МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко прогнозує перегрупування сил в парламенті

04/16/2004 | Я
Віктор Ющенко прогнозує перегрупування сил в парламенті
16-04-04 11:57Віктор Ющенко прогнозує, що найближчим часом у Верховній Раді України відбудеться перегрупування сил, внаслідок чого істотно зміниться конфігурація парламенту. Лідер “Нашої України” не виключає, що декілька фракцій та депутатських груп зникнуть, натомість буде сформовано нову фракцію, куди увійдуть представники різних політичних сил, які ще не готові, або просто не бажають йти в опозицію, але яким набридло бути на короткому повідку у адміністрації президента. “Безумовно, такі серйозні зміни в парламенті стали можливими після подій 8 квітня, коли відбулося голосування щодо внесення змін до Конституції”, - зазначив Ющенко.

Прогнозуючи подальші дії влади з ревізії Конституції України, Ющенко заявив, що “гравці з Банкової намагатимуться робити хорошу міну за поганої гри, запевняти, що вони не те почули, не на те натиснули, не правильно зрозуміли”. “Можливо, будуть спроби поставити на голосування проект 4180, який обмежує виборче право громадян і одночасно пропонує хабара депутатам у вигляді продовження повноважень на 1,5 роки, а в усьому іншому – є копією проекту 4105. Всі ці сценарії нічого не змінять, тому що з наближенням президентських виборів народних депутатів буде все важче примусити виконувати волю Банкової,” – заявив Віктор Ющенко.

прес-служба "Нашої України"

Відповіді

 • 2004.04.16 | Максим’як

  Re: Я з ним згідний.

  Просто у Верховній Раді зараз відбуваються стихійні рухи. Але вони скоро стануть досить організованими.

  Обіцянки прийняти реформу чи висунення Януковича у президенти є тільки "хапання за соломинку", чи як каже Ющенко створення хорошої міни при програшній грі.

  Саме Ющенко переконано заявив, що голосів за реформу не назбирається. Так і сталося.
 • 2004.04.16 | Нестор

  Не словом, а ділом, пане Ющенко

  Бо бандюки просто взяли і провели це перегрупування сил після виборів. Ющенко ж навпаки тільки втрачав. Отже логічніше було б щось зробити замість робити пусті заяви.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua