МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Медведчук "доложіл обстановку" Путіну

04/16/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Звітуючи перед своїм "старшим братом", В. Медведчук намагався переконати його (і себе, не в останню чергу), що "тіпа всьо ідьот пучком".

Медведчук запевнив Путіна, що політична реформа в Україні буде продовжена і завершиться до виборів Президента України 2004 року.

У зустрічі також узяв участь голова адміністрації президента РФ Дмитро Медвєдєв.

"Ми уважно стежимо за тим, що відбувається на Україні. Сподіваємося, що всі плани будуть реалізовані", - сказав Путін на початку розмови.

Глава російської держави поцікавився у В.Медведчука, як він оцінює політичну ситуацію в Україні напередодні виборів і конституційний процес.

Медведчук подякував Путіну за підтримку: "Спасибі за підтримку, ми її відчуваємо і сподіваємося, що наші відносини продовжуватимуться таким же чином". Кажучи про конституційну реформу, Медведчук зазначив, що ситуація в Україні залишається напруженою, проте реформи будуть продовжені. "Та невдача, яка спіткала парламентську більшість 8 квітня, коли ми не змогли внести зміни до Конституції - не вистачило шести голосів, не зупинила ці сили (парламентську більшість)... Рішення однозначне - політичну реформу продовжувати", - сказав голова Адміністрації Президента України.

- і друге знакове рішення - висунення єдиного кандидата на посаду президента України, ним став прем'єр-міністр України Віктор Янукович". "Це зріла і принципова позиція парламентської більшості, і, вважаю, що вона буде успішно реалізована, нам би цього дуже хотілося".


УНІАН

(Ми з свого боку докладемо зусиль, щоби результат для цих планів був таким самим, як і результат голосування 8 квітня. М-І )

Відповіді

  • 2004.04.19 | Кріт

    Re: Медведчук "доложіл обстановку" Путіну

    Пітримку ,яку надае Путін Медведчуку видно неозброеним оком.За прикладом недалеко ходити.;Мукачево ,Красний Луч.Сьогодн1 емісари МВС з Киева ведуть прол1тико- виховну роботу з м1л1ц1ею на мІсцях в питанях як голосувати 1 поводитись на президенських виборах ос1нню."Если все будет ,как надо "силовикам об1цяють висок1 платн1.Особливо непокоять гостей так1 центри як Льв1в ,Рівне Іванофраківсь Ужгород Луцьк ІтдНапевно на це вже вид1лив грош1 Ваван.Щож Пут1н вирішив" помочить в сортире Украіну",руками агента "Соколовського".А хто "замочить" останнього?Цікава.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua