МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи можна визначити зараз, що таке Longhorn-сумісний комп'ютер?

04/18/2004 | Ігор Немашкало
Хочемо купити нового компа. Але хочеться вже зараз знати, чи зможемо на неї поставити нову операціну систему від Мікрософту, яка має назву Longhorn (довгий сигнал у перекладі), коли та з'явиться через рік-півтора. Чи для неї сучасний комп безнадійно застаріє? Купувати хочемо компа з процесором Athlon-2500. Нова операційна система вимагатиме нової файлової системи, заснованої на SQL-запитах і дуже прогресивної, як пишуть. Чи можна буде перерозмітити під неї сучасні вінчестери (80-120 гб)? Продавці у крамниці не мають відповіді на такі питання. Чи має хтось з форумників відповідь? Аже тут ходять знавці компьютерів. Чи може і сам Мікрософт не має відповіді на таке запитання. На мій погляд, фірма, яка зараз використала б на компьютерах логотип "Longhorn-сумісний", мала б зиск з того. Чому запізнюються торговці?
Звичайно, це, можна сказати, офтопік для цього антикучмівського форуму. Та можна підлити політично-соціальної підливки, мовляв, це питання оптимізації інвестицій українців у сучасну техніку та технології і важливо заразтак витратити нечисленні гроші, щоб через рік-два не залишитися на узбіччі прогресу, а ще трохи побути на коні. Можна, та я не буду :-)
І все таки питання цікаве. Полюбляю різні новинки, хочеться вплигнути до Longhorn-у. Тим більше, як діяти, Шарп мене навчив :-)

Відповіді

 • 2004.04.18 | Роман ShaRP

  Повний оффтопік.

  Пане Ігор, майте совість, йопересете.
  По-перше, відповідь на ваше питання можна, при бажанні, знайти в Інеті через пошукові системи.
  По-друге, на Майдані це повний офтопік.
  По-третє, вихід цьої байди перенесений на рік (2006й тепер), і хто й зна, що там буде нового...
  По-четверте, як казали багато моїх знайомих, новинки від Майкрософту, але Макросаксу можна використовувати не менш, ніж через рік, а ще краще, через два після їх виходу.
  По-п*яте, 98-му, наприклад, використовують досі. Хоча вона вже ніби "мала щезнути". Тож не треба забігати занадто вперед. На ваш комб ще ХРюші вистачить.

  Р.S. В мене не питайте. Я вже визначив для себе, що без крайньої виробничої необхідності ставити цю ненажеру не буду.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua