МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Висунення Януковича - остання конвульсія перед розвалом більшост

04/17/2004 | Максим’як
Висунення Януковича – остання конвульсія перед розвалом більшості.

Висунення Януковича від "більшості" є ідіотичне за своїм змістом. Воно не має жодного здорового глузду. Типу, більшість висуває Януковича у президенти, якщо він "доведе" реформу до завершення. Янукович вже не раз говорив, що йому такого президенства після реформи не потрібно, тобто, він хоче бути президентом, але таким, як зараз є Кучма, а якщо з реформою, то він воліє залишатися прем"єром. Ну, не дурень, Янукович. Родина Кучма-Пінчук та Медведчук із Суркісом воліли б і Януковича спалити і реформу протягнути. Ну, не вийде. Надто різні інтереси у тому колі зараз зібралися.

Але Янукович таки приречений, як обіцяє Литвин, висунення Януковича може принести ще сюрпризи. Сюрпризи закладені навіть у такій простій схемі, як висунення Януковича з’їздами партій. Тут Янукович стає повністю маніпульований і кожна партія може ставити йому умови на власний смак. А ці всі умови потрібно погоджувати із іншими партіями. Тими умовами, звичайно, будуть посади та доступ до б’юджету.

Після того, як Медведчук захоче стати далі головою АП, Пінчук – головою уряду, Кучма – головою Верховної Ради, а є ще десяток інших голів партій чи таких принципових, як Волков, іт.д. стає зрозуміло, що Янукович тільки журавель у небі, що за владу народ не буде голосувати у будь-якому варіанті, що Янукович, як стане президентом, то зразу всім дулю скрутить, а особливо тим, що найбільше ставили умов і щось вимагали, бо куди ті більшовики дінуться, поскиглять і знову стануть у чергу, як перед тим до Кучми. Кожен це розуміє. Так само розуміє, що його використають, як розуміли перед голосуванням за реформу. Бо який зміст Волкову допомагати набивати мішки грошима Пінчуку, Медведчуку та донецьким? А таких, як Волков є більше сотні у Верховній Раді.

Оця сотня «більшовиків», насильно згвалтованих Кучмою, чудово розуміють, що маючи трохи грошей і цивілізовані стосунки у державі принесені із перемогою Ющенка, зможуть спокійно розвиватися, без потреби боятися власної тіні.

Головний сюрприз варто очікувати у травні 2004. Нетерплячка почне всіх діставати. Змісту боротися проти Ющенка у багатьох нинішніх більшовиків не буде зовсім. Чи не тому, як розповідають нашоукраїнці, багато більшовиків приходило вітати 8 квітня Ющенка і його колег із перемогою.

Поспішне і кулуарне висунення Януковича має тільки піарну мету, мовляв, ми далі сильні, а сам факт висунення, як стверджують політики означає кінець епохи Кучми. Якщо Кучма вже згодився публічно, що він ніхто, то це є деморалізуючий фактор, бо Кучмі, щоб висунути себе потрібно спочатку засунути назад Януковича. У нас все можливо, але все це буде виглядати на посміховисько.

Тобто, Кучма вже ніхто, а Янукович – ще ніхто. Багато серйозних людей подумають перед тим, як підтримати Януковича, згадають тих, що підтримували у 1999 році Кучму і де вони тепер (Бакая тільки тепер згадали) інші просто вже забули як той Кучма зблизька виглядає. А хто скористався Пінчук і Медведчук?

Оскільки розвал більшості є неминучим, то неминучим буде і висунення кількох кандидатів у президенти від нинішнього табору більшовиків. На чому вже сходиться багато аналітиків та політиків. При цьому кандидатури будуть дуже сильні і встановлюватимуть правила кожен окремо у підконтрольній йому території чи електоральній сфері.

Отже, шановні - вибори без правил. Якщо до виборів більшість розвалиться, то заледве режим матиме силу до повномасштабних фальсифікацій чи взагалі організованого опору, але локально - хаос, чорний піар, брудні технології, навіть на рівні порнографії листівки, можуть поглинути передвиборну Україну. Але це заледве дасть якийсь шанс на перемогу для режимних кандидатів, скоріш за все - це буде вияв передсмерної агонії режиму, коли із останнім подихом вийде з нього весь сморід.

Все, на що може розраховувати режим, що йому дасть кілька відсотків, то на той адмінресурс, який вже є під каблуком адміністрації Президента, на тих чиновників, які вже так нашкодили українському народові, що жодних шансів якось утриматися при владі у них не має.

Не має у режиму способів втримати цілісною більшість і, отже, не має у режиму жодних шансів перемогти на виборах, навіть із фальсифікаціями.

---
На цю тему:
http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1082125866&first=1082189120&last=1082128655

Відповіді

 • 2004.04.17 | casesensitive

  я сам обманываться рад (-)

  -
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.17 | Максим’як

   Re: Давай свої аргументи (хоч відчуваю, що їх не маєте) (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.17 | casesensitive

    ты результаты соцопросов видел? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.17 | Максим’як

     Re: Це всі аргументи? А он Гладчук знає інший рейтинг Януковича.

     Був би Янукович, я б сказав: "Я з Вами шапок не зривав з голів прохожих" :)

     Крім того, що я "віжу", я ще аналізую. А он Гладчук знає інший рейтинг Януковича - не більше 6 відсотків.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.17 | casesensitive

      keep dreaming (-)

     • 2004.04.17 | Правник

      Щодо реальних 6-ти відсотків, то

      я згоден. Десь так. Тільки не в Донбасі. Тут маємо "угар кваснова патріотізЬма". Містечкового. А електорату тут дофіга
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.17 | casesensitive

       именно поэтому соцопросы

       проводят не "гладчуки на майдане" а соцслужбы с применением репрезентативной выборки.

       http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/490/46247/
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.17 | Максим’як

        Re: І що Ви постійно "вокруг да около".В Януковича менший Ющенка

        Прочитав я цю статтю і маю її заархівовану.

        І у чому суть аргументу, коли Янукович, як представник влади і наганяч страху на ЗМІ та опитувальні центри має аж на 10 відсотків менеше від Ющенка.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.04.18 | casesensitive

         пока на 10% меньше,

         но игра еще не сыграна. Я не вижу смысла расслабляться и деморализовать штабы бездоказательными рассуждениями о том, что "выборы уже у нас в кармане", "у Януковича нет никаких шансов", "паникующий Кучма договаривается о гарантиях безопасности с Западом", "большинство распадается на глазах" и прочая и прочая.

         Правда в том что сегодня Ющенко и Янукович приблизительно равны по силам, а к выборам пропорция может сместиться как в пользу одного, так и другого, СУЩЕСТВЕННО. Пока мы видим, какие проблемы у НУ на выборах в Мукачево, а ведь Большая Игра еще не началась.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.04.18 | С.В.

          Re:

          Рейтинг Януковича досяг 13% уже у кінці минулого року,але відтоді минуло вже понад 3 місяці,а він практично застиг. Так що переживати з приводу рейтингу ще рано. А якщо серед влади не буде єдности на виборах,то їх взагалі може й Симоненко обійти.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.04.19 | casesensitive

           Re:

           С.В. пише:
           > Рейтинг Януковича досяг 13% уже у кінці минулого року,але відтоді минуло вже понад 3 місяці,а він практично застиг. Так що переживати з приводу рейтингу ще рано. А якщо серед влади не буде єдности на виборах,то їх взагалі може й Симоненко обійти.

           впереди повышения зарплат и пенсий, раздача гречки/водки/пшеницы и розовых слонов всем желающим, вокзалы-автобаны и вообще Йевропейськый Выбор. И потом рейтинг Януковича имеет тенденцию к повышению, а рейтинг Ющенко к снижению (при росте уровня недоверия). При разрыве в 9-11% это смерти подобно. Как раз уровень админресурса (8-10%).
          • 2004.04.19 | Адвокат ...

           Ку-чма-ки,-- кретини. Треба було інші правила уводити!

           Себто:
           1). До другого туру виходять 2 кандидати. Один,-- обов'язково "ядіний".
           2). У другім турі перемогу отримує,-- "ядіний".

           І послати усі рейтинґи,-- під три чорти вибриком. ;)
         • 2004.04.18 | Максим’як

          Re: Не тіште себе рівністю Януковича і Ющенка, програє, як Нусер

          Коли я говорю про неминучість поразки режиму, то я не закликаю до бездіяльності, зрештою, жоден політик чи політична сила цього не буде робити.

          Вам просто невідома психологія перемоги.

          Коаліція військових сил вірить у перемогу над режимом Гусейна, але не сидить чи чекає капітуляції. А у Багдаді міністр інформації Гусейна доказує, що режим непереможний. Так і Ви доказуєте, що режим Кучми непереможний, бо віра у перемогу опозиції може стати гаслом для припинення "бойових" дій проти режиму.

          Якісь каламутні Ваші думки.:)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.04.19 | casesensitive

           -1, манипуляция

           если Ющенко -- это силы коалиции (с авианосцами, высокоточным оружием и кассетными бомбами), а Янукович -- это Хусейн (с танками Т-62 и зенитными установками ЗСУ-23), то проиграть достаточно сложно, я согласен. Если потом еще суметь не влезть в партизанскую войну... И причем тут только "вера в победу"?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.04.19 | Максим’як

            Re: Бо я не бачу логіки, чому нашоукраїнці мають скласти руки?

            Бо я не бачу логіки, чому нашоукраїнці мають скласти руки, знаючи про перемогу?

            Наприклад, у Мукачево. Є перемога, але ж ніхто з нашоукраїнців на цьому не зупинився. Наприклад, у жовтня така сама ситуація - проголосували, є копії протоколів, а ЦВК закрилася і не видає жодних результатів виборів.
   • 2004.04.17 | Gluk

    Re: Давай свої аргументи (хоч відчуваю, що їх не маєте) (-)

    У першій половині 90х я був учасником (спостерігачем) "демократичних" виборів у ВР. Свято вірив, що наш кандидат був найкращий. Переміг опонент. А селяни, з якими я розмовляв (не такі вже вони й дурні), казали: "так хлопці, і ви гарні і ваш кандидат теж, але якщо я за нього проголосую - голова того мішка пшениці, що обіцяв, не дасть".
 • 2004.04.17 | Shooter

  Погоджуюсь з тим, що висунення Януковича - це конвульсія влади

  Доречі, про це добре написала Мостова тут:
  http://www.zn.kiev.ua/ie/show/490/46246/

  Проте...проте не бачу перспективу аж такою райдужною. Шанси виграти вибори Ющенко має високі, проте не 100%.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.17 | Максим’як

   Re: Я наразі переконаний тільки у проблемах Януковича.

   Shooter пише:
   > Доречі, про це добре написала Мостова тут:
   > http://www.zn.kiev.ua/ie/show/490/46246/
   >
   > Проте...проте не бачу перспективу аж такою райдужною. Шанси виграти вибори Ющенко має високі, проте не 100%.

   Зрозуміло, що 100 відсотків, то теоретично, але я й цього не говорив.

   Але давайте аргументи (відкинемо фізичне та технічне усунення Ющенка від виборів), що саме перешкоджає сьогодні бачити перспективу перемоги Ющенка на виборах райдужною. Головне тут - психологічний прийом - віра у перемогу, яка є фактично за ціною рівна 90% самої перемоги.

   Ющенко сказав, що противниками його будуть чорний піар і брудні технології. Чи може бути цього достатньо, щоб Ющенка провалити на виборах?

   Отож, давайте аргументи. Бо я все перебрав і крім теоретичних варіантів, наглої смерті іт.п. Тому я не можу позбавляти себе оптимізму, через те, що почнеться війна і виборів не буде, або щось трапиться із Ющенком іт.д.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.17 | Zy

    Re: Я наразі переконаний тільки у проблемах Януковича.

    > Ющенко сказав, що противниками його будуть чорний піар і брудні технології. Чи може бути цього достатньо, щоб Ющенка провалити на виборах?
    Безумовно, що ні.
    Головне - прийти на виборчі дільниці, навіть, (і в першу чергу) на сході і кількість (з якістю)спостерігачів.
    Прозорість виборів - головна умова перемоги
   • 2004.04.18 | Михайло Свистович

    Re: Я наразі переконаний тільки у проблемах Януковича.

    Максим’як пише:
    >
    > Але давайте аргументи (відкинемо фізичне та технічне усунення Ющенка від виборів), що саме перешкоджає сьогодні бачити перспективу перемоги Ющенка на виборах райдужною. Головне тут - психологічний прийом - віра у перемогу, яка є фактично за ціною рівна 90% самої перемоги.

    Віра в перемогу = шапкозакилдательству. Я не програв ще жодних виборів до ВР, але до останнього дня сумнівався у перемозі.

    > Отож, давайте аргументи. Бо я все перебрав і крім теоретичних варіантів, наглої смерті іт.п. Тому я не можу позбавляти себе оптимізму, через те, що почнеться війна і виборів не буде, або щось трапиться із Ющенком іт.д.

    А Ви не перебирайте. Ви зробіть щось практичне, окрім дописів на інтернет-форумах.
 • 2004.04.18 | Максим’як

  Re: Тимошенко каже, що не бачить підстав для перемоги Януковича

  16.04.2004

  Ю.Тимошенко не верит в победу на президентских выборах В.Януковича
  БЮТ И "Наша Украина" намерены активно переубеждать лидера СПУ Александра Мороза в необходимости выдвижения единого кандидата на президентских выборах. Об этом заявила лидер БЮТ Юлия Тимошенко на пресс-конференции в пятницу.

  При этом Ю.Тимошенко отметила, что верит в то, что оппозиция выдвинет единым кандидатом на президентских выборах Виктора Ющенко, а также верит в его победу.

  При этом, отвечая на вопрос, верит ли она В.Ющенко, Ю.Тимошенко заявила, что он является ее партнером, с которым она желает вести общую борьбу, - передает корреспондент ЛІГАБізнесІнформ.
  Ю.Тимошенко также считает, что вследствие ряда последних событий в украинской политике произошло усиление позиций украинской оппозиции и, по ее словам, не воспользоваться этим шансом было бы стратегической ошибкой.

  Ю.Тимошенко также считает, что если А.Мороз согласится на поддержку В.Ющенко, это будет знаковым событием на президентских выборах.
  Кроме того, Ю.Тимошенко заявила, что она не верит в победу на президентских выборах Виктора Януковича, поскольку не видит для этого оснований.

  ЛIГАБiзнесIнформ
 • 2004.04.18 | Andrij

  Ви навіть не уявляєте, наскільки Ющенко близький до поразки

  Рейтинг Януковича на 10% менший за Ющенка. Причому збірний рейтинг Януковича, Симоненка, та інших провладних кандидатів практично дорівнює. Додайте сюди передвиборнй PR та виборні махінації i наступним президентом дуже легко стає Янукович. Просто подумайте як некрасиво можуть закінчитись всі переможні прогнози та неробство НУ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.18 | Максим’як

   Re: Це тільки уява, шановний.

   Реалізм показують навіть фальсифіковані на бік Януковича опитування.

   Різниця у 10 відсотків і більше залишається завжди між Ющенком і Януковичем, як двома кандидатами у другому турі виборів. Тобто, тут вже ніхто із прихильників конкретних політичних сил нічого не може добавити.

   Сьогодні завдання Ющенка і кандидата від влади залучити на свою сторону тих осіб, які ще не визначилися. Їх є 30 відсотків.

   Янукович, якщо всі ці 30 відсотків долучить, то набере тільки тоді 50-52%. Ющенку ж потрібно тільки 16-18 відсотків до 50%.

   Оскільки всі 30 відсотків тих, що не визначилися ніколи тільки за Януковича не проголосують, то шансів набрати Януковичу більше 50% не має жодних.

   Я рахував тут із завищеного рейтингу Януковича 15%, а реальний тут вже говорили є тільки 6%.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.18 | Михайло Свистович

    Re: Це тільки Ваша уява, шановний.

    Так само, як Ваша уява щодо ставлення до націоналізму на Сході і Півдні, так само, як і Ваша уява щодо того, що програма уряду не пройде.

    Максим’як пише:
    > Реалізм показують навіть фальсифіковані на бік Януковича опитування.

    Ви не маєте жодного доказу, що ці опитуваня фальсифіковані на бік Януковича.

    >
    > Різниця у 10 відсотків і більше залишається завжди між Ющенком і Януковичем, як двома кандидатами у другому турі виборів. Тобто, тут вже ніхто із прихильників конкретних політичних сил нічого не може добавити.

    Є така річ як адмінресурс, з якою Ви в реалі жодного разу не стикалися.

    >
    > Я рахував тут із завищеного рейтингу Януковича 15%, а реальний тут вже говорили є тільки 6%.

    Це не реальний рейтинг. Це рейтинг вуличних опитувань Гладчука.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua