МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Увага: НАЦЗРАДА з притань телерадіомовлення!

04/18/2004 | Андрій Оберіжко
Доброго часу діб, шановні добродії!
Нехай цей невеличкий електронний лист з Маріуполя (вщент деукраїнізованого міста) прокоментують поважні люди - фахівці і патріоти, яких ви запрошуєте до прямого ефіру.
Йдеться про наближення перзидентських виборів 2004. Як відомо, "Наша Україна" обрала тактику НЕзагостряння етнічних чинників у цій кампанії, бо це накористь нинішній неоколоніальній владі. А вона (влада) цим козирем неодмінно скористається!
Як саме?
Не вчухає нацпатріотична ейфорія від "історичного" рішення нацзради з питань телерадіомовлення про українізацію ефіру. Але ж, панове! Чому саме зараз, на передодні виборчих перегонів? Невже тут непомінтні жодні паралелі? Тоді для чого ефір був і є нашпигований російським медіапродуктом (в той час, як власний медіяпростір знищено), підсаджено таким чином маси на іншомовну "голку"? А для того, щоби різко її обірвати, викликавши таким чином обурення цих мас котре має вилитися, - ні, не на владу, - здогадайтеся самі на кого, - на націонал патріотів, або як їх лагідно лають, "нашистів". Не випадково до работи планується залучити таких поважних особистостей як П.Мовчан, та ін. котрі може і не здогадуються, що потрапили в пастку ділеми - з одного боку і не відмовишся, бо все життя про таке мріяв, а з іншого боку - не надто сприятливий час для настільки різких кроків. Ось вона, маніпуляція у чистому вигляді!
Варто згадати, і це знаково, що у дев`яносто четвертому кучма переміг у певних реґіонах саме завдяки мовному питанню...
До цього ще можна додати хіба те, що ці плани, як на мене, розробляються якщо не повністтю, то з максимальним залученням колосальних інформаційно-інтелектуальних та фінансових ресурсів, зосереджених у КДБістських руках росії (з притаманними їй апетитами). Тому для націонал-патріотів зараз стоїть завдання посуті зробити неможливе - або вигадати щось принципово нове, або ще два-три подібних вибрика від влади, і про Україну, якою ми її розуміємо сьогодні, можна забути надовго.

З великою повагою до усіх вас,
Андрій Оберіжко!

P.S.-----------------------
Може хто зі столичних начальників і має певні сумніви щодо реальності такого сценарію, проте ми - місцеві активісти робимо такі припущення на підставі фактів-суджень більшості людей, з котрими працюємо. Одним з типових судженнь мешканців принаймні нашого реґіону є: "за януковича только потому, штоби рускіє сєріали нє пєрєводілі на укрАінскій"...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua