МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Депутати “Нашої України” “відбили” автомобіль з газетами “ВВ” і “Так!”

04/16/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Група депутатів від “Нашої України”, серед яких були Василь Червоній та Сергій Ратушняк “відбили” сьогодні автомобіль, який перевозив тиражі газет “Вечірні вісті” і “Так!”, повідомив кореспондент ІМІ з Закарпаття. Весь наклад видань благополучно доставлений до Мукачева. Цю інформацію підтвердив один з лідерів Закарпатського обласного осередку “НУ” Василь Бенчак.

За його словами, депутати виїхали на місце події одразу після того, як дізналися про інцидент із затриманням газет поблизу міста Свалява, спочатку, працівниками автоінспекції , а потім співробітниками Служби Безпеки України та УВС

Нагадаємо, що частину цих газет буде розповсюджено сьогодні ввечері на мітингу в Мукачеві, в якому братиме участь лідер виборчого блоку „Наша Україна” Віктор Ющенко.

Опозиційні газети також планують поширити в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільскій областях та на Закарпатті.

http://imi.org.ua/?id=read&n=3242&yy=2004

Відповіді

 • 2004.04.16 | Shooter

  Тільки Ратушняк - РУ (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.04.17 | SpokusXalepniy

  Ну, я так понимаю, что как НАРОДНЫЕ ДЕПУТАТЫ...

  ... эти два достойных мужа, немедленно продемонстрировали своим избранникам как надо в таких случаях действовать. Очевидно они уже подали заявление в прокуратуру или суд, для наказания виновных.

  Если они этого не сделали, то их действия в принципе ничем не отличаются, от действий личных телохранителях какого-нибудь криминального олигарха: а именно - быстро выехать на место происшествия и сделать разборку "по понятиям".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua