МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КПУ образилася на Юлію Тимошенко і згадала її "уголовноє дєло"

04/10/2004 | Володимир
http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/09040405_36.htm:

ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ШОСТЕ

Сесійний зал Верховної Ради України
9 квітня 2004 року

ГОЛОВУЮЧИЙ. Народний депутат Кирильчук.

10:30:43

КИРИЛЬЧУК Є.І.

Прошу передати слово народному депутату, лідеру блоку Юлії Тимошенко.

10:31:03

ТИМОШЕНКО Ю.В.

Юлія Тимошенко.
Шановні громадяни України, шановні колеги. Вчора великий, щасливий день для історії України, для долі України: вчора не дали відбутися конституційному заколоту Кучми-Медведчука. Верховна Рада не змогла вчора проголосувати за ті конституційні зміни, які пропонував Медведчук і Кучма. Цей законопроект відхилений.
І я хотіла б подякувати тим 37 народним депутатам, з яких є один соціаліст, один комуніст, 35 незалежних депутатів та депутатів з фракцій більшості. Це є справжні герої України, які, розуміючи... (О п л е с к и) ...які, розуміючи, що стоїть за їх голосуванням проти конституційного заколоту: репресії проти їх родин, нищення їх бізнесу, нищення їх друзів, колег, - вони все ж таки знайшли в собі сили натиснути кнопку так, як потрібно народу України.
Позиція "Нашої України", фракції "Наша Україна" і фракції, яку я очолюю, відома. Але ж ці люди зробили справжній громадянський вчинок.
Тепер за 158 статтею Конституції частиною 1 вже неможливо ці ганебні зміни протягом року ставити на голосування. Вчора була поставлена крапка не тільки конституційному заколоту, а й режиму Кучми, бо саме з вчорашнього дня...

(О п л е с к и)

...він почав свій шлях до остаточного руйнування, і я хочу звернутися до всіх депутатів честі, які працюють сьогодні в більшості тільки тому, що їм викручують руки. Починайте спокійно переорієнтовуватися на здорові сили в країні.
Я думаю, що і ліві сили в парламенті, які вчора теж побачили ситуацію, тобто, власне, руйнацію влади мусять єднатися і ми мусимо всі перемогти режим Кучми і його клани. Всі підстави для цього є.
Шановні друзі! Цей день - вчора, 8 квітня - ввійде в історію України назавжди як і ті 37 людей, які є справжніми героями України. Тепер справа за нами. Єднатися і перемагати! Слава Україні! (О п л е с к и)
...
ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, народний депутат Кравченко.

10:37:46

КРАВЧЕНКО М.В.

Николай Кравченко, фракция коммунистов.
Буквально тезисно по выступлениям предыдущих товарищей, которые здесь говорят о том, что они герои Украины и так далее. Я вам хочу, Юлия Владимировна, сказать, вы меня оскорбили сейчас как народного депутата, как гражданина о том, что я якобы участвовал вчера в государственном заколоте. Я вам скажу, что не надо вам относить себя к самым здоровым силам в Украине. Поэтому я бы просил вас быть корректной в своих выражениях по отношению к коллегам, которые не голосовали за привлечение вас к уголовной ответственности.
...
ГОЛОВА. Так. Тимошенко репліка.

10:47:49

ТИМОШЕНКО Ю.В.

Шановні колеги, тільки що з вуст одного з членів Комуністичної фракції пролунала образа блоку, який я очолюю. Сказали про те, що це є непорядна сила політична і що я мушу дякувати, що вони не проголосували за зняття з мене недоторканності, якої хотів Кучма і Медведчук.
То я хочу вам сказати, що ви, коли робите разом з Кучмою і Медведчуком реформу, ви не думаєте, які вони злочини скоїли. А якщо ви хочете голосувати за зняття з мене недоторканності, то я готова до цього, бо я і у в'язниці, і в уряді, і в парламенті буду робити свою чесну справу. І в'язниця мені в цьому не завадить. Тому якщо у вас є на це моральне право, ведучи переговори з Кучмою і Медведчуком, знімайте з мене недоторканність.
------------
Особисто я сподіваюсь, що тією реплікою червоні все таки не погрожували Тимошенко кримінальною справою. Але очевидно, що це є початком чергової брудної, нахабної і цинічної кампанії Чорного Піару (для широких мас населення країни) проти пані Юлії, демократичної опозиції і прогресивних (правих) сил в цілому. Ну а іншими словами, поглиблення агонії нинішньої медведчекістської диктатури кримінальних кланів. :)

Відповіді

 • 2004.04.11 | Dworkin

  Возможен неожиданный результат срыва политреформы...

  ..."Большевики" + КПУ лишаю Юлю иммунитета в отместку за развал полтреформы ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.11 | Адвокат ...

   "Коміки",-- завсєґда пажал'ста, а от бандюки...

   себто більшовики, себто ку-чмо-ноїди,-- ті на таку помсту не пристануть. "Ачко жім- жім". ;)
  • 2004.04.11 | Володимир

   А ось я чомусь переконаний, що...

   дуже скоро антинародні депутати, які віддані нинішньому режиму Кучми разом із лівими опиняться В МЕНШОСТІ!!! :) Ось побачите!
 • 2004.04.11 | Адвокат ...

  Через халепу 8-го квітня, більш за більшовиків,

  потерпають "коміки" та "социки". Хто більше,-- нехай вираховують самі.

  І як що "социки" робили не аби який "ажівляж", намагаючи сь переконати ющівців та юлівців, "коміки" чекали "часу кнопки", чесно її тисли і програли.

  Злигавши сь ку-чма-ками "коміки" та "социки" зрадили опозиційній справі, от їх "ізмєна і душіт"...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua