МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Одeса приєднується до "Марафону протeсту"

04/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
8 квітня в Одесі регіональний штаб блоку Віктора Ющенка "Наша Україна" анонсував початок марафону протесту під гаслом "ТАК - добробуту! НІ - диктатурі!".

Це відбулося в ході пікетування Одеської обласної державної адміністрації. Учасники пікету з прапорами "Так! Ющенко!" та
гаслом марафону вимагали від Президента Кучми та Уряду Януковича терміново розпочати перегляд держбюджету-2004 та припинити так звану "конституційну реформу".

Керівник штабу Володимир Курінний в заяві для ЗМІ підкреслив, що це пікетування - тільки початок вуличної боротьби за соціально-економічні права одеситів та демократію в країні. "Наша Україна" планує низку акцій, направлених, з одного боку, на примушення Уряду Януковича та місцевих чиновників підняти мінімальну зарплатню
до 240 гривень, зарплати вчителям та лікарям, пенсії - на 25-30%. Ці вимоги - по словам Курінного - цілком економічно
обґрунтовані. "В бюджеті-2004 хлопці Януковича заховали "скарб капітана Сільвера", а економісти "Нашої України" цей скарб знайшли. Приховані мільярди треба повертати, пане Януковичу! "- підкреслив регіональний лідер "Нашої України.

Крім загальноукраїнських вимог одеські демократи додають ще й місцеві. Це , перш за все, вимагання від мера міста не
підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги, припинити розпродаж чорноморського узбережжя, сховану приватизацію
пам'ятників архітектури.

Одеська "Наша Україна" разом з партнерами по коаліції опозиційних сил викликала міського голову Руслана Боделана на теледебати в прямому ефірі на те-му політики мерії щодо житлово-комунальної реформи.

Одночасно опозиція готується до заходів громадського протесту під час проведення сесії Одеської міської ради.
"Але вже те, що тарифи не підвищено з 1 квітня, як це планувалося паном Боделаном - вважає Володимир Курінний - це маленька, але перемога демократичних сил. Але основна боротьба попереду" - заявив він.


Прес-служба Одеського регіонального штабу
Блоку Віктора Ющенка "Наша Україна"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".