МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Більшість ще не вирішила, чи порушувати Конституцію

04/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Конституційна коаліція поки що не прийняла рішення, чи вимагати ставити на переголосування законопроект про внесення змін до Конституції під номером 4105.

Як передає кореспондент УНІАН, про це в інтерв`ю журналістам повідомив постійний представник Президента в парламенті Олександр ЗАДОРОЖНІЙ.

Він підкреслив, що сьогодні відбулось засідання координаційної ради парламентської більшості, на якій обговорювалось це питання, але рішення не було прийнято і, за прогнозами О.ЗАДОРОЖНЬОГО, воно може бути ухвалено протягом наступного тижня.

Як зазначив О.ЗАДОРОЖНІЙ, аналіз стенограми вчорашнього засідання парламенту показує, що на голосування ставився інший законопроект і є радикальна частина коаліції (під радикалами пан Задорожній, мабуть, розуміє тих, хто лінується читати чинну Конституцію - М.-І.), яка вимагає поставити на голосування законопроект №4105, але інша частина конституційної коаліції не впевнена, що необхідно робити якісь кроки. Точки зору розійшлися, наголосив він, додавши, що “вся країна знає номер 4105, а номер 1674-4 (під цим номером законопроект №4105 був зареєстрований у Міністерстві юстиції – УНІАН) ніхто не чув, але справа не в номері, це була перша реакція”.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua