МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дивлячись на провал у Мукачеві,цікаво читати прозріння Коробової

04/20/2004 | ilia25
http://www.grani.kiev.ua/2004/14/Korobova_ukr.htm

>>>
Хотя, чего лично я этому радовалась — мне понятно: я у одного члена эсдековской фракции прилично выиграла. Он, чудик, утверждал — за реформу будет 320 голосов, я говорила — не будет и 300. Пацан был так уверен в победе, что даже лоханулся, не поняв, в каком валютном измерении спорил. Ну, я и радовалась бурно своему маленькому бизнесу, приносящему в парламентских кулуарах стабильный доход. А чему, так одуревши, радовалась “Наша Украина” — я и не поняла. Ибо и раньше предлагала попробовать посмотреть на реформу не как на “антиющенковскую”, каковой она однозначно была по замыслу Банковой, а как на “антиянуковичскую” — по предполагаемому и уже, не исключено, развивающемуся моменту. Только представишь на секунду страну в ручном управлении донов — и уже не просто полюбляешь конституционное ограничение президентских полномочий, а просто таки готов лично точить инструмент для обрезания под корень всего, что выпирает.
<<<

Відповіді

  • 2004.04.20 | Shooter

    Безмежно цікаво зрозуміти одну банальну річ

    Що коли сьогодні бандюки, не маючи влади і при наявності потужної опозиції творять, що хочуть, то при бандюківсько-парламентській республіці вибори в Мукачевому ще можуть послужити за "взірець демократії".

    До великої міри сьогодні питання стоїть не яким чином, а хто буде мати владу. І абсолютно паралельно, чи владу (на халяву) будуть мати "три бандюка", чи персонально Янукович.

    Правда, в останньому випадку є ще дуже великий шанс, що Януковичу влади не бачити як своїх вух. На відміну від першого, коли влада гарантовано дарувалася сходці бандюків.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua