МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мороз не підтримує єдиного кандидата-опозиціонера в Мукачевому

04/15/2004 | Franko
НАВІЩО?!?!?!?!
Ну окей, з політреформою більш-менш ясно... "ідеологічна послідовність". Але чому в Мукачевому ставити опозиціонерам патики в колеса? Невже дійсно Мороза давить звичайнісінька жаба?!
Мороз не підтримує єдиного кандидата-опозиціонера в Мукачевому

www.ПРАВДА.com.ua, 15.04.2004, 13:24

Лідер Соцпартії Олександр Мороз закликає виборців підтримати кандидатуру депутата міської ради Бориса Лукіянця на посаду мера Мукачевого.

Про це йдеться у заяві Олександра Мороза, поширеній прес-службою СПУ в четвер.

Як відомо на посаду Мукачівського мера балотуються також Віктор Балога, якого підтримують "Наша Україна" та Блок Юлії Тимошенко та Ернест Нусер, якого підтримує СДПУ(о).

Мороз вважає, що в "Мукачеві відбувається не боротьба за посаду мера, а боротьба за політичне знищення супротивника і політичної сили, яку він представляє".

"Незалежно, хто з двох головних претендентів переможе – Балога чи Нусер – це буде піррова перемога. Протистояння і ворожнеча між прихильниками двох політичних сил не тільки збережеться, а навіть посилиться", - вважає Мороз.

Тому Мороз пропонує свій вихід з ситуації: "міським головою обрати представника "третьої сили", тобто представника партії, яка не є учасником мукачівського політичного протистояння".

"Якщо так станеться, то ворожнеча відразу припиниться. Такий вихід буде оптимальним для всіх – і учасників конфлікту, і, найперше, жителів міста. Тоді можна буде сформувати коаліційний міськвиконком, в місті розпочнеться нормальна, спокійна робота", - вважає Мороз.

"Спитаймо себе, чи може хтось із зареєстрованих кандидатів на посаду міського голови стати тим, хто об’єднає, помирить усіх? Щоб при цьому він був достойним посади міського голови, мав відповідні ділові та моральні якості, освіту, досвід?", - каже Мороз, називаючи Лукіянця таким кандидатом.

"Його кандидатура найбільше підходить на посаду голови міста. Диплом з відзнакою інженер-механіка харчових виробництв та досвід роботи з 1977 року від механіка Мукачівської кондитерської фабрики до головного інженера Мукачівського консервного заводу, директора Центрального ринку дає підстави довіряти свідченням людей, які знають Бориса Лукіянця ", - стверджує Мороз.

Відповіді

 • 2004.04.15 | Mykyta

  Поміняємо "мер" на "президент", і все стає на свої місця

  > "Незалежно, хто з двох головних претендентів переможе – Балога чи Нусер – це буде піррова перемога. Протистояння і ворожнеча між прихильниками двох політичних сил не тільки збережеться, а навіть посилиться", - вважає Мороз.
  >
  > Тому Мороз пропонує свій вихід з ситуації: "міським головою обрати представника "третьої сили", тобто представника партії, яка не є учасником мукачівського політичного протистояння".

  Після заміни виходить:
  Між собою товчуться дві політичні сили - кучмісти та НУ. Хто б з них не переміг - це буде піррова премогоа. Давайте оберемо представника третьої сили (тобто Мороза, звичайно), яка не є учасником цього протистояння і все буде ОК - в країні відразу налагодиться життя!

  І далі по тексту.

  Franko пише:
  > НАВІЩО?!?!?!?!
  > Ну окей, з політреформою більш-менш ясно... "ідеологічна послідовність". Але чому в Мукачевому ставити опозиціонерам патики в колеса? Невже дійсно Мороза давить звичайнісінька жаба?!

  Не звичайнісінька, а президентська. Є різниця.
 • 2004.04.15 | Elena

  Re: Мороз не підтримує єдиного кандидата-опозиціонера в Мукачевому

  Этого и следовало ожидать. Я писала, начиная с лета прошлого года, что Мороз - это не тот человек, на которого можно твердо рассчитывать, если только не ставить именно на него как единого кандидата. Он привык использовать людей, а подчинять свое "эго" общим целям - это не для него.
 • 2004.04.15 | Shooter

  Дідусеві Фройду - повний віз роботи...((

 • 2004.04.15 | Elena

  Re: Всем социалистам на форуме

  Я думаю, что вам теперь окончательно ВСЕ должно стать ясно:
  Комментарий И.Винского по поводу выдвижения Януковича:
  Иосиф Винский, народный депутат (фракция СПУ):

  Мы рассматриваем в качества кандидата №1 от власти Леонида Кучму, а в качестве кандидата №2 – Виктора Януковича. Кто действительно пойдет на выборы от большинства решать на самом деле будет Кучма.

  Вчерашнее выдвижение Януковича следует рассматривать не более чем PR-акцию для поднятия предвыборного рейтинга. Это решения является явно промежуточным. Хотя, надо сказать, что для нас оно достаточно выгодно. Несомненно, что треугольник предвыборных фаворитов Ющенко-Янукович-Мороз – только на пользу Морозу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.15 | Михайло Свистович

   Та немає тут соціалістів.

   А коментар Вінського ну просто Маріанська западина політологічної думки.
 • 2004.04.15 | Михайло Свистович

  Re: Мороз не підтримує єдиного кандидата-опозиціонера в Мукачевому

  Franko пише:
  > НАВІЩО?!?!?!?!
  > Ну окей, з політреформою більш-менш ясно... "ідеологічна послідовність". Але чому в Мукачевому ставити опозиціонерам патики в колеса? Невже дійсно Мороза давить звичайнісінька жаба?!

  Давить, ще й як давить. Навіть не сумнівайся.

  А пояснення Мороза це просто щось з чимось.
 • 2004.04.15 | Shooter

  Ще один об'єкт досліджень для діда Фройда

  УП

  На питання про можливу зміну рішення лідера СПУ Олександра Мороза на користь приєднання до опозиційної коаліції для посилення позицій лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенко Вінський підкреслив: "Може, це Ющенко потрібно буде підсилювати (позиції) Мороза, коли лідер "Нашої України" побачить, що програє Януковичу".
  Долбойоб - і то, виглядає, на довго. Біда тільки в тому, що оних в СПУ набирається критична маса...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua