МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Протоколу “планірки”, на якій складав присягу Нусер, не існує

04/19/2004 | Максим’як
Володимир Філенко: Протоколу “планірки”, на якій складав присягу Нусер, просто не існує
19-04-04 20:31 // версія для друкуНародний депутат України Володимир Філенко повідомив, що сьогодні в Мукачевому відбулося засідання парламентської робочої групи під керівництвом віце-спікера парламенту Олександра Зінченка. До групи увійшли керівники чотирьох профільних комітетів Верховної Ради – Володимир Мойсик, Володимир Стретович, Анатолій Матвієнко, Василь Онопенко. За словами представника блоку Віктора Ющенка, робоча нрупа працюватиме в Мукачевому Сьогодні і завтра в першій половині дня, після чого Верховна Рада, можливо, в середу заслухає звіт депутатів.“Представники робочої групи намітили план дій і розпочали працювати кожен у своїх напрямках – з міліцією, СБУ, з територіальною комісією, судами. Мені і депутату від СДПУ(о) Зайцю доручено ознайомитися з протоколом сесії мукачівської міськради, яка начебто відбулася сьогодні. Але всі чиновники в міськраді порозбігалися, як миші, протоколу ніхто не показує, викликати відповідальних осіб просто неможливою. З чого Я роблю висновок, що такого протоколу просто не існує в природі,” – заявив Філенко.

Парламентарій зауважив, що за “твердженням представників СДПУ(о), сесія була скликана за ініціативою 15 народних депутатів, на ній були присутні 26 осіб, однак за нашою інформацією, на цій “планірці” було лише 14 депутатів міської ради, і тому можна зробити висновок, що так звана сесія міської ради, на якій Ернест Нусер начебто приймав присягу мера, не є правочинною”.

Прес-служба "Нашої України"

Відповіді

 • 2004.04.19 | Максим’як

  Re:Ось і перший результат роботи комісії ВР (-)

 • 2004.04.20 | Максим’як

  Э.Нусера объявили мэром главврач, военный комиссар и милиционеры

  20.04.2004, 11:34
  А.Галай: Э.Нусера объявили мэром главврач, военный комиссар и милиционеры

  "Так называемая сессия Мукачевского горсовета, которая состоялась вчера, никак не может называться полноценной сессией, - считает депутат Мукачевского городского совета Александр Галай. - На этом собрании было не более 14 депутатов горсовета, а для создания массовки на это собрание были приглашены члены горисполкома, главный врач, военный комиссар, милиционеры и т.п.". По его словам, "ни одному представителю "Нашей Украины" приглашение на это действо не дали, а потому мы находились в коридоре мэрии".
  "Так называемая "сессия горсовета" закончилась за 15 минут. На ней председатель территориальной комиссии объявил, что избран новый мэр Мукачево – Эрнест Нусер, вручил ему цветы и пожелал всего наилучшего. После этого Нусер принял присягу", - сообщил депутат горсовета.

  "Мы считаем, что выборы мэра в Мукачево грубо сфальсифицированы, и потому мы результаты этих выборов не признаем и считаем Эрнеста Нусера нелегитимным мэром", - заявил А.Галай.  ЛIГАБiзнесIнформ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua