МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мукачеве - нові порушення

04/18/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як відомо, сьогодні проходять вибори мера міста. З великими труднощами зареєстрований кандидат від „Нашої України” Віктор Балога за соціологічними опитуваннями останніх днів є лідером серед претендентів на пост міського голови.

На днях до Мукачева прибула група нардепів на чолі з Віктором Ющенком. 16 квітня опозиція провела мітинг, на якому виступили В. Балога, В. Ющенко, І. Плющ та І. Мигович. Під час зустрічі з народними депутатами відбулась чергова провокація, організована місцевою владою: з’явились близька 120 бритоглових молодиків з плакатами провокаційного змісту, що скандували грубі образливі для промовців фрази, на кшталт „Ратушняк – п…с!”. Молодими активістами блоку „братки” були нейтралізовані, а плакати відібрані.

Ранком 18 квітня дільнична виборча комісія № 28, що розташована у СШ № 4 м. Мукачеве прийняла безпрецедентне рішення про недопущення спостерігачів від
громадських організацій під час виборів. Лише під тиском народних депутатів комісія визнала таке рішення незаконним, а спостерігачі від „Нашої України” були допущені у дільницю.

На членів дільничних комісій від блоку та журналістів, що спостерігають за ходом виборів здійснюється тиск з боку представників правоохоронних органів та сумнозвісних молодиків. На всіх дільницях проводиться паралельний підрахунок голосів, а подекуди відбувається екзіт-пул.

Інформцентр МНК

У Фотоархіві Майдану можна побачити кадри з Мукачева

Відповіді

 • 2004.04.18 | observer

  "Победили фашизм - победим и нашизм". Які ідеї? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.18 | Dworkin

   НАША Украина против ВАШЕГО фашизма! (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.19 | Кріт

    Re: НАША Украина против ВАШЕГО фашизма! (-)

    Нас "мочать"а ми " крепчаем".НЕ пора нам також "замочить" цю банду, яка складаеться з колишніх стукач1в і сексот КГБ.Революця лиш тод1 чогось варта ,як вона " вмІе"захищатись.Побитому співчувають,але не рад1ють за нього.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua