МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Євросоюз готовий іти далі існуючих домовленостей з Києвом

04/15/2004 | Майдан-ІНФОРМ

Комісар ЄС з питань розширення Ґюнтер Фергойґен зазначив, що у співпраці з Києвом Євросоюз готовий іти далі існуючих домовленостей – серед іншого ЄС може надати майбутній сусідці Україні доступ на свій ринок.

За словами Фергойґена, після 2006 року Єврокомісія може запропонувати Україні і іншим майбутнім сусідам більшу технічну і фінансову підтримку. Комісар нагадав, що у відносинах з Києвом Брюссель готовий іти далеко, але саме Україна визначатиме ”швидкість і глибину цього процесу”.

Фергойґен наголосив, що Києву треба впроваджувати політичні й економічні реформи, наближати законодавство до європейських норм. Комісар ЄС з питань розширення підкреслив, що Євросоюз стежить за українськими виборами з особливою увагою.

Фергойґен сказав, що Україна вже зробила значний прогрес у створенні умов для демократичних виборів, але в цій галузі ще залишаються недоліки - як це було встановлено ОБСЄ. Представник Єврокомісії не пообіцяв Україні членства в Євросоюзі, а запевнив, що відносини Брюсселя і Києва мають поглибитися – від чого виграє Україна, український народ і український бізнес.

http://dwelle.de/ukrainian


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua