МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вступ Польщі в ЄС відкриє для України європейський ринок

04/13/2004 | СЕМЕН
Вступ Польщі в ЄС відкриє для України європейський ринок

13.04.04, 14:33


Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Марек Зюлковський запевняє, що вступ Польщі в ЄС відкриє для українських бізнесменів європейський ринок. Про це посол сказав в інтерв'ю "ЛІГА: Трибуна".

Зокрема, відповідаючи на запитання про те, як позначиться на двосторонніх економічних відносинах те, що Польща почне вести зовнішню торгівлю за законами ЄС, М.Зюлковський сказав: "Насамперед, не так багато правил зміниться. Законодавча база для нас не нова. Після розширення ЄС усі ці питання будуть узгоджені".

Посол зазначив, що 94-95% митних тарифів однозначно або не змінитися взагалі, або зменшитися. Збільшаться тільки близько 6% митних тарифів. З 1 травня 2004 року для нашої торгівлі умови будуть сприятливішими. Є, звичайно, деякі питання до нетарифних обмежень між нашими країнами, але все буде узгоджено в процесі переговорів, - вважає М.Зюлковський.

Він зазначив, що "польсько-українська торгівля за останні 4 роки зростає, тому говорити, що при вступі в ЄС ми можемо втратити цей ринок - це безглуздя. "Залізної завіси" не буде. Навпаки, вступ Польщі в ЄС відкриє для українських бізнесменів європейський ринок", - переконаний М.Зюлковський.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua