МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шуфрич керує побиттям людей

04/18/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє Інформцентр МНК, приблизно о 10.30 в Мукачеві на виборчій дільниці № 8 Мукачева в центрі міста було здійснено напад на спостерігачів від „Нашої України” Голову Запорізької обласної організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу Дмитра Харькова та Едуарда Леонова з організації „Всесвіт” м. Євпаторії.

Коментує Е. Леонов: „Наша дільниця розташована на 2 поверсі Будинку Культури в самому центрі Мукачева. Коли я заходив на дільницю, то побачив, як з дверей вилетів Дмитро Харьков. Він впав на підлогу, його почали бити кілька невідомих осіб, що вибігли з дільниці. Ними керували люди зі значками депутатів Райради та Облради. Поруч стояли представники міліції, офіцери, на чолі з підполковником Золотарьовим, що на вимогу потерпілих здійснити допомогу від нападників почали вимагали посвідчення. Коли ж паспорти, посвідчення журналістів та довіреності на проведення спостереження були пред’явлені, то й міліція не надала допомогу не зважаючи на те, що з-за спин міліціонерів на нас продовжували сипатись удари. Після того депутат Облради скомандував викинути нас на вулицю, й по 5-6 осіб накинулись на кожного з нас та скинули кам’яними сходами з другого поверху.

На дворі нападниками почав керувати народний депутат Нестор Шуфрич, що кричав: „не пускати їх до дільниці!”. Головорізи Шуфрича били лежачого Дмитра, а мене відтиснули на інший бік вулиці. В цей момент підбіг народний депутат Євген Жовтяк з відеокамерою та почав знімати побиття. Його вдарили кілька разів по тілу та розбили відеокамеру. За спиною Євгена Жовтяка стояв лейтенант міліції та не реагував на події, в кількох метрах від нас на вулиці був наряд міліції. На нашу вимогу викликати швидку Шуфрич запропонував поїхати на його машині, на що ми з Дмитром відмовились. За деякий час нас забрала швидка, а Дмитрові в лікарні поставили діагноз: важкий забій лівої частини грудної клітини”.

За повідомленнями наших кореспондентів на інших дільницях спостерігачам відмовляють у доступі. Ми продовжуємо стежити за перебігом подій у Мукачеві.

Відповіді

 • 2004.04.18 | SpokusXalepniy

  Так это же не взаправду. Это репетиция.

  Как говорят, готовь сани летом, а телегу - зимой.

  Отдельные оптимисты на форуме убеждали меня, что на открыто провокационные фальсификации выборов есть надежные средства в виде наблюдатедей. Это, когда я посмел выразить сомнения, что осенью Кучме (загнанному в угол) будет выгодны не столько тайные операции на избирательных участках (они могут не помочь), сколько - открыто наглые действия для провоцирования введения чрезвычайного положения.

  Вот и идет отработка вариантов. Это даже не генеральная репетиция. Это просто намек. Демонстрация возможностей.

  Я так думаю, что в это самое время, Ющенко со всей своей твердой решимостью отважного человека, готовит ответные меры - закупает свежие партии калькуляторов для подсчета голосов с точностью до шестого знака и пр.
  На этом фоне Свистович, подгатавливающий крестный агитационный поход представителей поселка Ирпень в Винницкую область, выглядет настоящим народным героем.

  Прогнозирую также публичное осуждение Юли как экстремистки со стороны героических соратников из Соцпартии и Новой Украины, после ее призывов начать народную борьбу с шуфричами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.18 | технолог

   Re: Так это же не взаправду. Это репетиция.

   Ця репетиція відбулвалася ще чотири роки тому. Відбулася успішно. А й досі не придумали контрдій.
   Хоча й самому Ющенку показали у Донецьку, що йому чекати...
   Сумно, сумно аж за край...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.18 | Легион

    Re: Так это же не взаправду. Это репетиция.

    Фигня это все.
    Пока оппозиция не снимет "белые перчатки", так и будут "нагибать".
    Это депутат-пострадалец мог спокойно попростреливать пару колленных чашечек (как минимум) неидентифицированным уродам, что его пинали.
    Тогда бы вся ментовка на ушах в Мукачево стояла.
    И охраны своей нардепы могли бы тоже привезти адекватно.
    Видать им выгоднее себя опять "жертвами" выставлять.
    Довыставляются, что народ просто тупо пойдет за тем у кого "сила".
   • 2004.04.19 | Кріт

    Re: Так это же не взаправду. Это репетиция.

    Оже адм1н1страц1я президента робить ставку на силу.Ну що ж тод1 опозиц11 необх1дно також робити ставку на силу.Що ж тод1 вийде?Ц1каво? З дикунством треба боротись дикими методами.Чи народ готовий?Гадаю що так.Терп1ння народу вже давно перевалило за критичну межу.Дик1й орд1 чиновник1в необх1дно дати урок.Хто с1е в1тер пожне бурю.
  • 2004.04.19 | Мартинюк

   Так ти Спокус щось пропонуєш чи лише лякаєш?

   Якщо охота поторжествувати, то це доречніше робити на сайті СДПУ(о)
   Якщо є охота покакати на Юща то напиши статтю у 2000 чи у "Факти"
   Якщо є що інше - напиши...
 • 2004.04.19 | YZ

  Це той Шуфрич, що скаржився про фашизм та антисемітизм у "СВ"?(-

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.19 | Вуйко

   Re: Це той Шуфрич, що скаржився про фашизм та антисемітизм у "СВ"?(-

   Там же в Мукачево в полный рост развернулись "известнейшие правозащитники" Мария Самбур и Валерик Воротник - пристяжные шуфричевы политтехнологи-любители. Интересно, как потом Валерик будет живопИсать свои подвиги в Мукачево, или у Шуфрича всё-таки хватит ума дать под зад двум одиозным обормотам, которые ничего кроме собственной импотенции продемонстрировать неспособны. Или Медведчуку надо дать подзатыльник Шуфричу? Уже вся Зап. Украина ржет в полный голос над толстячком и красоткой.
  • 2004.04.19 | Адвокат ...

   Ги, Ви шо,-- не пойняли???

   Бісноватим Шуфрич став, а хв'юрером,-- дулю з маком! Поки живий Мудь-чук. Ось Нєсторка й бідкає си: хвашисти, хвашисти, кругом одні ... хвашисти!
 • 2004.04.19 | Andrij

  І це в Мукачеві. Що буде в Донецьку, Харкові, Одесі? (-)

 • 2004.04.19 | Савенко

  Re: Шуфрич керує побиттям людей

  А що Шукфрича не було кому провести "стоматологічну операц1ю"разом з пластичною ,щоб в1н док1нця життя 1в т1льки манну кашку та дивився на місце знаходження свого "Вас1" через біноколь .А надо би .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua