МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Європейська весна" - в контексті розширення ЄС

04/12/2004 | Власний дім
"Європейська весна" - в контексті розширення ЄС
Сьогодні Полтаву з інформаційним туром "Європейська весна" відвідав голова представництва Європейської комісії в Україні Норбер Жустен. Він зустрівся із головою облдержадміністрації Олександром Удовіченком, головою обласної ради Володимиром Гришком, першим заступником міського голови Михайлом Юхименком та поділився з ними планами діяльності в регіоні.
У рамках інформаційного туру з 5 по 7 квітня спеціально обладнані автобуси та автомобілі Представництва Європейської Комісії в Україні крім Полтави відвідають ще дев'ять міст по маршруту. А програма "Європейська весна" передбачає низку культурно-масових заходів: музичні концерти, громадські акції, демонстрацію документальних фільмів про Європейський Союз. Інформаційний тур, який приурочений до 1 травня - п'ятого розширення ЄС ( приєднання 10 нових країн) має за мету поглибити знання українців про Європейський Союз. Адже із отриманням членства ЄС таких країн, як Естонія, Латвія, Литва, Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Словенія, Мальта та Кіпр ЄС стане найбільшим у світі ринком із населенням понад 450 млн. чол. Тож і в нашій країні, як у Молдові та інших державах, які сусідять з ЄС, реалізується розроблена минулого року стратегія "Сусідство".
На прес-конференції Робер Жустен поінформував про зміни, які відбудуться в економічній, соціальній, зовнішньоекономічній політиці країн-членів ЄС. Для нашої держави таке сусідство вигідне з позиції експортно-імпортних відносин, адже передбачає зниження тарифного мита на українські товари. У результаті успішного туру країною, пообіцяв іноземний гість, акцію буде організовано вдруге наступного року.
Джерело: офіційний сайт Полтавської облдержадміністрації.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".