МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перші цифри по Мукачеву!

04/19/2004 | Іраклій
22:40 18 квiтня 2004
За результатами екзіт-полу, Балога переміг у Мукачевому


Кандидат від «Нашої України» Віктор Балога лідирує у боротьбі за посаду мера Мукачевого за результатами опитування виборців на виході з дільниць (екзіт-полів).Екзіт-поли свідчать, що Віктор Балога набрав 62,4% голосів виборців. Його головний конкурент Ернест Нусер, якого підтримувала СДПУ(о), отримав 29,99% голосів.Всі інші кандидати набрали менше 1%, повідомляє «Українська правда».

У день виборів у Мукачевому опитувався кожний 20 виборець. Загалом було опитано 1694 респондентів. Як стверджують соціологи, похибка вибірки складає менше 2%.

Екзіт-пол проводився консорціумом соціологічних та громадських організацій і фондів: «Демократичні ініціатив», Соціс, Київський міжнародний інститут соціології, «Соціальний моніторинг», Центр Разумкова і Комітет виборців.

Більшість опитаних вважали, що вибори проходили чесно – 63,8% виборців. 11,6% стверджували, що вибори відбувалися нечесно. Не відповіли на це питання 21,6%

Організатори екзіт-полу відзначають вищу явку, ніж було на попередніх виборах: зараз було заготовлено анкети, виходячи з явки на минулих виборах, однак їх не вистачило.

Офіційні результати виборів у Мукачевому поки не оголошені.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua