МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А як щодо ТОТАЛІЗАТОРа по ЕЄПу?

04/10/2004 | Володимир
До речі, мій прогноз по кількості голосів за куЧМОвсько-медведчекістську псевдореформу ще за кілька днів був таким: 297 голосів - на 3 менше від необхідного. ;) А виявилось ще на 3 менше! Це чудово. :)
Тепер, мабуть, актуальним стає тоталізатор по ЄЕП. Мій прогноз - 222 голоси. Дасть Бог, вгадаю. ;) Хоча було б краще, якби доголосування щодо тієї ганебної ратифікації (яка суперечить не тільки національним інтересам України, а і самій Конституції) справа взагалі не дійшла.
Як би там не було пропоную прогнозування щодо ЄЕПу і взагалі висловити своє ставлення по цій величезній проблемі. Чи спрацює знову законність, демократія, національний інтерес? І, до речі, державний та національний суверенітет.

Відповіді

 • 2004.04.11 | Dworkin

  По ЕЄПу не все так просто ...

  Володимир пише:
  > Тепер, мабуть, актуальним стає тоталізатор по ЄЕП. Мій прогноз - 222 голоси. Дасть Бог, вгадаю. ;) Хоча було б краще, якби доголосування щодо тієї ганебної ратифікації (яка суперечить не тільки національним інтересам України, а і самій Конституції) справа взагалі не дійшла.

  Тут не все так просто. Нельзя отнять голоса СПУ и КПУ от 294 и получить 222.

  КПУ, например, будет так же единогласно голосовать за ЕЭП. Они вообще будут голосвать за все, что в ущерб суверенитету Украины в пользу России (ну кроме явной Тузлы разве что, и то некторые Грачи бы и тут все отдали бы).

  СПУ тоже будет головать "ЗА", ЕЭП если не единогласно, то большинством голосов.

  Деркачи, "пропинавшие" реформу, тоже придут и проголосуют "за". Так же и многие мажоритарщики (из восточных регионов и Днепропетровска).

  Так что ЕЭП проходит почти с гарантией (тем более, что надо только 226 голосов). Если будет команда с Бановой, то "за" будет где-то 260-270 голосов. Если команды не будет, то - 170-180. :)

  А команда скорее всего будет.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.11 | Володимир

   Не згоден! :)

   ПрокуЧМОвська "більшість" вже почала тріщати! ;) А якщо не вірите - подивіться на результати голосувань на останньому пленарному засіданні Ради (http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/09040405_36.htm). Парламент нарешті починає ставати дійсно НАРОДНИМ! :) Вітаю всіх зі святом!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.14 | Dworkin

    Эйфорическая слепота - штука опасная :(

    Володимир пише:
    > ПрокуЧМОвська "більшість" вже почала тріщати! ;) А якщо не вірите - подивіться на результати голосувань на останньому пленарному засіданні Ради

    "Бильшисть" - таки и правда треснула. Но прибавьте к "треснувшим большевикам" еще 59 голосов КПУ и как минимум половину СПУ.

    Сколько получится? (при 226 необходимых)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.14 | Володимир

     Re: Эйфорическая слепота - штука опасная :(

     Справа-то в тому, що це дійсно тільки ПОЧАТОК знищення комуно-олігархічного антиукраїнського режиму. А попереду - справжня ВІЙНА ЗА ВЛАДУ... І мені, наприклад, важко віриться в те, що до голосування по ЄЕПчику комуняки не опиняться в меншості. ;) Ну а для цього звичайно ж всім прогресивним українцям (і насамперед політикам) НЕОБХІДНО БУТИ АКТИВНИМИ. Якщо про це йде мова - повністю погоджуюсь!
 • 2004.04.13 | Володимир

  ЄЕПчик необхідно не просто відхити, а визнати НЕПРИЙНЯТНИМ!

  http://www.razom.org.ua/viewnews/law/12845:

  В’ячеслав Кириленко закликає визнати неприйнятним законопроект про створення ЄЕП


  Народний депутат України В’ячеслав Кириленко зареєстрував Проект Постанови, в якому вимагає законопроект “Про ратифікацію Угоди про формування Єдиного економічного простору”, внесений Кабінетом Міністрів України, визнати неприйнятним і відхилити.
  “Ратифікація підписаної від імені України президентом Леонідом Кучмою Угоди про формування Єдиного економічного простору є неприйнятною, оскільки ця Угода суперечить Конституції України і спрямована на завдання шкоди національним інтересам України”, - вважає народний депутат.
  “Концепція Формування Єдиного економічного простору, яка, у відповідності зі статтею 3 Угоди, є невід’ємною частиною цієї угоди, передбачає заходи, які перешкоджають вступу України до ЄС, а також затримують і без того повільний процес приєднання України до СОТ. Так, розділ IV Концепції містить таку норму як “приєднання держав-учасниць до СОТ на узгоджених умовах”, а також положення про те, що в разі вступу однієї з країн раніше за інших до СОТ ця країна “утримуватиметься від висунення вимог до інших держав-учасниць у рамках переговорів щодо приєднання до СОТ”. Оскільки з усіх учасників Угоди лише Україна близька до вступу в СОТ, такі норми Концепції прямо спрямовані на обмеження суверенітету України”, - йдеться в пояснювальній записці до Постанови.
  “Ратифікація Угоди із застереженням, запропонованим у законопроекті про створення ЄЕП, не запобігає завданню шкоди національним інтересам України, оскільки більша частина статей Угоди та розділів Концепції містять положення, що суперечать Конституції України. Тому відмова Верховної Ради від ратифікації цього документу є кроком, який унеможливить порушення Конституції України, що випливають з угоди.
  Ратифікація Угоди про формування ЄЕП завдасть шкоди національним інтересам України, в т.ч. позбавить її значної частини державного суверенітету, ускладнить украй необхідний для української економіки вступ до СОТ, перекреслить наміри європейської інтеграції України, поставить нашу країну в пряму залежність від рішень, що прийматимуться за її межами”, - зазначено в поясненні народного депутата.
  “Приєднання України до Угоди про формування ЄЕП можливе лише за умови дотримання вимог статей 9 та 156 Конституції України, тобто за умови внесення змін до Конституції, які, у відповідності з Основним Законом, мають затверджуватися всеукраїнським референдумом”, - вважає В’ячеслав Кириленко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua