МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На УП торгують Морозом як худобою на базарі...

04/16/2004 | Боровик

Відповіді

 • 2004.04.16 | Боровик

  Текст: Юлія Тимошенко: "Танцюють всі!"

  Танцюють всі!

  Юлія Тимошенко, для УП , 16.04.2004, 14:43  14 квітня – дату висунення кандидатом у президенти Віктора Януковича, можна вважати офіційним завершенням епохи Кучми.

  Після 8 квітня українську історію ділитимуть на "до" і "після" провалу конституційної реформи. У цей день було покладено початок незворотних змін в українські політиці, які справлять колосальний вплив на головну подію останньої п‘ятирічки – вибори президента України.

  Так звана політична реформа, за задумом сателітних до влади кланів, мала на меті відсторонити український народ від процесу зміни владних команд у 2004 році. Управління країною повинно було зосередитися у "трійці", але зовсім "не святої" - Януковича, Кучми і Медведчука.

  Першому – з панського плеча мали видати у спадок крісло президента без повноважень, нинішньому президенту – справжню владну булаву разом з прем’єрською посадою, а Медведчуку – омріяну посаду голови Верховної Ради. Як відомо, ці плани провалилися, а на їх руїнах народився абсолютно новий, мальовничий політичний ландшафт.

  Коли довкола конституційних змін розвіявся морок і почала вгамовуватися суєта, на політичній авансцені виявився психологічно зламаний Леонід Кучма. Він, нарешті, зважився прийняти гарантії родинної безпеки та недоторканості капіталу від певних кіл Сполучених Штатів Америки.

  Зрозуміло, не просто так, а в обмін на відхід від влади з власної волі та відкриття шляху до перемоги Віктору Ющенку. Для прийняття такого рішення Леоніду Кучмі був наданий останній, обмежений конкретною датою термін. І він у цей термін вклався. Він прийняв ультиматум за порадою свого зятя Віктора Пінчука.

  Причини такого угодовства українського президента цілком очевидні: тонни компромату, які йому були прагматично пред’явлені, в тому числі і за матеріалами судового процесу над Лазаренком (на відміну від "романтичного" компромату від Миколи Мельниченка, цей компромат передбачає прямі і безпосередні репресивні дії адміністрації США), загроза блокування закордонних рахунків та можливий арешт на територіях інших країн. Відповідно зараз в Україні настало певне безвладдя.

  Однак потрібно віддати належне Леоніду Кучмі – за свою майбутню владу, з допомогою Медведчука та лівих партій, він боровся щиро і самовіддано. Але його сил та ресурсів, особливо у порівнянні з можливостями найпотужнішої імперії світу, виявилося недостатньо. Він зламався і фактично погодився на камуфльований єльцинський варіант політичного успадкування.

  14 квітня – дату висунення Віктора Януковича кандидатом у президенти від влади – можна вважати офіційною датою ЗАВЕРШЕННЯ ЕПОХИ КУЧМИ, що тривала в Україні майже десять років.

  Показово скромне і нерішуче висунення Януковича консолідованим кандидатом від влади засвідчило, що у команди Кучми не залишилося ані свіжих ідей, ані нових технологій. Довгий час пропрезидентські ЗМІ напускали таємничого мороку щодо вірогідності появи якоїсь нової сили, "темної конячки", яка прийде і переможе. Виявилося – немає нічого! Влада готова втішатися 10-ма процентами рейтингу Януковича. На сьогодні це всі її електоральні засіки, враховуючи і адміністративний ресурс.

  Віктора Януковича кинули під танки навіть без гранат, а так – з цікавості, щоб подивитися "Що то воно буде?". Сьогодні він залишився віч-на-віч з усією агресивно вичікуючою ворожою або байдужою до нього політичною елітою.

  Кучма та Пінчук, виконуючи умови західних гарантів, у напівтіньовому режимі будуть змушені працювати на Віктора Ющенка разом з усім адміністративним мотлохом та засобами масової інформації президентського зятя.

  Віктор Медведчук разом з певними колами Російської Федерації, "під столом", на повну потужність, буде працювати на перемогу Олександра Мороза, бо це єдиний політик, з яким він зміг знайти спільну "конституційну" мову.

  Віктор Медведчук, взагалі, побачив свою можливу політичну перспективу під дахом Олександра Мороза. Політичні амбіції лідера СПУ можуть трансформуватися у фізичні гарантії майбутнього для лідера партії об’єднаних есдеків.

  Це і збереження власного тіньового бізнесу, і можливий рімейк виплеканої ним конституційної реформи, яку Олександр Мороз проведе, якщо стане президентом, і шлях в Соцінтерн, і можлива коаліція соціалізму та соціал-демократії на наступних парламентських виборах.

  У нас на очах сьогодні може народитися чудернацьке об’єднання: політична репутація лідера СПУ, помножена на тіньові кошти і можливості найодіознішого олігархічного лідера. Декларований антагонізм цих людей та їх політичних сил настільки наочно великий, що можливий їх союз настільки ж абсурдний, як, скажімо, союз Леніна і Врангеля.

  Однак, українська політика, - це та царина, яка вибудовує найнепередбачуваніші коаліції, унії та союзи, ігноруючи логіку та громадську думку.

  Мороз – це штучне дихання Віктора Медведчука в умовах політичної коми. Це – його нові обрії. Цей проект може значно посилитись, якщо його щиро підтримає Росія та залучить КПУ до підтримки Олександра Мороза, як єдиного кандидата в президенти.

  Це буде справжнє відродження Віктора Медведчука з попелища, його нова амбітна стратегія. Я думаю, саме цей шлях торує сьогодні Медведчук для Олександра Мороза і для себе.

  Саме тому сьогодні Віктор Медведчук намагатиметься протиснути через парламент ратифікацію угоди про Єдиний економічний простір, демонструючи Москві, що тільки він та його політичні сателіти здатні гарантувати необхідні Кремлю інтеграційні процеси, без будь-яких патріотичних забобонів.

  Власне, голосування за ЄЕП стане ще одним іспитом для парламенту – чи досі він підкоряється адміністратору з вже не існуючого (з політичної точки зору) президента?

  Інша річ, чи піде Олександр Мороз на таку співпрацю, що має заздалегідь непередбачувані і навряд чи позитивні наслідки для його політичної кар’єри та майбутнього СПУ?

  Що ж, варто почекати і подивитися, чи розпочнеться "розкрутка" Олександра Олександровича на телеканалах Медведчука та чи відмовиться Мороз остаточно від спільного висунення Віктора Ющенка єдиним кандидатом від опозиційної трійки. Власне, все буде видно як на долоні, сьогодні ми вступили в таку фазу політичної боротьби, що секретів в публічній політиці більше не існує.

  Але, якщо Медведчук спрацює саме таким чином з Росією, то Янукович може залишитися без підтримки східного сусіда, або лише з символічною підтримкою, заради диверсифікації ризиків Кремля.

  Чого не може бути ніколи, і що може примаритись тільки в божевільній маячні?

  Власне, те, що Медведчук очолить передвиборчий штаб Януковича і буде щиро з повною віддачею працювати на нього, що Янукович насправді довірить своє майбутнє, свій передвиборчий штаб Медведчуку і буде спокійно чекати перемоги. Зрозуміло, що такий сценарій – це чистий оксюморон, як "гарячий сніг", "гучна тиша", або "рейтинговий Медведчук".

  За такого пасьянсу Янукович мусить знати, що Леонід Кучма, Віктор Медведчук, Росія, Захід залишили його напризволяще і кожен пішов займатися своїми справами. Тому, якщо Янукович з мотивів особистої помсти вирішить взагалі не йти на вибори, цього кроку відчаю може навіть ніхто не помітити.

  Я гадаю, що влада буде імітувати підтримку Віктора Януковича лише на першому етапі виборчої кампанії.

  У Верховній Раді найближчим часом продовжиться активний розпад більшості. Депутати розсортуються між найбільш вірогідними кандидатами на посаду президента України. Їх старі зобов’язання перед Леонідом Кучмою втратили чинність, тепер кожен сам за себе. Діючий президент подбав лише про гарантії для себе та своєї родини, всі інші мусять випливати самостійно.

  Фактично, вже сьогодні розпочато демонтаж найближчого президентського оточення. В найближчі місяці відбуватимуться масштабні міграції політиків між штабами кандидатів в президенти, внаслідок чого дбайливо вибудована Кучмою система балансів та противаг може впасти, поховавши під уламками і свого архітектора.

  Так званій конституційній реформі, здається, прийшов справжній кінець. Хоча, я впевнена, що десь на рівні підсвідомості Кучма ще сподівається, що реформа чудом здійсниться і перед ним таки випливе перспектива нового прем’єрства, як нагорода за "щасливе життя" України останні десять років.

  Тому не можна виключати, що остання шалена спроба протягування конституційної реформи буде мати місце, однак вона не матиме реального силового та організаційного забезпечення. Окрім того, такий тіньовий фінт вухами з боку Леоніда Кучми є явним порушенням вищезгаданих домовленостей і автоматично карається його західними гарантами.

  Загалом, можна сказати, що в українській політиці наступає доба сюрреалізму – дивних, непередбачуваних союзів, незрозумілих переговорів і абсурдних компромісів. Тому я думаю на сьогоднішньому політичному карнавалі, що продовжиться як мінімум до 31 жовтня, танцюють всі, поєднані в надзвичайно нетрадиційні пари: Кучма – США, Медведчук – Мороз, Пінчук – США, Симоненко – Росія.

  Залишається лише дочекатися коаліцій Вітренко-Марчук та Омельченко-Суркіс і матимемо повний комплект. І тільки Януковичу доведеться відбивати "чечетку" самотньо. Так закінчується ціла безрадісна епоха Леоніда Кучма. Яка почнеться?

  Зрештою, на цьому можна було б поставити крапку. АЛЕ. Навіть ослаблений і збайдужілий Кучма на генетичному рівні все ще бачить єдиним гідним спадкоємцем на посаді глави держави тільки себе. Тому, ймовірно, що вже за місяць-другий, президент може забути, що Янукович – це його висуванець та наступник.

  Натомість президент буде пам’ятати, що це його конкурент і потенційний ворог, якого необхідно політично та адміністративно знешкодити. Тому цілком можливо, що Віктор Янукович буде брати участь у президентських виборах в якості екс-прем’єра-опозиціонера, якому "злочинний режим не дав здійснити потрібні людям реформи".

  Автор: Юлія Тимошенко, народний депутат, лідер партії "Батьківщина"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.16 | Михайло Свистович

   Отут Юлін пафос просто суперовий (-)

  • 2004.04.16 | Спогад

   Ще один можливий союз

   Вона забула про вельми цікавий, на мою думку, союз Ющенко-Литвин.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.16 | S@nya

    А хто такий Литвин? Навіщо він Ющу? Ющу Мозоз потрібeн.(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.16 | Спогад

     Re: А хто такий Литвин? Навіщо він Ющу? Ющу Мозоз потрібeн.(-)

     Литвин, проявивши певну активність, може почати розкол провладних сил. Я не думаю, що він у захваті від кандидатури Януковича. Все таки не той рівень. Для патологічної боязні приходу Ющенка у нього серйозних причин немає, а останньому буде що йому запропонувати.
   • 2004.04.16 | Максим’як

    Re: Оптимальним було б, коли б Литвин і Марчук підтримали Ющенка

    У системі політичних блоків - оптимальна підтримка Ющенка (Наша Україна)+ Тимошенко (БЮТ) + Омельченко (Єдність).

    Особисто, чекаю на таке рішення Омельченка вже давно, з літа 2002 року. Але він вичікує, щоб вже надійно і гарантовано включитися у підтримку Ющенка.

    Литвин і Марчук дуже близькі за світоглядом до Ющенка (хоч вони того можуть і не знати). Саме близькість світоглядів більше стоїть на заваді, бо Литвин чи Марчук розуміють добре ситуацію в Україні і кожен вважає, що справився б краще від Ющенка. Причина у різних життєвих школах: Литвин - партійна і вузівська, Марчук - СБУ, Ющенко - економічно-фінансова.

    З точки зору психології, таким людям потрібно виконувати одну програму (йти до однієї мети), але розмежувати сфери діяльності.

    Крок на зустріч повинен зробити сам Ющенко. І Литвин і Марчук зацікавлені у збереженні своїх позицій після виборів 2004 року. Ющенко повинен їм це переконливо загарантувати, може навіть запропонувати щось значиміше.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.16 | S@nya

     Re: Марчук = Мeдвeдчук. Литвин = 0 (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.16 | Боровик

      Re: Марчук = Мeдвeдчук. Литвин = 0 (-)

      Виглядає так, що Медведчук був тим берегом до якого причалив човен-Марчук. Але як причалив так і відчалити може.
      Але навіщо нам зараз Марчук?
      Він вже раз себе закопав власними руками.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.16 | Максим’як

       Re: У тому справа, що обом потрібен берег.

       Обоє мають вплив на якісь сфери суспільства, хай вони вимірюються 1 відсотком, але для Ющенка - це важливо.
     • 2004.04.16 | Максим’як

      Re: Я зовсім не прагну когось здивувати.

      Представники лівої ідеології, такі, які вони є сьогодні, зовсім не потрібні українському суспільству.

      Марчуку, Литвину та Омельченку вдалося зберегти свою окрему позицію, залишаючись на службі режиму.

      Якщо ми говоримо про предзидентські вибори, а не насильне захоплення влади, то тут на першому місці стоїть еволюційність, поступальність.

      Як відсутність Мороза і Симоненка у сфері підтримки Ющенка, навіть шкідливість їх там, є цілком очевидними та вже давно доказаними, так само очевидною є потреба розширити сферу у бік осіб, які мають інше бачення розвитку України, ніж режим, хоч не мають можливості самостійно свої погляди реалізувати. Таким був довший час і пан Плющ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.16 | S@nya

       Re: А таки здивували.

       Максим’як пише:
       > Представники лівої ідеології, такі, які вони є сьогодні, зовсім не потрібні українському суспільству.
       >
       > Марчуку, Литвину та Омельченку вдалося зберегти свою окрему позицію, залишаючись на службі режиму.
       >
       >

       Марчук - зрадник, продажний і безхребетний. В нього ніколи не було і немає "своєї окремої позиції". Ющенко може його купити, але то будуть даремно витрачені гроші, бо ті його (Марчука) прихильники, яких він зрадив на останніх виборах спримуть це негативно. А нових прихильників в нього нема.
       То навіщо купувати цей "нуль без палочкі"?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.16 | Максим’як

        Re: S@nya, спробуйте спокійніше подивитися на речі.

        Якщо б Марчук продавався, то його б вже давно вкупили.

        Я пригадую Вашу категоричність :) на мій прогноз про майбутню поведінку Мороза (це ще було до реформи).

        Марчук діє, так як його навчило життя. Таких як він є дуже багато, але не всі були головами СБУ, головами РНБОУ та міністрами оборони.

        Марчук досі не був запеклим борцем проти Ющенка, хоч у питанні Одеса-Броди, він сильно критикував Ющенка.

        Я пропоную такий варіант, виходячи із деяких попередніх аналітичних досліджень, але ідеально буде, якщо Литвин та Марчук не будуть шкодити Ющенку на виборах. А це дуже важливо.
    • 2004.04.16 | Тестер

     Re: А що конкретно і які такі електоральні сили представляють

     Литвин з Марчуком. Можете перечислити?
     У випадку перемоги Ющенка вони політичні трупи.
     В кращому випадку викладачі ВУЗів!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.16 | Максим’як

      Re: Щоб перемога Ющенка не була "у випадку".

      Напередодні виборів Ющенку багатьом потрібно дати НАДІЮ, а не відчуття смерті.

      Хай сім"ї, мафія, клани відчувають свій кінець, а ті, що там не виявлені, мають мати переконання, що у випадку перемоги Ющенка не потраплять на смітник.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.16 | Тестер

       Re: Так ми усі цією надією і живемо! Другого "кучмізму"

       вже мало хто витримає :(
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.16 | Максим’як

        Re:Захотіли зразу демократії? Мороз показав, як вона виглядає(-)

  • 2004.04.16 | Franko

   Гарантії для Кучми і його родини...

   Не подобається це мені... :gun:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.16 | Михайло Свистович

    Re: Гарантії для Кучми і його родини...

    Franko пише:
    > Не подобається це мені... :gun:

    Мені теж. Але дуже вже влади хочеться :(
   • 2004.04.16 | Максим’як

    Re: Спочатку нехай Кучма дасть список своєї родини (-)

   • 2004.04.16 | Тестер

    Re: Є стопроцентна гарантія від головного болю

    Це гільйотина!
  • 2004.04.16 | Боровик

   Теж з УП навздогін: "ЮЛЯ ХОЧЕ ОЧОЛИТИ ПЕРЕДВИБОРЧИЙ ШТАБ ЮЩА"

   А от Мороз тут вже ніяк невпіхуємий (правильно впіхуваний).
   Ідея Юля-Начштаб досить гарно звучить. Тільки думку треба продовжити і перелічити кого звідти викинути і на яку відстань.

   ТИМОШЕНКО ХОЧЕ ОЧОЛИТИ ПЕРЕДВИБОРЧИЙ ШТАБ ЮЩЕНКА

   www.ПРАВДА.com.ua, 16.04.2004, 14:38

   Лідер БЮТ Юлія Тимошенко разом з лідером "Наша Україна" Віктором Ющенко мають намір продовжувати переговори з главою Соцпартії Олександром Морозом про спільну участь у президентській кампанії.

   "Ми ще зобов'язані поборотися за Мороза. Занадто рано повідомляти "двійку", відтинаючи Морозу шлях до єднання", - заявила Тимошенко на прес-конференції в п'ятницю в Києві.

   За словами лідера блоку, вона і Ющенко повинні докласти максимум зусиль для того, щоб "переконати Мороза в тім, що комуністи його не підтримають". "Підтримки одного Віктора Медведчука (голови адміністрації президента) передвиборної програми Мороза буде недостатньо для того, щоб Мороз виграв. Він може програти гонку назавжди", - заявила Тимошенко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

   Разом з тим, на запитання, чи є можливим той варіант, що на президентські вибори вона піде самостійно як кандидат, Тимошенко чіткої відповіді не дала.

   Вона сказала, що пам`ятає той час, коли "команда Віктора Ющенка починала вірити в те, що її щиро підтримують Кучма і Пінчук, що їм ніякі коаліції не потрібні".

   Вона висловила сподівання, щоб у команді Ющенка не "народилася ілюзія, що їм Кучма і Пінчук допоможуть". За словами Тимошенко, будь-які домовленості "треба тримати у таємниці, а розраховувати на опозиційну коаліцію", - повідомляє УНІАН.

   Відповідаючи на питання журналістів, чи вірить вона на даний момент Ющенко, Тимошенко підкреслила: "Політика - мистецтво можливого. І я вірю тим партнерам, з якими хочу йти на спільну, досить важку і тверду перемогу".

   Говорячи про майбутню роботу виборчого штабу БЮТ і блоку "Наша Україна" на президентських виборах, Тимошенко сказала: "Якщо наша спільна команда доручить мені очолити штаб і провести передвиборну кампанію, то перемогу можна буде гарантувати".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.16 | Михайло Свистович

    Навіщо?

    Що за манічка очолювати політикам штаби? Начальник штабу - це технічна посада. Її має обіймати політтехнолог.

    Боровик пише:
    >
    > Тимошенко сказала: "Якщо наша спільна команда доручить мені очолити штаб і провести передвиборну кампанію, то перемогу можна буде гарантувати".

    Сильно сумнівалась. Особливо, коли згадую повторні вибори в Черкасах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.16 | Боровик

     Re: Навіщо?

     Все нормально.
     Юля очолить штаб і найме політтехнологів. Саме так читаються її слова.
     Коли вона два роки тому казала, що готова мити підлогу, то Юля не дуже уявлялась з манькою (шваброю) в руках.
     До речі, якщо згадати передвиборчу компанію Б*юті, то вони взяли максимум з можливого.

     Михайло Свистович пише:
     > Що за манічка очолювати політикам штаби? Начальник штабу - це технічна посада. Її має обіймати політтехнолог.
     >
     > Боровик пише:
     > >
     > > Тимошенко сказала: "Якщо наша спільна команда доручить мені очолити штаб і провести передвиборну кампанію, то перемогу можна буде гарантувати".
     >
     > Сильно сумнівалась. Особливо, коли згадую повторні вибори в Черкасах.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.16 | Михайло Свистович

      Re: Навіщо?

      Боровик пише:
      > Все нормально.

      Нічого номального.

      > Юля очолить штаб і найме політтехнологів. Саме так читаються її слова.

      А чому не можна без зайвої ланки - Юлі?

      >
      > До речі, якщо згадати передвиборчу компанію Б*юті, то вони взяли максимум з можливого.

      От-от. На посаді начштабу Юля "подарує" Ющу весь свій негативний рейтинг.
 • 2004.04.16 | Правник

  Юля схильна до політепатажу

  тому як на мене, то самих-самісіньких її слів про те, що

  > "психологічно зламаний Леонід Кучма. Він, нарешті, зважився прийняти гарантії родинної безпеки та недоторканості капіталу від певних кіл Сполучених Штатів Америки.
  > Зрозуміло, не просто так, а в обмін на відхід від влади з власної волі та відкриття шляху до перемоги Віктору Ющенку. Для прийняття такого рішення Леоніду Кучмі був наданий останній, обмежений конкретною датою термін. І він у цей термін вклався. Він прийняв ультиматум за порадою свого зятя Віктора Пінчука"
  якось недостатньо для того, щоби прийняти це на віру.

  А виглядає, можливо, на провокацію саме цього, тим більш, що про гарантії для гаранта вона колись вже заводилася. А також на провокацію спустошення Януковичем запасів памперсів на гуртових складах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.16 | Боровик

   Re: Юля схильна до політепатажу

   Все6 одно все гарно написано, навіть якщо воно не дуже відповідає реаліям.
   Хай вони тепер памперси купують, метушаться, виправдовуються...
   Юля молодець. (М****- заср***ць).:))
   Згадайте, як було гарно, коли кілька місяців тому "Томенко та Ко", а може "не Томенко і не Ко" розписували всюди де це тільки було можливим найфантастичніші прогнози дії влади тільки для того, щоб влада не повторювала ті прогнози.
   **
   Ось сьогодні Кучма присвоїв почесне звання "Заслужений економіст України" першому заступнику керівника фракції "Наша Україна" Віктору Пинзенику.
   Тепер хай кучмонавти думають, що Кучма вже почав випливати і шукає старих зв*язків в НУ, налагоджує мости.
   Цікаво, якщо завтьра кучмонавти в міністерствах та на місцях пачками побіжать цілувати ручку тим кого називали "нашистами".
   Ото сміху буде.
   Та така стаття Тимошенки вганяє в ступор половину кучмаків. Попереду довга ніч, хай не сплять а думають.
   Така стаття для кучмаків не гімнастика для мізків, а штанга для гімнаста, всереться, але не підніме...
 • 2004.04.16 | Ukropithecus (robustus)

  Почалась боротьба за доступ до тіла

  Тимошенко розуміє, що Мороз для Ющенка в 10 разів важливіший союзник аніж вона, бо електорат Тимошенко автоматично голосуватиме за Ющенка, і сконцентрований він там, де сконцетрований електорат Ющенка. Ніяких козирів вона запропонувати Ющенку не може, тому її завдання відштовхнути Мороза від Ющенка, в надії, що в такому випадку їй перепаде більший шматок.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.16 | Боровик

   Re: Почалась боротьба за доступ до тіла

   Та ні, все простіше.
   1) Юля не вперта.
   2) Юля не дуорна.
   3) 1+2 = Юля не є впертою дурепою.
   Позиція Мороза - "ні вам ні нам ні на барабан" і все з закритими очима і закупореними вухами. Ну не хоче його его Ющенка. Мороз - політик, що реалізовує виключно себе самого.
   А для Юлі Ющенко відповідає реалізації її ідей та понлядів. Юля - політик, що реалізовує ідею.

   Ukropithecus (robustus) пише:
   > Тимошенко розуміє, що Мороз для Ющенка в 10 разів важливіший союзник аніж вона, бо електорат Тимошенко автоматично голосуватиме за Ющенка, і сконцентрований він там, де сконцетрований електорат Ющенка. Ніяких козирів вона запропонувати Ющенку не може, тому її завдання відштовхнути Мороза від Ющенка, в надії, що в такому випадку їй перепаде більший шматок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.16 | Ukropithecus (robustus)

    І яку ідею реалізовує Тимошенко?

    У тій статті я бачу тільки одну ідею - настільки поглибити конфронтацію між Морозом і Ющенком, щоб вона перейшла в особисте несприйняття.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.16 | Боровик

     Re: І яку ідею реалізовує Тимошенко?

     В кількох словах:
     Тимошенко і її блок мають майже ідентичну ідейну базу з НУ.
     Це добре видно по більшості політичних заяв від блоків і ще краще видно по результатах голосувань в ВР.
     На протязі останніх років блок Б*Юті досить стабільний в своїх діях.
     Все що сказано Юлею сьогодні є приблизною перефразою того що вона казала два роки тому.
     У Мороза ж "в голові фройдівський гібрид від Вітренки і Дурдинця". То він з Симонеко проти Ющенка, то він з Ющенком, то накінець з Медведчуком.


     Ukropithecus (robustus) пише:
     > У тій статті я бачу тільки одну ідею - настільки поглибити конфронтацію між Морозом і Ющенком, щоб вона перейшла в особисте несприйняття.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.16 | Ukropithecus (robustus)

      Ви вже визначіться на чомусь

      і особливо в тому, що таке ідейність.

      > У Мороза ж "в голові фройдівський гібрид від Вітренки і Дурдинця". То він з Симонеко проти Ющенка, то він з Ющенком, то накінець з Медведчуком.

      Оце і є Ваше розуміння, чим є ідеологія? Мороз працював і буде працювати з тими, хто відстоює принципи парламентської республіки - виборність ПМ парламентом, підпорядкування виконавчої влади ПМ, і побудова політики на засадах конкуренції політичних партій. А те що він сьогодні з якихось питань солідарно голосує з Ющенком, завтра з Медведчуком, а після завтра з Голопупенком, взагалі ніякого відношення до ідейності не має, бо головне - що голосується, а не з ким.
    • 2004.04.16 | Максим’як

     Re:Запліснявлений жупел "розвалу опозиції".

     Мороз йде на вибори ОКРЕМО.

     Завдання його, як, перепрошую, у Матросова - кинутися грудьми на амбразуру, щоб Ющенко не пройшов, але самому загинути.

     Те, що Мороз "загине", вже багато пророкують, але чи його жертва якось зашкодить Ющенку, у те я мало вірю. Ющенко перетягне максимально електорат Мороза до себе.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.16 | Михайло Свистович

   Не думайте про Юлю так погано.

   Ukropithecus (robustus) пише:
   > Тимошенко розуміє, що Мороз для Ющенка в 10 разів важливіший союзник аніж вона, бо електорат Тимошенко автоматично голосуватиме за Ющенка, і сконцентрований він там, де сконцетрований електорат Ющенка. Ніяких козирів вона запропонувати Ющенку не може, тому її завдання відштовхнути Мороза від Ющенка, в надії, що в такому випадку їй перепаде більший шматок.

   Нічого подібного. Юля всією душею прагне повернути Мороза.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.16 | настрадамус

    А кого назовем политтехнологом ?(модным у умников словом)

    Кому и кто присвоет звание политтехнолога, которого потом открывши рот все будут слушать ...,
    . Чесно говоря лучше Юлии у нас и нету . Но она должна руководить из тени . Томенко конечно высокого уровня но он не для народа . Хорошо бы Яворивского его знают и уважают в народе . Он может популярно народу...
    А Максимяк очень мудро про Марчюка и Литвина сказал...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.16 | Михайло Свистович

     Того, хто знає досконально, що таке вибори, вміє планувати,

     вигравав їх неодноразово.

     настрадамус пише:
     > Кому и кто присвоет звание политтехнолога, которого потом открывши рот все будут слушать ...

     Життя.

     > . Чесно говоря лучше Юлии у нас и нету . Но она должна руководить из тени . Томенко конечно высокого уровня но он не для народа . Хорошо бы Яворивского его знают и уважают в народе . Он может популярно народу...

     Начальник штабу не повинен спілкуватися з народом. У нього інші функції.

     > А Максимяк очень мудро про Марчюка и Литвина сказал...

     Не дуже.
   • 2004.04.17 | Ukropithecus (robustus)

    Якщо це правда

    > Нічого подібного. Юля всією душею прагне повернути Мороза.

    Якщо це правда, то лише одне скажу - серед усіх ідіотів, найбільш небезпечними є щирі ідіоти.
 • 2004.04.16 | Максим’як

  Re: Асадчев про сценарій АП для Мороза.

  Ірина Халупа
  Дякую, пане Асадчев. Ми чули від пана Олександра Мороза, що він ще далі не зовсім визначився , кандидуватиме він чи ні. Я хочу навести таку паралель між президентськими виборами і виборами, які відбудуться в Мукачевому цієї неділі.
  Власне, щодо цих виборів, то Олександр Мороз закликає виборців підтримати кандидатуру депутата міської ради Бориса Лук’янця на посаду мукачівського мера. Головні претенденти – це Віктор Балога, якого підтримує "Наша Україна" та Блок Юлії Тимошенко. Його суперник головний – Ернест Нусер, який має підтримку соціал-демократів об’єднаних.
  Мороз стверджує, що в Мукачеві не борються за посаду мера, а за політичне знищення супротивника і політичної сили, яку він представляє. Хто б не виграв: Нусер чи Балога – ця перемога буде пірровою, стверджує Мороз.
  Протистояння і ворожнеча між прихильниками двох політичних сил, “НУ” та СДПУ(О) не лише збережеться, а навіть і посилиться, і тому Мороз пропонує мукачевцям обрати представника третьої сили, представника партії, яка не є учасником мукачевського політичного протистояння.
  Може, це його формула і на президентські вибори? Влада проти “НУ” і навпаки, а ось Мороз, як представник третьої сили і може тут виграти, хоча на попередніх двох виборах він не виграв, пане Асадчев?
  Валерій Асадчев
  Ви знаєте, дійсно можна десь передбачити, що в Мукачеві розігрується такий маленький акт...
  Ірина Халупа
  Маленька репетиція.
  Валерій Асадчев
  Так, маленька репетиція великої вистави, яка буде називатися вибори Президента, воно десь повторює той сценарій, який влада має, так би мовити, в загашнику на ці вибори.
  Тобто, про що мова йде? Зараз знову там відбуваються суди, я маю на увазі Мукачеве, знову відбуваються засідання комісій, вони планують знову зняти Балогу, причому зняти в суботу, тобто коли вже не можна буде відновитися.
  Тоді виникне така ситуація: або голосувати за Нусера, або голосувати за представника соціалістів. Звичайно, що в такій ситуації може так статися, що свій електорат “НУ” закличе проголосувати за соціаліста.
  Саме цей сценарій зараз розігрується і на великих виборах Президента, тобто влада планує, щоб Мороз пішов, Ющенка зняти в суботу, як це приблизно в Мукачево, або у п’ятницю, тобто вже напередодні голосування.
  І тоді вже електорату нічого не залишиться, не голосувати ж за Януковича або за Кучму, якщо він піде на третій термін, проголосувати за Мороза. Це відомий сценарій, він розігрується і був написаний Медведчуком, він такий, як запасний, тримається в запасі.
  В ньому соціалісти і Мороз повинні відіграти таку свою відповідну роль, яку їм відвела Банкова. Так що у Мукачевому ми можемо побачити невеличкий, у мініатюрі, сценарій .
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.17 | Михайло Свистович

   Туфта.

   Максим’як пише:
   >
   > Тобто, про що мова йде? Зараз знову там відбуваються суди, я маю на увазі Мукачеве, знову відбуваються засідання комісій, вони планують знову зняти Балогу, причому зняти в суботу, тобто коли вже не можна буде відновитися.
   > Тоді виникне така ситуація: або голосувати за Нусера, або голосувати за представника соціалістів. Звичайно, що в такій ситуації може так статися, що свій електорат “НУ” закличе проголосувати за соціаліста.

   Якщо знімуть в суботу, то до неділі ніхто нікого закликати просто не встигне.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.17 | Максим’як

    Re: Це не туфта, а давно практикований спецслужбами сценарій

    Тут не обов"язково, щоб Мороз знав наперед, яку йому роль відводиться. Головне, щоб були амбіції у нього і були у його оточенні особи, які могли би стимулювати його амбіції (ці особи є ж звичайно працівниками спецслужб, або посвячені у деталі плану).

    Так само колись підбивали амбіційного Лук"яненка виставити свою кандидатуру на виборах разом із Чорноволом. Так само колись підбили Хмару донецькі вийти із УРП. Так само загинув Чорновіл, а його місце зайняв амбіційний Удовенко.

    Усунення Ющенка з виборів (фізично чи технічно) Мороз розцінить як дарунок долі, а нині його Медведчук і дехто із найближчих осіб його переконують, що такий дарунок долі неминуче буде.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua