МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Засіб боротьби з Януковичем

04/18/2004 | Ігор Немашкало
Чув про таке, що до перших виборів Кучми, які він у важкій боротьбі виграв у чинного тоді Президента Кравчука, Литвин написав якусь книжку про Кравчука, яка була спрямована проти того і сприяла перемозі Кучми на виборах президента. А що якшо скористатися цим зараз і написати та видати книжку під робочою назвою "Країна Кучми та Януковича. Чи треба ще?" і натулити тули викривальних матеріалів про те свавілля та безладдя, яке коїться в Україні за їх керівництва. Можна багато використати з того, що вже було та є в Інтернеті та газетах, таких як "Дзеркало тижня", "Бізнес"(розділ "Беспредел"). У останньому номері ДТ чудова стаття про жахливий бардак та розкрадання в армії.
Статті Бойка про його поневіряння у в'язницях та різних ІВС, про неляканих прокурорів і т.д. Та багато є чого. І я міг би якийсь матеріал про приватних підприємців та економічні негаразди накалякати. Мені наприклад кортить написати про те, які пільги забрав у людини бюджет-2004 Януковича (стаття 80, 59 пунктів! і є ще крім пунктів) "з метою покриття ризиків втрат бюджету, пов'язаних
з проведенням податкової реформи, та досягнення реальності і
збалансованості державного та місцевих бюджетів". Хоча це б було трохи зарозуміло і не кожному цікаво. Хоча якщо подати гарно... Писав я свого часу про ПДВ на зубні пасти, прокладки та підгузники. До речі перед виборами можна приліпити до кожної зубної пасти, підгузника для дорослих, жіночого санвиробу пояснення, що збільшенням на 20% ціни на них у 2004 році споживач завдячує особисто кандидату Януковичу (який піклується, щоб вгамувати спрагу численних крадіїв ПДВ) за що має шанс подякувати йому на виборах.
Загалом написати живою народною мовою, доступно, видати мільйонним тиражем і роздати людям безкоштовно. Вважаю, що це буде ефективно. Важливо правильно обрати момент, щоб люди встигли прочитати і не забули прочитаного, щоб враження було свіже і не замулилося до виборів. Звісно, можливо опозиція не схоче мати таких великих витрат і клопоту, збираючись перемогти малою кров'ю, бо кількамільйонний тираж вартісна річ. Та треба зважити, що зараз державні ЗМІ і ЗМІ різних пособників (наприклад "2000", що продається за демпінговою ціною) дуже багато зроблять для перемоги Януковича і можливо все таки потрібна якась пропагандистька противага.
Також треба ще зважити, чи немає у більшості також якогось компромату на лідера опозиції, який вони можливо не обнародують, якщо опозиція не надрукує такої книги і взагалі не буде дуже рипатись.

Відповіді

 • 2004.04.18 | Михайло Свистович

  Re: Засіб боротьби з Януковичем

  Ігор Немашкало пише:
  > Чув про таке, що до перших виборів Кучми, які він у важкій боротьбі виграв у чинного тоді Президента Кравчука, Литвин написав якусь книжку про Кравчука, яка була спрямована проти того і сприяла перемозі Кучми на виборах президента.

  Не убдьте наївним. Жодна книжка ні тоді, ні зараз не може посприяти виграшу виборів. Можу дати почитати ту книжку Литвина. Вона і зараз мало кому відома. Не те, що тоді.

  > І я міг би якийсь матеріал про приватних підприємців та економічні негаразди накалякати. Мені наприклад кортить написати про те, які пільги забрав у людини бюджет-2004 Януковича (стаття 80, 59 пунктів! і є ще крім пунктів) "з метою покриття ризиків втрат бюджету, пов'язаних з проведенням податкової реформи, та досягнення реальності і збалансованості державного та місцевих бюджетів".

  Пишіть. Ви вже написали у "Розробках" :(


  > Загалом написати живою народною мовою, доступно, видати мільйонним тиражем і роздати людям безкоштовно. Вважаю, що це буде ефективно. Важливо правильно обрати момент, щоб люди встигли прочитати і не забули прочитаного, щоб враження було свіже і не замулилося до виборів. Звісно, можливо опозиція не схоче мати таких великих витрат і клопоту, збираючись перемогти малою кров'ю, бо кількамільйонний тираж вартісна річ.

  Ви - пишіть. Залиште нам проблему тиражів. Ми її вирішимо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.19 | Ігор Немашкало

   Агресивна наївність

   якраз такої мені не вистачає. Тобто наївність, але якась беззуба.
   Я теж гадаю, що книжка Литвина мало чому посприяла, бо про неї і не чів ніхто, окрім політиків-прохвесіоналів, а їх дуже мало.
   Так, мабуть, якщо вибори будуть такими, як зараз в Мукачево, то знадобляться не книжки.
   І все ж таки цікнижки можуть когось впевнити. ТА ось головне - не знаю, чи зможе кандидат опозиції у разі перемоги на виборах хоч щось зробити з пануванням бандократії, зокрема в правоохоронних органах. Якось послабити це і навести порядок. Чи такого завдання він навіть не буде ставити перед собою, бо суспільство саме до цього не готове, це для нас природне. ЯК хто казав - люди платять хабара за вступ дітей до вищого навчального закладу, а потім кричать, що режим злочинний. Так він плоть від плоті самих людей, органічно виростає з них. То чи зможе якась окрема, хоч би й гарна людина, перебороти все суспільство? І чи є така людина взагалі?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.19 | Один з нас

    Галіме ниття

    Ігор Немашкало пише:
    > ТА ось головне - не знаю, чи зможе кандидат опозиції у разі перемоги на виборах хоч щось зробити з пануванням бандократії, зокрема в правоохоронних органах. Якось послабити це і навести порядок. Чи такого завдання він навіть не буде ставити перед собою, бо суспільство саме до цього не готове, це для нас природне.

    Канешно, не зможе до кінця. А ми на нього теж будемо тиснути, не сумніайтеся. І так без кінця.

    А вам що - аби обламатися? Чого в ПРОТЕ досі не подзвонили?

    :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.20 | Ігор Немашкало

     А я вчинив хитріше

     вказав свій телефон. Бо жартунів у наш час багато. І не тільки першого квітня.
     Взагалі дійсно, такі книжки треба друкувати не тільки перед виборами, а може кожного року. Збирати туди найяскравіший негатив у діях влади і друкувати. "Правління Кучми і Януковича. Чи треба ще?", потім "Правління Ющенка. Рік перший." і т.д.
     Якщо б я дійсно почав робити таку добірку, ким мені треба представлятися. Чи візьме хтось таку операцію під свою підтримку? Хіба що "Проте" щодо другої згаданої мною книги :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua