МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НУСЕР ІЗ СДПУ(О) ПРИЙНЯВ ПРИСЯГУ МЕРА МУКАЧЕВОГО

04/19/2004 | Englishman
Nichogo ne rozumiju.. Chomu tak shvydko?

www.ПРАВДА.com.ua, 19.04.2004, 18:40


Кандидат від СДПУ(о) Ернест Нусер на виборах мера Мукачевого у понеділок отримав посвідчення міського голови та склав присягу.

Про це повідомляє прес-служба регіонального представництва "Нашої України".

Вона зазначає, що "незрозуміле зібрання", на якому були присутні 14 депутатів міськради із 43, відбулося у приміщення Мукачівської міської ради. На заході також був присутній в.о. міського голови Мирослав Опачко.

"Голова Мукачівської територіальної виборчої комісії Юрій Переста, всупереч чинному виборчому законодавству та закону України про місцеве самоврядування зачитав сфальсифіковану постанову Мукачевського тервиборчкому про результати виборів міського голови", - зазначає прес-служба.

Після цього Переста вручив Нусеру посвідчення, "чим вкотре порушив закон України про вибори міського голови".

"Останній перед невідомим зібранням прийняв присягу міського голови, чим знову порушено закони України про місцеві вибори і місцеве самоврядування, якими передбачено, що результати виборів оприлюднюються на пленарному засіданні сесії міськради і повноваження міського голови розпочинаються з саме з моменту оголошення результатів виборів на сесії, а не на незрозумілому засіданні", - зазначає прес-служба.

Як відомо, вибори мера Мукачевого відбулися минулої неділі. За результатами екзіт-полу, переміг кандидат від "Нашої України" Віктор Балога. "Наша Україна" зібрала оригінали протоколів з усіх, крім однієї, виборчих дільниць. Їх результати також засвідчили перемогу Балоги. Результат неврахованої дільниці не міг змінити загальну картину, оскільки число виборців там було менше розрива, який розділяв депутатів.

Однак у ніч з неділі на понеділок голова тервибочкому Переста оголосив, що переможцем на виборах мера Мукачевого є Нусер.

Відповіді

 • 2004.04.19 | Mykyta

  Re: НУСЕР ІЗ СДПУ(О) ПРИЙНЯВ ПРИСЯГУ МЕРА МУКАЧЕВОГО

  Englishman пише:
  > Nichogo ne rozumiju.. Chomu tak shvydko?

  Все дуже просто - ми робимо як захочемо. А ви що нам зробите?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.19 | Shooter

   Воно що цікаво - було кілька заяв далеко не останніх людей, ...

   (але й не перших, оскільки така нєлюдь в нас одна) - Литвина, Зінченка, того ж Пустовойтенка, котрі хоч і не пов'язані з виборами в Мукачевому, проте показують - абрєзаний безпрєдєл вже всіх достав.

   Побачимо що буде завтра творитися у ВР.
 • 2004.04.19 | Vadym Gladchuk

  Re: НУСЕР ІЗ СДПУ(О) ПРИЙНЯВ ПРИСЯГУ МЕРА МУКАЧЕВОГО

  Проти лома немає прийому :(
  "Нша Україна" грає у шахи, а СДПУ(0) - у "чапаєва"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.19 | Максим’як

   Re: Тоді для чого Свирида (ставленик Нусера) подав у суд?

   Тут все не логічно, бо для чого тоді фальсифікувати результати і відміняти вибори? Звичайно. це привід для ЗМІ, щоб розповсюджувати неправдиву інформацію.

   Гладчук, тут не питання "лому", бо проти лому не має прийому, "окромя самого лому", якщо знаєте цю приказку до кінця.

   З точки зору поведінки режиму, це все повний абсурд.

   Я більш схильний вважати, що це тиск на Ющенка, щоб він згодився на якісь умови режиму. Доказувати перед світом, що у нас відсутня демократія і можливість будь-яких демократичних виборів трохи ранувато, бо і світ і нашоукраїнці мають достатньо часу, щоб багато змінити до виборів.

   Про можливий тиск на Ющенка я написав у дописі "Кучма відмовився від реформи".

   Зрештою, маємо два дні, щоб отримати вердикт Верховної Ради.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.19 | M.

    Все навпаки - дуже логічно.

    Нам продемонстрували, в кого реальна влада. А для закріплення ефекту, ще й з цинізмом покопали. І щоб взагалі не рипались - в морду нахаркали.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.19 | Максим’як

     Re: Ну, то витирайтеся, якщо нахаркали (-)

    • 2004.04.19 | SpokusXalepniy

     Так это и есть то, о чем Максим'як каже. Тиск на...

     ... Ющенко. Демонстрацiя можливостей. Це запитання влади до "завжди рiшучого" Ющенка: "не пiйдеш на згоду, тебе очiкує щось подiбне".

     К Юле с такими намеками даже не приставали бы. Кучма знает кому что адресовать.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.19 | Zy

      Re: Так это и есть то, о чем Максим'як каже. Тиск на...

      > К Юле с такими намеками даже не приставали бы
      Звідки такий висновок, згадайте, наприклад, Лазаренка - прийшов час (виборів) і "пристали"
      Що стосується Ющенка, висновок для себе всі давно зробили: вся його діяльність у ВР, як і в цілому фракції, доводить, що то є цілком марна справа -
      тиснути, залякувати, тощо
   • 2004.04.20 | Dworkin

    И при этом абсурде нам, возможно, придется жить...

    Максим’як пише:
    >
    > З точки зору поведінки режиму, це все повний абсурд.
    >

    И при этом абсурде нам, возможно, придется жить ближайшие 10 лет...
 • 2004.04.19 | Мінор

  А король, погляньте, голий :-)

  Нусер прийняв присягу всупереч законодавству і тільки для того щоб деморалізувати НУ. Це теж технологія. Як і постійні панічно-істеричні постинги декого з нових майданівців.
  Тим часом на підставі протоколів суд визнає вибори недійсними. Не визнати не може, бо гратися з більшістю мукачівців і їхнім правом на вибір небезпечно. Взагалі будь-який тиск має фізичну межу. Влада ніколи не піде на встановлення диктатури доти, доки до неї не буде готова. Готовність влади до диктатури проявляє себе у трьох речах: наявність популярного в армії та МВС лідера, безвихідь, псевдолегітимна основа для перевороту. Ні першого, ні третього не спостерігається. Тому я переконаний, що Мукачево штучно розігрівається в ЗМІ тільки для психологічного тиску на НУ. Плюс для того щоб показати "бандитів-депутатів" з оточення ВАЮ. Але тут вони знову переграють. Та посіяти зневіру, як серед східняків, а от це їм, схоже, потроху вдається.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.20 | Zy

   Re: Щось не складається

   Мінор пише:
   > бо гратися з більшістю мукачівців і їхнім правом на вибір небезпечно.
   Нажаль, не мукачівці були першими з якими "грали", не тільки "грали", а й перемагали. Про це не слід забувати і спрощувати ситуацію до симоненківського - "це ВЖЕ вибухонебезпечно" і користується тим ...роками.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.20 | Sardanapal

    Re: Щось не складається

    Нусер НАСЕР на вибір мукачівців
   • 2004.04.20 | Мінор

    Ну якщо "скласти лапки", то не складеться ніколи

    Принцип "не тратьте куме силу, спускайтеся на дно", нікуди окрім дна і не веде. Я ніколи не розповідав, але під час виборів 2002 року ми також мали чимало драматичних ситуацій навіть у Києві в 216 в/о. Та все ж таки перемогли.
    Доречі, почалося з того, що через помилку (опечатку) функціонера централі ПРП замість 4 членів окружної комісії ми отримали 1-го та й то дівчину без досвіду роботи. Я прочитав, що в теркомі Мукачевого не було жодної людини від Балоги, але не прочитав чому?
    Нашого кандидата намагалися зняти багато раз і ми виграли апеляційний суд. Наші вибори хотіли опротестувати, але на конкурентів за час кампанії нашим юристом була зібрана достатня тека щоб їм не хотілося цього робити. Проти нас на дільницях були і бритоголові, і, навіть, працівники адміністрацій, які скуповували бюлетні. Але з нашого боку ми офіційно найняли кілька міліцейських бригад для підтримання порядку. Ми мали в кожній дільничій комісії мінімум по 2 члени і їх підготвовкою займалися задовго до початку компанії. Окрім цього ми мали по 3 спостерігачі на кожній дільниці. Чи була така робота зроблена у Мукачеві?
    У теперішній ситуації потрібно опротестувати результати виборів і я думаю НУ це зробить, бо там багато спеціалістів навіть кращих ніж моя команда. Не можна опускати руки завчасно. Наприклад, результати виборів Оробця на Оболоні в 1998 році відмінялися 3(!) рази і 3 рази він знову їх вигравав. Потрібно бути в"язкими і впертими.
    Зневіра, апатія, матюки, - все це залиште для влади, в конкретному випадку для СДПУ(о)
  • 2004.04.20 | Dworkin

   Re: А король, погляньте, голий :-)

   Мінор пише:
   > Тим часом на підставі протоколів суд визнає вибори недійсними.

   А признает ли?!...
   Шуфрич сказал вчера вечером, чтобыл УЖЕ другой суд, который сказал - все Ок!

   > Влада ніколи не піде на встановлення диктатури доти, доки до неї не буде готова. Готовність влади до диктатури проявляє себе у трьох речах: наявність популярного в армії та МВС лідера, безвихідь, псевдолегітимна основа для перевороту.

   Это похоже на мантру-самовнушения.
   Только вы забыли 4ю причину компенсирующую первую: тотальный пофигизм и пассивность населения. А также отсутстствие противовеса и сравнительно низкий рейтинг оппозиции.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.20 | Мінор

    Потрібно розрізняти PR від реальних подій

    Суд, який виграв Нусер був ініційований кандидатом, що зібрав менше 1% голосів. Навіть за умов відсутності тиску, судді до таких позовів ставляться упереджено. Та й звинувачення були на адресу Нусера, а потрібно на підставі протоколів позиватись до Теркому.
    А взагалі, не ображайтесь Дворкін, але ви, східняки, якраз найбільше займаєтесь самонавіюванням і самозалякуванням. І вам це завжди вдається. На жаль.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".