МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чиж виправдовує темники

04/14/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення Іван Чиж вважає цілком нормальною практику розсилання засобам масової інформації "темників" -- спеціальних вказівок, що і як показувати. Щобільше, Чиж стверджує, що темники є всесвітньо-визнаною практикою, притаманною навіть демократичним країнам.

На думку Чижа, "темник" це лише одна тема або ж декілька тем для преси, які різні гілки влади пропонують для висвітлення. Щоправда, зауважив Чиж, темники не є обов'язковими для виконання.

У чому тепер можна не сумніватись, так це в тому, що після заяви Чижа на нього накинуться всі опозиційні інтернет-ЗМІ, і не тільки вони. Адже Чиж заявив, що інтернет-видання "Телекритика" та "Українська правда" -- це ті ж темники. Таку свою думку Чиж обґрунтував твердженням, що з цих сайтів кожен користувач може взяти інформацію і використати її.

Поступ

Майдан-Інформ висловлює свій жаль з приводу того, що достойний державник (із правдиво демократичним мисленням) не зарахував в когорту "темників" ще й Майдан.

Відповіді

 • 2004.04.14 | Адвокат ...

  Птахам з гори усе видко.

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > У чому тепер можна не сумніватись, так це в тому, що після заяви Чижа на нього накинуться всі опозиційні інтернет-ЗМІ, і не тільки вони. Адже Чиж заявив, що інтернет-видання "Телекритика" та "Українська правда" -- це ті ж темники. Таку свою думку Чиж обґрунтував твердженням, що з цих сайтів кожен користувач може взяти інформацію і використати її.

  Але іноді бувають зорові похибки. Штибу того, що біле ввижає їм за чорне, і навпаки.  > Майдан-Інформ висловлює свій жаль з приводу того, що достойний державник (із правдиво демократичним мисленням) не зарахував в когорту "темників" ще й Майдан.

  Він казав, про інтернетні видання, "Майдан", ІМНО, до них не належить.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua