МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У МУКАЧЕВОМУ ВИКРАДЕНІ БЮЛЕТЕНІ (-)

04/20/2004 | Shooter
У МУКАЧЕВОМУ ВИКРАДЕНІ БЮЛЕТЕНІ, НА ПІДСТАВІ ЯКИХ СДПУ(О) СВЯТКУВАЛО ПЕРЕМОГУ

www.ПРАВДА.com.ua, 20.04.2004, 09:35

У Мукачевому викрадені бюлетені та протоколи територіальної виборчої комісії, які засвідчують перемогу на виборах мера ставленика СДПУ(о) Ернеста Нусера.

Про це повідомляє прес-служба "Нашої України" з посиланням на народного депутата Анатолія Матвієнка, який входить до робочої групи віце-спікера Олександра Зінченка, що намагається розібратися із ситуацією в Мукачевому.

За словами Матвієнка, він разом із групою депутатів міськради о 7 ранку вівторка прийшли до мерії, де розташований тервиборчком, на зустріч з його головою, членом СДПУ(о) Перестою, щоб перевірити відповідність даних про перемогу Нусера.

Матвієнко сказав, що вони побачили побитого сторожа, який розповів, що у понеділок близько опівночі чотири молодих людини увірвалися у приміщення міськради, побили його, вимкнули телефон і влаштували погром.

За словами сторожа, перед цим охорона мерії зникла – цьому передував дзвінок невідомого – і він залишився один.

Матвієнко повідомив, що протоколи і бюлетені голосування викрадені, погашені бюлетені викинуті на коридор.

Він також сказав, що не вдалося знайти керівника тервиборчкому Пересту.

Перед цим увечері близько депутати Іванчо і Матвієнко в присутності віце-спікера Зінченка попросили голову облради зв'язатися з начальником закарпатською міліції, щоб охорону мерії було підсилено. О 23 годині було апломбовано приміщення, де зберігалися бюлетені.

Як відомо, минулої неділі у Мукачевому відбулися вибори мера. За результатами екзіт-полу, переміг кандидат від "Нашої України" Віктор Балога. "Наша Україна" зібрала оригінали протоколів з усіх, крім однієї, виборчих дільниць. Їх результати також засвідчили перемогу Балоги. Результат неврахованої дільниці не міг змінити загальну картину, оскільки число виборців там було меншим за розрив, який розділяв депутатів.

Однак у ніч з неділі на понеділок голова тервибочкому Переста оголосив, що переможцем на виборах мера Мукачевого є Нусер із СДПУ(о). Він уже отримав посвідчення мера і склав присягу. Президент Кучма визнав перемогу Нусера, скасувавши свій указ про пряме президентське правління в Мукачевому.

"Наша Україна" обіцяє оскаржити результати виборів у суді і вимагає розгляду питання у Верховній Раді.
Мукачеве буде ще мати лунке продовження.

Відповіді

 • 2004.04.20 | Dworkin

  Что и требовлось доказать!

  Причем, так же как и в нападении на ТВК и на участки, в воровстве обвинят, конечно же, депутатов от НУ. Якобы с целью скрыть прогрыш Балоги на выборах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.20 | M.

   Ну ось. Хто там хвалив комісію ВР? Наївні...

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.20 | Shooter

    Яка різниця? Всі протоколи дільничих комісій, окрім однієї, має.

    ...НУ. Комісія ВР їх запросто може від НУ отримати.

    Тут або "революція", або відвертий кримінал при владі.

    Третього не дано.
  • 2004.04.20 | Englishman

   A kak inache?   В Мукачево «наши» пытались похитить избирательные бюллетени
   [10:20/20.04.2004]


   В ночь с 19 на 20 апреля произошла попытка похищения избирательных бюллетеней из помещения Мукачевского городского совета. Как сообщает корреспондент From-UA, вечером в горисполкоме заседала рабочая группа во главе с первым вице-спикером парламента Александром Зинченко.

   Рабочая группа была направлена в Мукачево для изучения ситуации в городе и разъяснения обстоятельств, при которых проходили выборы 18 апреля. Местом своей работы члены комиссии избрали один из кабинетов мэрии, подчеркнув, что будут работать до утра. В это время народные депутаты, в частности Ю. Оробец ( „Наша Украина”) и С. Ратушняк (Регионы Украины) успели незаконно опечатать несколько кабинетов и комнату, где находились избирательные бюллетени. Также исчезли ключи от сессионного зала.

   Почему народные депутаты решили поработать именно ночью не совсем понятно. Ведь накануне они встречались и с председателем облгосадминистрации, и с работниками горисполкома. Кстати, на этой встрече, депутаты от фракции «Наша Украина» утверждали, что имеют действительные протоколы результатов выборов, но предъявить их, категорически отказались. На предложение представителей новоизбранного мэра Эрнеста Нусера все же пересчитать голоса, ответили отказом.

   Следует подчеркнуть, что похищения бюллетеней – это коронный номер оппозиционеров. На предыдущих выборах городского председателя народные депутаты-нашеукраинцы В. Балога, И. Іванчо и регионал С. Ратушняк – так же старались уничтожить доказательства своего поражения. Только благодаря внимательности депутатов мукачевского горсовета и четким действиям правоохранителей, удалось пресечь эти противоправные действия.
   http://www.from-ua.com/hotline/4084cf326b38f/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".