МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Листівками "Що таке кучмізм?" обклеєно Київську область

04/13/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє газета "За нашу Україну", протягом минулого тижня "міста і селища Київської області зарясніли чорно-білими листівками "Що таке кучмізм?", які складаються з "одного цього питання, а також із заклику "ПОРА!", над яким у трикутнику сходить сонце.

Майдан-Інформ повідомляв, що в ні з 28 на 29 березня на вулицях більшості обласних центрів України з’явилися плакати та наклейки з написом “Що таке кучмізм?” та закликом “ПОРА!”.

Під час розклейки міліція затримала активістів кампанії у Чернівцях, Львові та Чернігові (затримано загалом 9 осіб). Основні звинувачення, які їм намагалися висунути, - “антидержавна спрямованість” плакатів та наклейок. Після зорганізованого за допомогою телефонних дзвінків тиску засобів масової інформації та представників громадсько-політичних організацій затриманих було звільнено без офіційного висунення звинувачень.

Досі залишається невідомим, хто є організатором кампанії і чи причетні до неї офіційні політичні сили. Єдиним джерелом інформації про кампанію залишається інтернет-сайт http://www.kuchmizm.info.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua