МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Більшість - єдина, влада - сильна, а Медведчук - демократичний

04/19/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Більшість - єдина, влада - сильна, а Медведчук - демократичний - і все це як ніколи.

Через невеликий час після того як теле(к)анали Медведчука повідомити про одностайну підтримку більшістю єдиного від неї кандидата В. Януковича, з"ясувалося що вони збрехали. Мусимо наголосити що це в їх стилі - видавати уявну видуману реальність за те, що є у дійсності.

Пустовойтенко:
Голова Народно-демократичної партії Валерій Пустовойтенко вважає, що єдиним кандидатом на президентських виборах повинен бути той, кого підтримують не окремі партійні лідери чи політичні фігури, а переважна більшість громадян України.

Йому і багатьом його колегам по Народно-демократичній партії “важко орієнтуватися на ненадійні домовленості окремих політиків. Тому, готуючись до наступних президентських виборів, ми керуємося, насамперед, програмними документами нашої партії, рішеннями її керівних органів”.

В.Пустовойтенко нагадав, що політрада НДП ще у листопаді 2003 року ухвалила рішення про висунення власного кандидата від Народно-демократичної партії на виборах Президента України, і партійні збори та конференції, які вже відбулися в сільських, селищних, районних та міських партійних організаціях, у переважній більшості підтримали кандидатуру голови НДП. Таку ж думку розділили й учасники наради голів
обласних організацій НДП, яка відбулася 16 квітня нинішнього року в Житомирі, а попереду - обласні партійні конференції та з'їзд Народно-демократичної партії, котрий ухвалить остаточне рішення щодо висунення власного кандидата та підтримки єдиного кандидата.

... Він також зауважив: “Обіцянок підтримувати іншого кандидата я не давав”.


Литвин:

“дещо дивно виглядає сама форма, в якій було це рішення прийнято”, оскільки "навіть якщо раніше політбюро приймало рішення, то воно це рішення освячувало через пленум чи
то через з'їзд. А це зібралась група людей, достойних керівників, які сказали, що Віктор Федорович...".
Він також висловив сподівання, що рішення про висунення В.Януковича “прийнято не з тактичних міркувань, а на стратегію” як мінімум до дня виборів Президента 31 жовтня, але якщо це цен стратегія, то “вона таким чином не вибудовується”.

за мотивами УНІАН

Відповіді

 • 2004.04.19 | Правник

  Більше того(/):

  НДП не поддержит кандидатуру Януковича на президентских выборах

  19 апреля 2004 | 14:45
  Подробности
  По материалам: Українські Новини

  Народно-демократическая партия намерена выдвинуть своего лидера Валерия Пустовойтенко кандидатом на выборах президента-2004.

  Об этом говорится в заявлении Пустовойтенко, переданном "Українським Новинам". "Я убежден, что партия, в рядах которой около 300 тысяч партийцев, имеет право выбирать свой путь, а также испытать свои силы в президентской гонке", - говорится в заявлении.

  Пустовойтенко также заявляет, что не намерен поддерживать премьер-министра Виктора Януковича как единого кандидата в президенты от партий большинства Верховной Рады.

  "Обещаний поддерживать другого кандидата я не давал. Я считаю, что единым кандидатом должен быть тот, кого поддерживают не отдельные партийные лидеры, а преимущественное большинство граждан", - говорится в заявлении.

  НДП сообщает, что на собраниях и конференциях партия преимущественно поддержала кандидатуру Путовойтенко, и она будет рассмотрена на конференциях областных организаций и партийном съезде, который примет окончательное решение по кандидатуре, а также поддержке единого кандидата.

  Решение поддержать Пустовойтенко было принято 16 апреля на совещании лидеров областных организаций НДП.

  Политсовет партии еще в ноябре 2003 года решил выдвинуть своего кандидата на выборы.

  Напомним, что НДП неоднократно заявляла о намерении выдвинуть Пустовойтенко кандидатом на президентские выборы. Выборы президента состоятся 31 октября.
 • 2004.04.19 | Максим’як

  R:Може мені пояснять, який зв"язок між заголовком і змістом теми

  Бо я так зрозумів, що у Майдан-інформ має бажання бачити більшість єдиною із демократичним Медведчуком, але Путстовойтенко і Литвин є проти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.04.19 | Майдан-ІНФОРМ

  прохання до людей, у яких відсутнє почуття гумору, не переймати

  ся.

  1. "влада сильна як ніколи" один з головних меседжів у темниках Банкової.

  2. Інформація у новині доводить, що більшість не має єдності.
  3. У демократичність медведчука може повірити лише хворий.

  таким чином, повідомлення "влада сильна як ніколи", використане у зв"язці з двома іншими, фантастичними повідомленнями, настільки ж відповідає дійсності як наприклад "суха вода", "холодний вогонь" і т.д.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua