природу.

Відповіді

 • 2004.04.08 | Dworkin

  Не так всесилен ОМЕЛА!

  Я слышал, был другой "грандиозный" план - превращения Дарницкого ЖД-вокзала в современное "чудо", вроде Южного вокзала. Разумеется, с вырубкой окружающего его парка.

  Данная идея была широко раскрченна в местной прессе, но сейчас что-то затихла. Я слышал, что общественности удалось подняться и отвести очередной приступ "гигантомании".

  Было бы интересно узнать - кто может рассказать что-то более точное по этому поводу?

  Если такого успеха удалось достигнуть, то так же можно и здесь поступить.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.08 | Тестер

   Re: Та ні один розумник не додумався підняти рівень

   платформ до рівня виходу з вагонів. :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua