МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Протигазова лихоманка триває

04/16/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Активісти Львівського "Спротиву" декілька годин тому провели свій черговий флеш-моб. Це знов був похід містом із протигазами, на яких було написано "Як тобі дихається?". Проте, розуміючи, що найдошкульніший голод - це інформаційний голод, "спротівці" вклали в цю акцію інформаційну складову, спробувавши якомога повно відповісти на запитання "Чому це ви в протигазах?" у їхній листівці, яка містила коротке пояснення ("Кучма дихати не дає!"), а також - короткі рекомендації щодо особистої інформаційної гігієни: про обережність у перегляді телевізійних новин, у розважливому виборі друкованих видань, а також у постійному догляді за власною свідомістю, яка при недбалому ставленні до себе може захворіти на тяжку форму байдужості. У листівці також містилися детальні дані про те, які ЗМІ контролюються якими політичними силами, а ще - найсмачніші витяги з медведчуківських темників, які розвіюють будь-які ілюзії у звиклих для громадян джерелах інформації.

Розрахунок був вдалим - оскільки переважна більшість громадян не має доступу до правдивої інформації, то ці інформаційні "смаколики" студентам львівського Політеху, на теренах якого розпочалася акція, а також пасажирам львівських трамваїв і випадкових перехожих в центрі міста, припали до смаку. Як свідчать "спротівці", півтисячі листівок розійшлися за десять хвилин.

Акцію, як звикло, також завзято супроводжували місцеві журналісти та хлопці в кашкетах з відеокамерами.

Відповіді

 • 2004.04.16 | Михайло Свистович

  І шо вони там назнімають?

  Тепер у картотеках міліції й СБУ з"являться фотки злочинців у протигазах. Тільки на фіга ж ходити на акції, коли можна на свого ж колегу натягти протигаз і сфотографувати у фас і профіль. Вийде те саме обличчя :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.16 | Спротив-Львів

   Мабуть, вони потім нас за формою черепа будуть ідентифікувати.

   або за прикусом, який буде проглядатися у формі особливостей зморшок протигаза на нижній щелепі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua