МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучма визнав Нусера із СДПУ(о) мером Мукачевого

04/19/2004 | Englishman
IMHO, Kuchma vpevnenyj, scho Yugoslavs'kogo variantu v Ukrajini ne bude...


Президент України Леонід Кучма підписав указ втратиту чинності указу президента України від 25 грудня 2003 року № 1486.

Про це повідомляє прес-служби президента України.

Згідно з документом, у зв’язку з проведенням виборів Мукачівського міського голови визнано таким, що втратив чинність, указ Кучми "Про заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян та нормалізації життєдіяльності Мукачевого Закарпатської області".

Як відомо, тим указом було запроваджене пряме президенське правління у Мукачевому. Замість обраного мера Василя Петьовки ("Наша Україна") в.о. мера був призначений Мирослав Опачко із СДПУ(о).

Минулої неділі у Мукачевому відбулися вибори мера. За результатами екзіт-полу, переміг кандидат від "Нашої України" Віктор Балога. "Наша Україна" зібрала оригінали протоколів з усіх, крім однієї, виборчих дільниць. Їх результати також засвідчили перемогу Балоги. Результат неврахованої дільниці не міг змінити загальну картину, оскільки число виборців там було менше за розрив, який розділяв депутатів.

Однак у ніч з неділі на понеділок голова тервибочкому Переста оголосив, що переможцем на виборах мера Мукачевого є Нусер. Він уже отримав посвідчення мера і склав присягу.

"Наша Україна" обіцяє оскаржити результати виборів у суді і вимагає розгляду питання у Верховній Раді.


www.pravda.com.ua

Відповіді

  • 2004.04.19 | vujko

    От тепер - уже переворот.

    Для перевороту не обовязково, щоб танки їздили по вулицях. Досить щоб "гарант Конституції" підписав процитований указ не чекаючи ні звіту депутатської комісії, ні публічного обговорення того, що відбулося в Мукачеві, включно із публічними (по телевізору і в газетах) звітами усіх відповідальних за організацію виборів і підтримання громадського порядку осіб, віступами присутніх там депутатів і т. д.

    Позбавляйтеся ілюзій.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua