МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Канів, Шевченкові місця - повна ж*па!

04/13/2004 | Ні*вана
Розповідав друг на днях. Ну себто-дєло було так- приїзжав недавно нині ще діючий Президент до славнозвісного міста Канева. Ну там, могілку посєтіть, з людями по-доброму поспілкуватись, ну всі ви в курсі, як це у Президентів заведено. Але прикол в тому, що не попередив місцеву владу, що “к нам єдєт рєвізор” ,і нагрянув так собі, внєзапно. Тут ми робимо ліричний відступ з описів природи, записаних зі слів мого себто дружані-а в Каневі мусора гори, все засрате і понівечене, патаму шо бєзкультур”я, б...
І руіни. Ну місцева влада не встигла нічого прибрати, бо перебувала в нєвєдєнії, і на швидку руку намітила маршрут по всіляким прикрасам і блєскам, минуючи ніщєту і розпач. Але Президент виявився хлопцем упертим і непередбачуваним і на той маршрут геть забив, а пішов прямісєнько собі в Будинок культури, зі слів моєго приятеля-величезний декількаповерховий, що його за часів совка почали, а потім звичайно закинули і розікрали. Ані вікон, ані дверей, самі провали беззубі і бардак. І той Кучма ...йде туди, а вони йому-тільки-так, дарлінг, там нема ніяких піонерів, а лише є общєствєнний туялет, і стаж у нього понад 15 років. І нічого там по руїнах шастать. Насилу відмовили.
Говорять, а пішли краще в Успенський Собор..ну вмовили ледь-ледь. Пішов Кучма до Собору, а там така картина-не встигли робочі мусор біля церкви позбирати (а збирали його машинами!!!) і прям на дорозі трапився Президенту чолов”яга на місці злочину-із машиною мусору, що віз його ховати в інші місця. Охоронець Президента як кинеться до нього-а я ж тебе , кричить, зараз розстріляю! (?) Чолов”яка понуро, а б, стріляй! Я тут невинний...Карочє, повне гоніво...Плакати нема вже сил. І на закуску - музей Тараса закрили. На ремонт. На п”ять чи десять років. Всі музейні речі і експонати звалили гнити біля гори в приміщення бувшого магазину берізка. А Канівському заповіднику присвоїли звання національного...боюсь що вже майже посмертно. Амінь.

Відповіді

  • 2004.04.15 | Благовісник

    Re: Шевченкові місця - святі!Все гівно від есдеків!

    Віддай есдекам на пару років святі місця - ну наприклад мером Єрусалима зробити Гришу Суркіса - ви дістанете точно такий же стан як на Тарасовій горі!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".