МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Причини виходу Чорновола

04/08/2004 | СЕМЕН
Причини виходу Чорновола

Позафракційний депутат Тарас Чорновіл розповсюдив політичну заяву про причини свого виходу з фракції блоку Віктора Ющенка «Наша Україна».

«Об’єднання “Наша Україна” стоїть на межі перетворення в політичну силу, принципово відмінну від тієї “Нашої України”, за яку ви голосували весною 2001 року. З квітня 2002 року маємо драму переродження національно-демократичного об’єднання „Наша Україна» в невідомо яку, за своєю ідеологією та організаційно-політичними засадами, політичну структуру. Національну ідею тут приносять в жертву політичній доцільності. За 2 роки після виборів під орудою В.А.Ющенка “Наша Україна” фактично перетворилася у “закрите акціонерне товариство”, де керують люди, до яких в повні мірі стосується визначення З.Бжезинського: “Більшість лідерів України не тільки нічим не пожертвували заради національної незалежності, а навіть і не прагнули до неї. Багато з них ставиться до неї як до можливості самозбагачення”. Ці люди зненацька з’явилися в “Нашій Україні”. Привів їх особисто Ющенко Віктор Андрійович. Абсолютну більшість з них взагалі ніколи б не обрали в Верховну Раду. Вони стали депутатами виключно завдяки особистій квоті Віктора Андрійовича. В них відсутній ідейно-політичний конфлікт чи протиріччя з сучасною українською владою. В них є лише особисті бізнес-протиріччя і конфлікти з людьми, які є при владі і біля влади», пише Тарас Чорновіл.

Чорновіл також зазначає, що «Блок В.Ющенка “Наша Україна” фактично ліквідував у парламенті представництво Українських Національно-демократичних сил. Як самостійна і самодостатня політична сила у Верховній Раді Українські Націонал-Демократи фактично не існують. Маємо парадокс: в СРСР у 1990 році у Верховній Раді Радянської України була потужна самодостатня Народна Рада. Сьогодні ж депутати націонал-демократичного спрямування, які є в “Нашій Україні”, відсунуті далеко на задній план і не визначають її політику. Як казала з цього приводу високоповажна пані Ярослава Стецько “Я не розумію, то є ми в тому блоці чи ні”. 3розуміло,що відповідальність за це разом з В.А.Ющенком несуть також і керівники партій, які утворили “Нашу Україну”. Я свято сповідую принцип відсутності компромісів в Духовних, Ідейних і Цивілізаційних засадах. Тому, що такий компроміс неминуче приводить до бездуховності, безідейності і флюгерності. Мені дуже боляче, що вони стають домінантою політичного курсу “Нашої України”. Офіційно заявляю - в мене відсутній особистий конфлікт з Віктором Андрійовичем і його оточенням. Я не сварився з ними через власні амбіції, як це мені закидають. Очевидно, що ми просто дуже різні люди. Я маю принципові і гострі: моральні, ідеологічні, цивілізаційні і ментальні заперечення щодо політичного курсу, який саме вони визначають для “Нашої України».

Пояснюючи причини виходу з фракції «Наша Украина», Тарас Чорновіл заявляє: «Моя Духовність, ідейні переконання, моральні принципи та мрії, якими я живу з дитинства, протестують проти ситуації, що склалася в “Наші Україні” .Процеси, які тут відбуваються вже третій рік, в принципі суперечать моїй уяві про Українське Національно-Демократичне об’єднання. Моя власна драма – як громадянина України і як Українського політика – полягає в тому, що я не можу змінити ситуацію. Тому я змушений був оголосити про мій вихід з блоку В.Ющенка „Наша Україна”. Всі ми: і Віктор Андрійович, і „Наша Україна” в цілому, і в першу чергу виборці - повинні замислитися. ЩО НАС ЧЕКАЄ?».


ForUm

Відповіді

 • 2004.04.08 | 123

  Це правдива заява? Щось маю сумніви(-)

 • 2004.04.08 | СЕМЕН

  Ми маємо справу з політичним "Сусаніним"

  В заяві багато повторень, але суть зрозуміла.
  Йому бракує тільки інформації про справжні цілі оточення Ющенка та чиї інтереси сповідують "месійне оточення", а це виключно російські бізнесінтереси.

  Ющенко оточений:

  - Давид Жванія (ТВЕЛ, Атомєнерго Росії)
  - Павло Ігнатенко (Альфа-Банк, ТНК)
  - Олександр Третьяков (АТЕК-95) лобіст ЛУКОЙЛ.
  - Петро Ющенко входить до "громадського" керівництва УПЦ МП(РПЦ). Розпитайте, хто підтримав захоплення земель московськими попами з Лаври від ботанічного саду? Хто привів російських шовіністів до блоку "НУ" які потім і вийшли з нього. Подивіться уважно, чим займається ця ФСБешна контора в Україні по церквах УПЦ.


  Відповідно і всі структури навколо "месії" сформовані найближчим оточенням Миколи Мартиненка, а це ВИКЛЮЧНО РОСІЙСЬКІ БІЗНЕС ІНТЕРЕСИ. Очовидно, що ні під яким соусом, Мартиненко не допустить ні якого впливу на Ющенка з боку ЗАХОДУ. Тому Микола і розмістив своїх псів для "оточення" Віктора таких осіб як Роман Безсмертний, Віра Ульянченко, Олега Рибачука, Олександра Морозова.


  Я вже мовчу про "стратега" Гриніва, з підгавкуванням Катеринчука, які відкрито закликають (зомбують) Ющенка не працювати в Донбасі. Очовидно для полегшання роботи Януковичу?


  Те що Ющенко може стати могильщиком націонал-патріотів так це очовидно, а за цим поховання України.


  "Наша Україна" та її безпринципне, безідейне керівництво вже відомі своїми москофільскими настроями. Найближче оточення Ющенка це представники РОСІЙСЬКОГО БІЗНЕСУ. Чого тільки вартий відхід від національних кольорів, та української мови.


  А якщо подивитись в часі то виходить що Ющенко підсвідомо і свідомо НЕНАВИДИТЬ УКРАЇНУ ТА ВСЕ УКРАЇНСЬКЕ, а саме:


  СЛОВОМ і ДІЛОМ


  Немає ніякого Ющенка прозахідного політика і бути не може. Всі кроки "НУ" та Ющенка, за останні три роки були націлені виключно на блокування України на Захід.


  1. Істерія Віктора Ющенка 16 вересня 2002 року з комуністами на Європейській площі, саме в момент поїздки українського президента до Зальцбургу, де останній офіційно проголошував курс України до ЄС та НАТО. Перепитайте у Жванії які він гроші з Росії приймав для участі Ющенка в цьому антиукраїнському шабаші.

  2. Істерія Ющенка перед пражським саммітом НАТО, де Віктор доклав свій голос - "не пускати Кучму в НАТО".

  3. За день до візиту Кучми до Варшави, а це консультації з Квасневским за самміт НАТО в Стамбулі, яке гівно виплиснуло на шпальтах газети "Виборчої".

  4. ЄЕП - позиція Ющенка - підтримати.
  Кучма за останні три роки зустрічався з Путіним 23 рази!!! Кучма літає до Москви і жодного разу не читав в "Ізвестіях" матеріалу з гаслом від Ющенка "Путін не приймай режим Кучми в ЄЕП". Жодного мітингу чи пікету Путіну чи поїздці Кучми до Москви.

  5. Одеса - Броди. Позиція Ющенка - мовчання, а Рибачук веде з з босом ТНК напівтаємні переговори.

  6. Тузла. Мовчання "захистничка України" Ющенка дивувала всіх, а він відсиджується в кущах, перелякався, та ні "Альфа - групп" за мовчання копійку заслала нашому "патріоту".

  7. Ненависть Ющенка до українського очевидна.

  7.1. Поляки звали нас бидлом, або малополяком.
  Росіяни - малоросом.
  Ющенко - "маленький українець".

  7.2. "Влада національну ідею вбила, а потім сказала що вона не спрацювала"
  Сучасній державі Україна 13 років, де Ющенко був в 5-ці влади 9 років.
  Ні Петро 1, ні Катерина 2, ні Валуєв, ні Сталін українську національну ідею вбити не змогли, а Ющенко - "ВБИВ". Поки на світі буде жити один українець з свідомістью власної, могутньої держави національну ідею вбити - НЕМОЖЛИВО.

  7.3 "Україна - країна втрачених можливостей".
  Це вже з блокноту Жириновського.
  Колись Валуєв теж говорив "Украины нет, не было и не будет".
  США як країна розквіла через 150 років після заснування.

  8. Істерія Ющенка на очах у Олбрайт "Не виключати Україну з "чорного списку FATF""

  9. Відмова від використання національних кольорів та мови.
  Ми маємо справу з політичним "Сусаніним".  ПАТРІОТ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua