МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Мукачево я бачу поразку режиму, тотальну і нищівну.

04/20/2004 | Максим’як
В Мукачево я бачу поразку режиму, тотальну і нищівну.

Дехто вже констатуєте поразку "Нашої України" як доконаний факт і з переконаним прогнозом на 8 місяців вперед. Йдеться, звичайно, не тільки про Ющенка і "Нашу Україну", йдеться про всі демократичні сили в державі, які є проти збереження режиму.

Але коню зрозуміло, що доказати свою правоту в умовах тоталітарної влади - це є тривалий процес.

Саме режиму потрібне постійне наголошення, що "Наша Україна" вже програла. Я цієї поразки не бачу, бо її не має.

Переконанням суспільства у неминучій поразці демократичних сил, режим хоче себе позбавити клопотів із опором демократичних сил, доказати безнадійність такого опору, або змусити демократичні сили передчасно до бунту, саме до бунту, щоб завчасно до виборів скинути напругу у суспільстві, щоб під час бунту піддати кілька десятків осіб арештам і подавити волю опору режиму.

Я бачу поразку режиму, тотальну і нищівну, оскільки він змушений йти на такі кроки, які собі і Гітлер у фашистській Німеччнині не дозволяв. Режим навіть не має у своємо розпорядженні силових організованих структур і змушений вдаватися за допомогою до кримінальних елементів, які, як пише "Financial Times" повинні би були бути негайно заарештовані. Гітлер теж вдавався до послуг бойовиків-штурмовиків, зібраних переважно із кримінальних та напівкримінальних осіб. Міліціонерам у Мукачево ламали ребра так само, як і депутатам Верховної Ради. Хіба це не нагадує гітлерівську Німеччину початку 30-х років.

Ні, фашизм в Україні не має права пройти!

Я знаю, як режим може зафіксувати такого виду дії - є в режиму один шлях: масові арешти, концентраційні табори і розстріли.

Доки є рештки демократичних інститутів у державі їх потрібно використовувати повністю. Зараз це і робить "Наша Україна", оскільки у державі є досить політичних сил і політиків, які бачать таку загрозу і будуть намагатися їй запобігти.

Мене задовільняють дії режиму в Мукачево, оскільки для всього українського народу і для світу стає зрозумілим, що собою буде представляти режим після виборів.

Тепер слово за українським народом - його доля у його ж руках.

Відповіді

 • 2004.04.20 | S@nya

  Ось тут я з Вами ПОВНІCТЮ згодeн!  Мукачeво - цe рубікон, який пeрeйшов рeжим. До цьйого вони хоч якось намагалися збeрігати обличчя, діяти "втіхаря", хоч і нагло.

  Тe, що відбувається в Мукачeвому більшe схожe на вeлику підставу, ніж на дії, спрямовані на збeрeжeння рeжиму. Дужe важливо для "НУ" зараз нe поступитися, і тим самим остаточно довeсти нeдієздатність рeжиму, показати українцям і світу, що в нас є дeмократичні сили, які можуть поставити бандюків на місцe.

  Нашe дєло правоє! :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.20 | ilia25

   Точно, перейшли рубікон. Вкотре вже..

   S@nya пише:
   >
   >
   > Мукачeво - цe рубікон, який пeрeйшов рeжим. До цьйого вони хоч якось намагалися збeрігати обличчя, діяти "втіхаря", хоч і нагло.

   До цього, вони по тих рубіконах хіба що на водних велосипедах не каталися.. Відкрито і з особливим цинізмом.

   І кожного разу чуємо -- ну це вже все, влада у відчаї. Смішно просто..

   > Тe, що відбувається в Мукачeвому більшe схожe на вeлику підставу, ніж на дії, спрямовані на збeрeжeння рeжиму. Дужe важливо для "НУ" зараз нe поступитися, і тим самим остаточно довeсти нeдієздатність рeжиму, показати українцям і світу, що в нас є дeмократичні сили, які можуть поставити бандюків на місцe.

   Ну і як вони покажуть ці сили, якщо їх в природі не існує?

   Сумна правда у тому, що "демократичі" сили в Україні за великим рахунком готові були зраджувати демократію з першого дня незалежності. Тому і далі будуть дивуватись, чого це їх так несподівано занурюють у багнюку -- знову і знову.
 • 2004.04.20 | Dworkin

  Есть только оидн способ избежать такого результата в октябре!

  Это массовая готовность оппозиции идти на баррикады, в тюрьму и на смерть. Ничем другим победить массовый админресурс и репрессии победить нельзя.

  Власть долна четко понять к ноябрю:

  ДА! Она может победить оппозицию СИЛОЙ!
  Но эта победа будет ТАКОЙ КРОВАВОЙ, что весь мир содрогнется!
  Если их устраивает такой вариант, если они не боятся ареста счетов и санкций цивилизованного мира - пусть действуют!

  Независимость досталась нам слишком дешево в 1991 году. Наконец, настало время пожертвовать собой ради нее!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.20 | SpokusXalepniy

   Дворкин согласен пожертвовать другими...

   Dworkin пише:
   > Это массовая готовность оппозиции идти на баррикады, в тюрьму и на смерть. Ничем другим победить массовый админресурс и репрессии победить нельзя.
   > Власть долна четко понять к ноябрю:
   > ДА! Она может победить оппозицию СИЛОЙ!
   > Но эта победа будет ТАКОЙ КРОВАВОЙ, что весь мир содрогнется!
   > Если их устраивает такой вариант, если они не боятся ареста счетов и санкций цивилизованного мира - пусть действуют!
   > Независимость досталась нам слишком дешево в 1991 году. Наконец, настало время пожертвовать собой ради нее!

   Ваша отвага может сравниться лишь с наглостью Кучмы.
   У оппозиции есть менее кровавый вариант. Через пятнадцать лет это звучит может быть и смешно, но этот вариант - ГЛАСНОСТЬ.
   Если подумать, то именно этот фактор был самым главным в разрушении режима. Этого не надо даже доказывать. Это каждый день подтверждает сам режим, бросая все свои силы на СМИ.
   Отсюда и главная цель. Всеми возможными способами принформировать население о каждой мелочи произошедшей в Мукачево.
   Самое худшее в данный момент - начать препирательства с социалистами, или рассказывать о недопустимости конституционных реХформ, и т.д.
   Дай бог сил сосредоточиться только на распространение правдивой и ПОЛНОЙ информации о выборах мэра Мукачево.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.20 | Dworkin

    А Вы чем готовы пожертвовать ради Украины?

    SpokusXalepniy пише:
    > У оппозиции есть менее кровавый вариант. Через пятнадцать лет это звучит может быть и смешно, но этот вариант - ГЛАСНОСТЬ.

    Гласность пока (или уже?) не фурыфчит. Если Вы этого еще не видите, то скоро увидите на примере Мукачево.

    Что же касается, готовности жертвовать другими, то могу сказать, что не пропустил практически ни одной крупной демнстрации в Киеве за последние 3 года. Так что я готов жертвовать. А Вы?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.20 | SpokusXalepniy

     Вы забыли порвать тельняшку на груди.

     В свое время я отходил на все митинги.
     Максимум на что я бы решился сейчас призывать народ - это на демонстрацию протеста (активную и пассивную) ПОСЛЕ ТОГО и только после того, когда сделано ВСЕ ВОЗМОЖНОЕ для разогрева общественности (разогрева - в положительном смысле, т.е. когда проведено полное и убедительное оповещение).
     Иначе такие демонстрации еще больше притупляют народные чувства и массовое сознание.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.20 | Dworkin

      К-х-х-х-р-р-р!...(звук разрываемой тельняшки:)

      SpokusXalepniy пише:
      > В свое время я отходил на все митинги.
      > Максимум на что я бы решился сейчас призывать народ - это на демонстрацию протеста (активную и пассивную) ПОСЛЕ ТОГО и только после того, когда сделано ВСЕ ВОЗМОЖНОЕ для разогрева общественности (разогрева - в положительном смысле, т.е. когда проведено полное и убедительное оповещение).
      > Иначе такие демонстрации еще больше притупляют народные чувства и массовое сознание.

      Полностью согласен!
      И вообще мы говорили немного о разных вещах (ДРУГ ДРУГ НЕ ПРОТИВОРЕЧАЩИХ :) )
      Так что нужно и то и то.
   • 2004.04.20 | Максим’як

    Re: Spokus, Dworkin пише правильно.

    Хіба ті депутати не могли бути сьогодні мертвими, яких за руки і ноги скидували з другого поверху? Павленко отримав струс мозку, але це тільки випадок, який міг мати зовсім інші наслідки. В той голова дільниці, який отримав сердечний напад і помер у Мукачево?

    Тобто, жертвувати життям є кому і ніхто нікого не відправляє - кожен вирішує сам, і чим більше людей так вирішить, тим скоріше режиму буде капут. А таких людей є багато.

    Давайте дивитися простіше на ситуацію, витягнувши максимально всі за і проти з неї.

    Якщо режим планує (згідно репетиції) переворот у жовтні, то чому не планувати опозиції у жовтні такі методи, які відстоять демократію? Нічого так легко не дається.

    З інформацією Ви праві, але думаю, що вона охопить всіх. Питання у якому світлі подавати інформацію. Моя тема - це приклад подання інформації. Режимні ЗМІ спробують її подати, щоб деморалізувати суспільство.(дещо проглядається на форумі)

    Зараз ситуація зводиться до психології, Вашої любимої пане Spokus.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.20 | SpokusXalepniy

     Для нас с вами сейчас ситуация прозрачная, но...

     ... есть масса людей, которые не вникают в суть того, что происходило в Мукачево, а знают все это по отрывкам из газет, разговорам, и пр.
     Еще хуже с тем, что лишь немногие могут (да и хотят) увязывать воедино отдельные факты. Самый близкий пример с "запрещением" русского языка. Только не надо меня уговаривать и приводить примеры, что судя по говорению в СМИ, скорее украинский выглядет как запрещенный. Я и сам вас уговорю.:) Короче, картина взаимоувязки событий не проста даже для Мороза (как мы недавно убедились).:) Чего уж говорить о простых смертных.
     Но эти простые смертные печенкой чувствуют, что власть наглеет, что оппозиция не совсем такая, как ее рисуют телеканалы и пр. Если не очень нудно и длинно он - пересiчний - готов иногда прислушаться к ГОЛОСАМ, ниспосланных ему Максим'яков и Дворкиных (ну, неглупые вроде ребята), чтобы по-быстрому, особо не вникая, разобраться в ситуации, о которой трубят по телевидению.

     И вот... он (пересiчний) открывает одно ухо, чтобы одним глазом засечь главную мысль. :)

     И что же он слышит и видит? Оказывается главная мысль в том, что его призывают немедленно пролить кровь за рiдну Україну. Потом, правда, дают послабление. Можно - в кредит, т.е. сдавать кровь до октября (включительно) помесячно. Дальше ему рассказывают о преумуществах того или иного метода на основе текущих и ожидаемых событий.

     Вы же понимаете, что я утрирую намеренно, чтобы выпятить суть.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.20 | Максим’як

      Re:Сказати, що Ви не праві, щось не дає, але щось і не так

      Сказати, що Ви не праві, щось не дає, але щось і не так у Вашій логіці.

      Яка мета поширення інформації, по що Ви пишете? Щоб просто люди знали і на вус мотали?

      Коли говоримо, що 1 листопада демократію прийдеться захищати можливо і ціною власного життя, то це не для відлякування. Ну, іншого варіанту не має.

      У передвоєнні роки і війну було гасло: "Здобути волю у боротьбі за Україну, або загинути за неї!" (якось так, вже точно не згадую). Зараз для людини ситої чи не дуже все це виглядає дуже пафосно чи ненормально, але що мають говорити ті, яких побили у Мукачево, та їх родини. Що мають говорити ті хлопці, які відсиділи кілька років у в"язниці, щоб режиму Кучми не було? Сьогодні таких сотня, тисяча, але завтра сказати так чи готових на все може бути мільйон.

      Я переконаний, що український народ проголосує проти режиму (тобто, ті що тут чирикають про всемогутнього Януковича з адмінресурсом, то все для прикриття майбутній фальсифікацій). І спостерігачі матимуть справді копії результатів на руках, але ЦВК зробить так само, як і у Мукачево.

      Розповісти народу чи дати інформацію - це мало. Потрібно вказати і шлях, як використати цю інформацію.
  • 2004.04.21 | Yaroslav Kolodiy

   Re: Есть только оидн способ избежать такого результата в октябре!

   Zhoden za vykliuchenniam arestu rakhunkiv. Rakhunky treba investuvaty v revoliutsiyu, a ne zhertvuvaty nymy u nevidomomu napriamku.
 • 2004.04.20 | Правник

  Халва, халва, халва, халва, халва, халва, халва...

  халва і ще раз халва....Солодше стало?
  Максим’як пише:
  > Я бачу поразку режиму, тотальну і нищівну, оскільки він змушений йти на такі кроки, які собі і Гітлер у фашистській Німеччнині не дозволяв.
  Ну так вони і йдуть. І йтимуть надалі.

  > Режим навіть не має у своємо розпорядженні силових організованих структур
  Має. А нащо платити більше? Нащо ще більш засвічувати бєспрєдел державний, коли можна декорувати беззаконня биками?

  > і змушений вдаватися за допомогою до кримінальних елементів, які, як пише "Financial Times" повинні би були бути негайно заарештовані. Гітлер теж вдавався до послуг бойовиків-штурмовиків, зібраних переважно із кримінальних та напівкримінальних осіб.
  Вдавався.

  > Міліціонерам у Мукачево ламали ребра так само, як і депутатам Верховної Ради.
  Ексцес виконавця. Плюс демонстрація готовності режиму (причом, зверніть увагу, це ще не гопліти, донецька фаланга, а так, пращники)

  > Хіба це не нагадує гітлерівську Німеччину початку 30-х років.
  Нагадує.

  > Ні, фашизм в Україні не має права пройти!
  Не має права. А у Німеччині пройшов.

  Я не менше Вашого хочу перемоги Ющенка. І повірте, більше за Вас не хочу перемоги Януковича, бо я маю повніше уявлення про особливості "донецької моделі". Але мантра: "все ОК, бо все ОК, а навіть коли щось не ОК, то все рівно ОК" сама по собі навряд чи веде до просвітлення.

  > Я знаю, як режим може зафіксувати такого виду дії - є в режиму один шлях: масові арешти, концентраційні табори і розстріли.
  О, Ви їх недооцінюєте

  > Мене задовільняють дії режиму в Мукачево, оскільки для всього українського народу і для світу стає зрозумілим, що собою буде представляти режим після виборів.
  Для українського народу нічого не стане зрозумілим, бо він у масі почує те, що йому скажуть вусатий з голомозим & Co. А у Донбасі, наприклад, подібне нікого не дивує.

  > Тепер слово за українським народом - його доля у його ж руках.
  Це точно
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.20 | SpokusXalepniy

   Подарок Донбасу.

   Правник пише:
   > Для українського народу нічого не стане зрозумілим, бо він у масі почує те, що йому скажуть вусатий з голомозим & Co. А у Донбасі, наприклад, подібне нікого не дивує.

   И здесь особо надо заметить как вовремя для донецких было подброшено постановление о переходе ТВ и радио на украинский язык.
   В принципе, я этому не удивляюсь. Кучма в таких случаях действует не хуже гитлеров.
   Меня удивляет количество интеллигентных поцов (повторяю по букваи: п о ц о в) в лице депутатов, письменникiв, журналистов,... да... на форумы посмотрите,... которых моментально ввели в мовну дискуссию. Кучмистам людей не хватает вытирать пену со рта истинных (бля!!!) патриотов української мови.
   Самое вредное что можно было сейчас придумать. Причем, все АБСОЛЮТНО ЗАКОННО. Кучма точно нащел время и место.
   Народ заняли "делом" на все лето. Им сейчас будет не до Мукачево.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.20 | Dworkin

    Это уже московско-медведчуковские политтехнологи, ане Кучма! (-)

   • 2004.04.20 | Правник

    У Донбаса вже таке є

    SpokusXalepniy пише:
    > И здесь особо надо заметить как вовремя для донецких было подброшено постановление о переходе ТВ и радио на украинский язык.
    Я поки не помітив з цього приводу особливого збудження.
    По-перше, пересічний піпл наразі зайнятий і висловлює своє "гуд" з приводу висунення Януковича, котрий як відомо, бо інакше бути не може, "за Донбас". По-друге, тут це трохи по барабану (за суттю, а не як розкручений привід для наїздів на "націоналістів з НУ"), всі твердо знають, що що би у Києві не прийняли про мови, а Донбас нікто нє ставіл на колєні і нікому поставіть нє дано (у цьому контексті Холод скоріше провокує фігню у тих регіонах, де з мовою є варіанти).
    Але, звичайно, радісний вереск усіх надто стурбованих ура-патрійотів і ритуальний гопак з цього приводу у синьо-жовтих шароварах доведений буде до донеччан негайно.

    > В принципе, я этому не удивляюсь. Кучма в таких случаях действует не хуже гитлеров.
    > Меня удивляет количество интеллигентных поцов (повторяю по букваи: п о ц о в) в лице депутатов, письменникiв, журналистов,... да... на форумы посмотрите,... которых моментально ввели в мовну дискуссию. Кучмистам людей не хватает вытирать пену со рта истинных (бля!!!) патриотов української мови.
    Характерно, що ці поци не можуть зрозуміти не лише те, що їх використовують у якості гандонів, а ще і те, що властиво нічого не змінилося, блядське рішення суто рекомендаційне. І вся його сутність у тому, щоби не змінюючи нічого на ділі, підняти гівняну хвилю.

    > Самое вредное что можно было сейчас придумать. Причем, все АБСОЛЮТНО ЗАКОННО. Кучма точно нащел время и место.
    > Народ заняли "делом" на все лето. Им сейчас будет не до Мукачево.
    Важко не погодитись, що розрахунок саме такий. І більше - на тому ж Сході під вибори прокрутити роліки з вищезазначеними гопаками.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.20 | SpokusXalepniy

     Вы меня на колени не поставите...

     ... ну, разве что - на одно.

     Правник пише:
     Характерно, що ці поци не можуть зрозуміти не лише те, що їх використовують у якості гандонів, а ще і те, що властиво нічого не змінилося, блядське рішення суто рекомендаційне. І вся його сутність у тому, щоби не змінюючи нічого на ділі, підняти гівняну хвилю.

     Эти два предложения заменяют все опусы и трактаты СпокусовХалепных. Класс!
    • 2004.04.20 | Zy

     Re: Гопаки ні до чого, там скоріше "денежный интерес"

     > пересічний піпл наразі зайнятий і висловлює своє "гуд" з приводу висунення Януковича
     Щодо пересічного на сході, мабуть, що так, але –
     > котрий як відомо, бо інакше бути не може, "за Донбас".
     картина не повна, бо є "фінансове" пояснення. Наприклад, одного разу (після впровадження пенсійної реформи) Янокович з телевізору сказав приблизно таке : "Як мені дякували пенсіонери різних міст, адже пенсії зросли у кілька разів", йшлося тоді САМЕ про Схід. Дійсно так, пенсії там повинні були зрости у рази, тому що з/п шахтарів за часів УРСР порівняно з іншими категоріями працюючих з різних регіонів України, були набагато вищі, отже - радість "нових пенсіонерів" на сході стає зрозумілою і також зрозуміло, що не скоро вони (принаймні, більшість тих пенсіонерів та їх родичів) підтримують, наприклад, Пінзеника у прагненні отримати відповідь на справедливі питання, щодо бюджету і розрахунку пенсій решті громадян.
     Розумію, що це зауваження зараз не на часі, але треба собі уявляти (на майбутнє) всі моменти, по яких українці з того регіону можуть віддати перевагу і даремно по тих питаннях їх "не турбувати"
    • 2004.04.21 | Мінор

     Донбас на колінах

     Ба навіть не на колінах, а просто лиже чоботи Януковичу і Рінату Ахмєтову. Подумати тільки - татарин на бабки сходняка купив контрольний пакет "Азовсталі"! Горді металурги і шахтарі - куди ще падати далі? На Азовсталі за роботу в мартені платять лише 800 грн/міс. А от на сусідньому ім. Ілліча, який, правда, ще на коліна не поставили, робітники в гарячому цеху отримують 1600 грн/міс.
     Якщо комусь із шахтарів потрібно переконатись, що він на колінах - хай порівняє свою зарплату або регресні з вартістю вечері у ресторані будь-кого з донецьких братків.
     Так-що я б ото не п*здів на місці донбасівців про коліна, щоб не нагадувати собі ж теперішнє принизливе існування.
  • 2004.04.20 | Максим’як

   Re: Ви не правильно розумієте мою позицію.

   Усе "Ок" - це не у мене.

   Але я не бачу підстав для паніки та істерики у стилі все пропало. Хіба моє порівняння з початком 30-х років у Німеччині Вам нічого не говорить. Ірина Бекешина порівнює із "1984" роком.

   Той, хто справді у паніці чи істериці може просто пакувати чемодани і думати у яку країну йому варто найшвидше дременути. У 1941 році багато втікало з України. А інші, навпаки, тисячі приїжджали, щоб боротися.

   Якщо опозиція хоче у жовтні результати виборів, то їй просто потрібно на ніч з 31 жовтня на 1 листопада вивести у Києві під стіни ЦВК з півмільйона демонстрантів. Просте і ясне рішення.

   У іншому випадку Ющенка можуть викинути навіть з першого туру. Крім цього, потрібно його ще зберегти до виборів живим.

   Що тут не ясно? Є півроку і є конкретний план вивести півмільйона у Києві. Хіба його важко реалізувати?

   У 30-х роках у Німеччині була подібна ситуація (зокрема у Мюнхені). Бандити із бітами громили приміщення і нападали на робітничі групи іт.д. відома історія, як у шкірянках був вбитий поліцейський і його похорон перетворився у велику демонстрацію.

   Це ж зрозуміло, що режим вибрав тактику державного перевороту. З одного боку, як каже Спокус, потрібно максимально інформувати людей, а з іншого, потрібен конкретний план захисту результатів виборів 31 жовтня 2004 року.

   Навіть, якщо завтра знімуть Медведчука, Білоконя і Різака, я все одно не повірю нинішньому режиму. Ну, якщо засадять за грати так на років 12 чоловік з десять включно з Медведчуком і ще двадцятьох на менші терміни посадять, то я б міг допустити.

   Знову - це все реалізм, і тут не має підстав що все "ок", або істерики та паніки.
 • 2004.04.20 | Navigator

  А я бачу нищівну поразку демократії, якщо винні не будуть покара

  ні.
  Фракція "НУ" повинна добитись зняття міністра внутрішніх справ.
  Потрібно відповісти прецидентом на прецидент.
  Інакше залишаться тільки приємні спогади про демаскування режиму.
  Внутрі режиму.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.20 | Максим’як

   Re: Чому МВС? Через те, що боялися рекитерів?

   Давайте тверезо дивитися на речі.

   Рівень покарання причетних до перевороту у Мукачево є адеквтним рівню тоталітаризму в Україні. Таке гарне і об"єктивне мірило!

   Я вважаю, що максимум по шкалі покарання - є зняття Медведчука із АП (решта виконавці). А мінімум - вибори не дійсні.
 • 2004.04.20 | Максим’як

  Re: Узагальнено. Я може і виявив помилку демсил у Мукачево?

  На моє переконання помилка була у тому, що тих 80 депутатів і багато інших політичних, громадських іт.д. сил хотіли тільки перемогти на виборах і зробити ці вибори максимально об"єктивними і це все.

  Перед ними не стояло завдання ВІДВЕРНУТИ ПЕРЕВОРОТ в Мукачево.

  Уже з 22 години мали стягуватися всі ці депутати і сили, а також піднімати з ліжок мукачівців, щоб вони всі були БЕЗПОСЕРЕДНЬО присутні при підрахунку голосів.

  Залишився один Зварич, а потім підбігло ще 4 депутати - наслідок відомий.

  Очевидно, голова ТВК просто би проковтнув протоколи і вибори у будь-якому випадку були б визнані недійсними. Страх, який ними керував не вдається до пояснення. Також могло бути величезне побоїще у ТВК.

  Але з іншого боку. Може такий розвиток подій і кращий. Ми побачили до кінця весь сценарій режиму і відповідно можна вже будувати тактику на вибори у жовтні.

  Треба детально готувати революцію, у прямому розумінні на день завершення виборів, детально розписати, хто що має робити і скільки десятків тисяч (чи сотень) людей має стояти під стінами ЦВК.

  Тут вже ніякими юридичними моментами не можна буде відстояти результат виборів - його можна буде тільки тиском (навіть силою), примусити визнати результати виборів.
 • 2004.04.20 | М.

  Знову масло масляне

  > В Мукачево я бачу поразку режиму, тотальну і нищівну.

  А я бачу тільки їх почуття повної безкарності.

  > Дехто вже констатуєте поразку "Нашої України" як доконаний факт

  Не звсім. Констації потребує тільки факт, що проти нас використовують силові методи а ми проти них голі фрази про демократію.

  > Але коню зрозуміло, що доказати свою правоту в умовах тоталітарної влади - це є тривалий процес.
  >

  Згоден. Років так на 70.

  > Саме режиму потрібне постійне наголошення, що "Наша Україна" вже програла. Я цієї поразки не бачу, бо її не має.
  >

  Режим і не наголошує про це. Він просто НУ ігнорує.

  > режим хоче змусити демократичні сили передчасно до бунту, саме до бунту

  Отут згоден. Бунту, особливо передчасного нам не треба. Всі бунти закінчуються трагічною поразкою бунтарів. От добре продумані і грамотно підготовані революції - не завжди.


  > Я бачу поразку режиму, тотальну і нищівну, оскільки він змушений йти на такі кроки, які собі і Гітлер у фашистській Німеччнині не дозволяв.
  >

  Ви точно наївний. Режим не мусить! Він демонстративно робить що хоче.

  > Я знаю, як режим може зафіксувати такого виду дії - є в режиму один шлях: масові арешти, концентраційні табори і розстріли.
  >

  Або далі спокійно робити, те що робить сьогодні.

  > Доки є рештки демократичних інститутів у державі їх потрібно

  Де ті рештки? ВР? ЗМІ? Сільради? Демократичні інститути мають мати законні механізми втілення своїх прагнень - а до позавчора це були чесні вибори.

  >
  > Мене задовільняють дії режиму в Мукачево, оскільки для всього українського народу і для світу стає зрозумілим, що собою буде представляти режим після виборів.


  Блін. Так весь світ вже кілька років про все знає! Та не гребе це знання режим ні грама. Як не гребло попередні 70 років комуністичного правління.

  > Тепер слово за українським народом - його доля у його ж руках.

  Ага. Головне рук з кишень не виймати. :)
 • 2004.04.21 | васяня

  Ще тотальніша і ще нищівніша поразка....

  Ще тотальніша і ще нищівніша поразка правлячого режиму відбудеться в жовтні під час виборів президента. Тоді правлячий режим покаже не тільки на прикладі Мукачева, але й на прикладі всієї України свою злиденну сутність !
  І весь світ побачить справжнє обличчя українського правлячого режиму, і скаже : "Ай-яй-яй, правлячий режим України ! Як же ж тобі не соромно !! "
 • 2004.04.21 | Чучхе

  А я тут бачу паралелі з російською революцією 1905 року

  Тоді теж буйний порив народу до демократії було подавлено адмінресурсом, обрана Дума була розпущена (як і дві наступні), незадоволених били кримінальники-чорносотенці, плюс народ відволікали від боротьби провокатори типу Союзу фабрично-заводських робітників (=сучаній партії Братство) та попів Гапонів. Цікаво, що Ханна Арендт в своїх "Джерелах тоталітаризму" стверджує, що фактично всі опозиційні сили на той час керувалисья агентами охранки і більшість виступів проти царату на той час були спровоковані спецслужбами.

  Ну й до чого привело таке придушення народу всі вже побачили через 12 років, коли ненависть виплеснулась настільки сильно, що знищила буквально все, включно із країною.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.21 | Максим’як

   Re: так само через 12 років і закінчилося із фашистською Німеччи

   І у обох випадках проміжковим етапом стала світова війна.

   У мене враження, що нічого не можна зупинити чи відвернути - можна пом"якшити, зробити помірними процеси. Але нікому це у голову не приходить, всі рухаються по інерції.

   Це те саме, що їхати на авті, знати що коло може відпасти, але є такі нагальні проблеми, що не до колеса. От коли воно відпало, то чомусь всі проблеми раптом стають неактуальними. Не має авта і все.
 • 2004.04.21 | Navigator

  Нусер повинен стати "Ноусером" з анекдоту.

  Щоб це було так потрібно три речі:
  Re: В Мукачево я бачу поразку режиму, тотальну і нищівну.

  1. Щоб громадяни узнали що було в Мукачево насправді, а не те, що вони узнають з продажних новин
  2. Справедливість повинна восторжествувати - Нусер повинен стати "Ноусером" з анекдоту.
  3. Злочинці повинні бути покарані.

  Анекдот про Ноусера, якщо хто забув.
  Повернувся мисливець з африканського сафарі.
  Розповідає, що вбив вісім ноусерів.
  - А що воно таке?
  - Мене інструктували, шо стріляти можна всіх, крім крокодилів. Сиджу я в засідці. Йде негр. Я його питаю :"Ти крокодил?"
  - Ноу, сер!
  - Ба-бах!!!
  :gun:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua