МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ахметов і Пінчук об'єдналися.

04/19/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Створений Науково-виробничою інвестиційною групою “Інтерпайп” і ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент" консорціум є одним з найбільш вірогідних в Україні покупців держпакету ВАТ "Криворіжсталь" у випадку, якщо це підприємство все ж таки буде виставлене на продаж. Про це в інтерв'ю кореспонденту УНІАН повідомив директор Міжнародного інституту приватизації, управління власністю та інвестиціями Олександр РЯБЧЕНКО.

Як передає кореспондент УНІАН, за словами О.РЯБЧЕНКА, об'єднання у сфері приватизації двох наймогутніших за своїми фінансовими можливостями фінансово-промислових груп ("Інтерпайп" і "СКМ" - УНІАН), дозволить "їм на крок випередити всіх інших національних інвесторів". "Створено групу, яка буде в Україні сильнішою за всіх і вся", - сказав О.РЯБЧЕНКО. Водночас, він зазначив, що сьогодні ще не готовий сказати, хто стане переможцем у разі участі в конкурсі по "Криворіжсталі" іноземних інвесторів.

На його думку, консорціум братиме участь в приватизації й інших об'єктів. Зокрема, О.РЯБЧЕНКО не виключив, що консорціум братиме участь в приватизації ДАХК "Укррудпром".

Довідка УНІАН. ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент" володіє і управляє активами в металургійних, машинобудівних, енергетичних, телекомунікаційних, банківських, страхових, медіа й інших галузях і сферах економіки. Корпорація "Інтерпайп" входить до п'ятірки найбільших приватних компаній України. Це багатогалузева науково-виробнича інвестиційна група з транснаціональним характером діяльності. Корпорація спеціалізується на управлінні промисловими активами і прямими інвестиціями в різних галузях економіки.

ВАТ "Криворіжсталь” - найбільший в Україні виробник металургійної продукції. У 2003 році чисті доходи комбінату зросли на 25% - до 7,533 млрд. грн. Підприємство повністю знаходиться в державній власності.

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".