МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соцпартія ще не визначилася щодо голосування за політреформу (/)

04/08/2004 | Shooter
Соцпартія ще не визначилася щодо голосування за політреформу

www.ПРАВДА.com.ua, 8.04.2004, 16:01

Фракції Соціалістичної партії не визначилася щодо голосування за політичну реформу на засіданні під час перерви у засіданні Верховної Ради.

Як повідомив "Українській правді" уповноважений представник фракції СПУ у парламенті Станіслав Ніколаєнко, Соцпартія збереться на ще одну нараду після 16:30.

"Ми проводимо варіант Мороза і стоїмо на ньому", - зазначив він.

Відповіді

 • 2004.04.08 | Shooter

  Мороз спробував переконати більшість. Більшість відмовила (/)

  Мороз спробував переконати більшість. Більшість відмовила

  www.ПРАВДА.com.ua,

  Лідер фракції соціалістів Олександр Мороз пропонує лідерам усіх фракцій підтримати його пропозиції до законопроекту про внесення змін до Конституції України.

  Про це йшла мова на засіданні погоджувальної ради лідерів фракцій і груп парламенту у голови Володимира Литвина, повідомляє Інтерфакс-Україна.

  Як повідомила лідер фракції БЮТ Юлія Тимошенко, Мороз на засіданні намагався переконати лідерів більшості, а також комуністів підтримати його проект перехідних положень до законопроекту.

  У той же час, сказала Тимошенко, лідери більшості і комуністів "досить категорично відмовили йому в цьому".

  За її словами, зараз Мороз проводить засідання своєї фракції, на якому буде остаточно вирішуватися питання про участь соціалістів у голосуванні по законопроекту.

  У свою чергу член фракції Соцпартії Йосип Вінський підтвердив, що таке засідання фракції зараз триває. Крім того, сказав він, соціалісти ведуть переговори з комуністами і більшістю стосовно підтримки пропозицій Мороза.

  У 15.45 почалося ще одне засідання погоджувальної ради, на якому буде прийнято остаточне рішення по законопроекту.

  У перехідних положеннях до свого законопроекту Мороз пропонує прийняти окремий закон про порядок вступу в силу закону про внесення змін до Конституції, за прийняття якого повинні проголосувати не менше двох третин депутатів конституційного складу.

  До фракції соціалістів входить 20 депутатів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.08 | Горицвіт

   Мороз у виступі підтвердив

   Він звернувся до НУ і БЮТ, щоб вони заявили, що підтримують його проект, а потім він буде знов вести переговори на цю тему з більшістю.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".