МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Завтра ВС узаконит падарок для России от Кучмы .

04/19/2004 | настрадамус
- Москва подгоняет Украину скорей до выборов ратифицировать новую границу по Черному морю . Границу которую Кучма под давлением Тузлы перенес в пользу России . А наши патриоты-говоруны молчат как рыба об лёд…(ИЛИ ЗАВТРА ПИКЕТЫ БУДУТ ..?..а што братство....)

Відповіді

 • 2004.04.19 | vmo1

  Re: Завтра ВС узаконит падарок для России от Кучмы .

  “МОЛОДЬ – НАДІЯ УКРАЇНИ” ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДЯН ЗАХИСТИТИ ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ!

  Всеукраїнське молодіжне об’єднання “Молодь – надія України” закликає громадян прийти до парламенту на народні збори 20 квітня 2004 року о 10.00, щоб захистити державний суверенітет України.
  На цей день ФСБ Росії під патронатом російського диктатора Владимира Путіна має провести спецоперацію під кодовою назвою “ЄЕП” з аншлюсу України до північно – азіатської імперії. Оперативне керівництво зрадою української державності “кнопкодавами” з Грушевського здійснює глибоко законспірований агент ФСБ Росії Соколовський, що нещодавно був відзначений особистою аудієнцією у Владимира Путина.
  За словами лідера Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь – надія України” Вадима Гладчука, він не виключає відновлення наметового містечка біля Верховної Ради “на захист Конституції України та проти державної зради – ЄЕПу”. “З 25 березня по 9 квітня 2004 року ми провели 16 діб біля українського парламенту, вимагаючи не вносити жодних змін до демократичної Конституції України. Наша організація готова знову встановити намети, враховуючи постійні розмови членів ПУКу про їх готовність у антиконституційний спосіб ревізувати Основний Закон нашої держави та їх прагнення приєднатися до Росії через ЄЕП” – заявляє Вадим Гладчук.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.19 | настрадамус

   ЭТО ХОРОШО , а про границу хоть один плакатик...(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.20 | настрадамус

    Языкатых на майдане много а по делу ......

    Где оказалась моя тема , и кто её поддержал , и только сегодня Тимошенко достойно обьяснила быкам важность вопроса....

    04-2004 13:27, адмін сайту Юлії Тимошенко
    Виступ Тимошенко з цього приводу

    Шановні колеги по парламенту ! Сьогодні відбулася здача Керченської протоки Верховною Радою України.Якщо ви пам”ятаєте, то ми майже зі зброєю в руках захищали острів Тузла, щоб не здати Керченську протоку. Сьогодні це зробили депутати. Я хочу сказати народу України, що осередок національної зради знаходиться в Верховній Раді України. І не потрібно на когось скаржитися - це так виглядають „представники народу” . І я вважаю, що той, хто голосував за здачу Керченської протоки, не може себе рахувати навіть громадянином України. І надалі ми мусимо знати , в якому стані наш парламент і як виглядають народні депутати. Щоб більше народ не помилявся!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua