МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко про успіння "ПДВ-рахунків"

04/13/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Віктор Ющенко, коментуючи Указ Президента Л.Д.Кучми про скасування Указу Президента Л.Д.Кучми щодо запровадження т.зв. "ПДВ-рахунків", назвав це перемогою здорового глузду.

Ющенко заявив, що він вважає рішення про скасування ПДВ-рахунків абсолютно правильним і підкреслив, що парламентська фракція “Наша Україна” і він особисто критикували наміри влади запровадити спеціальні рахунки для підприємців, що на його думку, значною мірою і вплинуло на вищепойменованого Л.Д.

“У ситуації, коли влада спочатку народжує нежиттєздатні ініціативи, імітуючи бурхливу діяльність, а потім відмовляється, - це створює лише клопіт для бізнесу, і не приносить користі державі. Водночас уряд ігнорує здорові пропозиції, зокрема – щодо залучення до дохідної частини бюджету 10 мільярдів гривень, які уже сьогодні можна використати для виплати зарплат та пенсій, на фінансування соціальних програм,” – додав Ющенко.

Відсєбятіна Майдан-Інформу:
1. Ми схильні вважати останнє ПДВ-рішення Кучми не просто "перемогою здорового глузду", а перемогою штучно привнесеного ззовні здорового глузду над глуздом, відповідно, нездоровим.
2. Бажаємо В.А.Ющенку і "НУ" в цілому зберігати завзяття для боротьби зі спробами проштовхнути через ВРУ законопроект про ті ж самі "ПДВ-рахунки".

Відповіді

 • 2004.04.13 | васяня

  Re: Ющенко про успіння "ПДВ-рахунків"

  До речі, хто пам"ятає час, коли вводили Індивідуальні Податкові Номери та Податкові Накладні . Необхідність впровадження цих номерів та накладних пояснювалася азарівцями тим, щоб ніхто не міг косити від податків, і щоб покращити адміністрування ПДВ.

  НЕ ДОПОМОГЛО.

  Тепер захотіли знову ж таки, щоб "не косили" і щоб "покращити адміністрування" , ввести ПДВ - рахунки.

  СКІЛЬКИ МОЖНА ?

  Це як в анекдоті про Горбачова і про те, як кури дохли ( "Жаль, адже ще стільки ідей хороших було " ).

  Колись давно, у 70х роках, бачив у ПЕРЦІ та в КРОКОДИЛІ такі карикатури про Холодну Війну , де остання зображена у образі такої старої баби, якій вже от-от помирати пора, а навкол неї копирсаються буржуїни з різними ліками , шприцами , компресами і т.п. І підпис : "Не поможуть старій бабі ні краплі , ні ліки".

  Можна було б вирізати цю карикатуру і використати її повторно, лише замість "Холодна війна" написати "ПДВ".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua