МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Викрадено бюлетені і протоколи по результатах виборів мера Мукачевого

04/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Викрадено бюлетені і протоколи по результатах виборів мера Мукачевого, заявляє “Наша Україна”

У Мукачевому викрадено виборчі бюлетені та протоколи дільничних виборчих комісій по результатах виборах міського голови.

Про це повідомили у прес-службі блоку “Наша Україна”.

Учора спеціальна комісія Верховної Ради України на чолі із заступником Голови ВР Олександром ЗІНЧЕНКОМ прибула у Мукачева. Того ж вечора депутати мали намір зустрітись із головою територіальної комісії з виборів міського голови Мукачевого, членом СДПУ(0) Юрієм ПЕРЕСТОЮ. Проте того вечора зустріч так і не відбулась, натомість було домовлено про зустріч сьогодні зранку.

Близько 23-ї години вечора депутати попросили голову Закарпатської обласної ради Миколу АНДРУСЯ зв'язатись із начальником УМВС України в Закарпатській області ВАРЦАБОЮ, щоб той дав команду посилити охорону приміщення, де зберігаються виборчі бюлетені та протоколи дільничних виборчих комісій. Самі ж народні депутати опломбували дане приміщення.

Близько 23.30 народні депутати покинули приміщення мерії, залишивши охороняти кабінет з бюлетенями на працівників правоохоронних органів. Опівночі міліціонерам зателефонували і вони спішно покинули другий поверх міськвиконкому, де знаходиться кабінет із протоколами та бюлетенями, відзначили у прес-службі “Нашої України”. За свідченням цивільного чергового другої приймальні Степана ЛЕВАНДОВСЬКОГО, близько 0.15 вівторка до приймальні увірвались два молодики у цивільному: один почав бити С.ЛЕВАНДОВСЬКОГО, намагаючись збити його з ніг, а інший, порвавши телефонні дроти, теж долучився до побиття чоловіка. С.ЛЕВАНДОВСЬКИЙ припускає, що були ще двоє осіб, які кинулися до приміщення, де знаходились виборчі бюлетені і протоколи дільничних комісій. Останні виламали двері режимно-таємної служби міськвиконкому, потрощили меблі, викрали протоколи і бюлетені і зникли в невідомому напрямку.

Про цей інцидент стало відомо народному депутату Анатолію МАТВІЄНКУ сьогодні зранку, коли він, як і було домовлено, прийшов у приміщення мерії на зустріч із головою МТВК Ю.ПЕРЕСТОЮ о 7.00. Він і викликав правоохоронців, які провели оперативно-розшукові дії, повідомили у прес-службі блоку.

“У всій цій ситуації є кілька питань. По-перше, хто телефоном викликав міліціонерів і чому вони покинули пост? Як могли молодики потрапити в приміщення мерії, коли при центральному вході постійно перебуває кілька працівників міліції? Значить хтось їх пропустив. Хто понесе відповідальність за вчинені дії?”, наголосили у “Нашій Україні”.

Відповіді на всі ці питання мають дати народні депутати України. “Але вже зараз очевидно, що територіальна виборча комісія сфальсифікувала результати виборів. Адже, за результатами 35 протоколів із 36 виборчих дільниць перемогу на виборах міського голови Мукачевого отримав Віктор БАЛОГА, підтримуваний „Нашою Україною” і який випередив свого опонента, улюбленця СДПУ(о) Ернеста НУСЕРА, на 5487 голосів.. Натомість голова МТВК, член СДПУ(о) Ю.ПЕРЕСТА оголосив, що перемогу на виборах отримав Е.НУСЕР”, підкреслює прес-служба “Нашої України”.

UNIAN


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua